Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pivo's Grand Adventures Episode 2: Redemption

71

Diskuze

« Novější Starší »
Při úklidu jsem vyštrachal mp3, co jsem vytvořil jako kousek soundtracku pro Piva 2. Mám to zveřejnit? ;-)
@Kwoky (24.02.2018 16:36): takže námět by byl pořádání DH masters a záchrana poharu pro vítěze na poslední chvíli? .. uplně to vidím. textury postupně praskají a opadávají, stejně jako zbraň v tvé ruce. Na poslední chvíli zachytíš padající zbraň (náhodou raketomet) a stojíš na poslední zůstávající dlaždici podlahy.. pohár se vzdaluje. Mohutný rocket jump, získáváš pohár a pronášíš hlášku "Dneska ne, kamaráde. Jenom sympaťáci umírají mladí"...
@ugraugra (24.02.2018 16:17): Přimlouvám se za to, aby případná trojka byla FPS. Co jsem pochopil, tak teoreticky by mělo stačit umět trochu programovat v použitém jazyce, aby si člověk mohl naskriptovat události, ale jinak vkládání obsahu, efekty a tyhle věci jsou relativně jednoduché. Stačí vybrat engine a pustit se do díla :) Se zvuky nebo texturami bych ti zase mohl pomoct. A o design levelů bychom se podělili.
@ugraugra (03.01.2018 16:18): K té taktice jen doplním, že je taky potřeba co nejrychleji střílet, aby hráč musel těch "cyklů" absolvovat co nejméně. Čím pomalejší střelba, tím větší šance zranění a smrti.
Memphis mi potvrdil, že už všichni mají bodovou odměnu připsanou na účtu. Tedy myslím tím ty, co stihli hru dohrát v roce 2017.

@PavelU (02.01.2018 21:24): To je Drektův speedrun, ne můj :) Taktika je opravdu držet se u bosse úplně vlevo nahoře a vždy mu tam poslat několik střel, na které si naběhne a hned se zase schovat. Na tu třetí fázi naopak musíš odletět daleko od něj a schovávat se do takové mezery mezi střelami, která tam vzniká.
@PavelU (02.01.2018 21:24): Já jsem si v jeden moment také myslel, že to už zabalím. Ten bos byl pro mne jednoznačně nejtěžší minihra, ale strategie na něj existuje. Není to jen o náhodě.
@ugraugra (02.01.2018 17:11): Dosud jsem koukal jen na tvůj speedrun, protože jsem se nemohl dostat přes jedno střežené místo. Jinak jsem ke hře nic nestudoval, cheatoval bych jen velmi nerad. Ani nevím, jak se to dá dohrát. Jen tedy, odrazit útok spamerů s pomocí VIP a najít Memphise a MCZ, ale krom miniher, je gameplay pouhé vyzpovídání postaviček a hledání míst z instrukcí, co mi ostatní řeknou. Do toho ty obtížné minihry. Dostihy jsem dal snad omylem :) Had byl naopak perfektní, pařil jsem v roce 1995 na těch tržnicových videohrách.

@Artran (02.01.2018 17:41): Jo, to částečně pomáhá, ale jen zpočátku. Pak už ne. Není kam uhnout. Ale je to spíš o tom, že se strachuji, že, to zase nedám, jsem opatrný, což vyústí mým opakovaným nezdarem.
@PavelU (02.01.2018 17:06): Někteří to prý dohráli na první pokus :)

Každému jde něco jiného, ale jestli ti to nejde, tak se s tím netrap - vždyt dokončení minihry není povinné. A pokud tě to trápí a chceš získat všechny VIP, tak použij cheat, viz zajímavosti.
Nemá to pro mě cenu. Zbytečně jsem vyčerpal několik tisíc stisků na mé klávesnici. Je to prostě nesmyslně obtížné, nevyvážené, chybí tam save. Řekl bych, že těžší úsek ve hře není. Získáno 7 VIP, tři achievementy. Dnes zkoušeno opět pár pokusů, ale vždy mě ten boss sejme. U střel je taky potíž ta, že je nelze letadlem hráče sestřelit, než doletí k němu.
@PavelU (01.01.2018 10:08): zatímco v první fázi bossfightu je třeba být kvůli vyšší efektivnosti co nejblíže bossovi, ve druhé fázi buď co nejdále - budeš mít čas se vyhnout - rozptyl vytváří prázdné místa
To spíš zlikviduji mezerník. Rychlá kadence stisků vede k rychlejší salvě střel, ale nyní jsem ani bosse nedosáhl. Problém je, že životy vyčerpám vždy, tudíž ke konci už žádné nemám. Navíc styly útoků jsou ve druhé fázi mnohem zákeřnější, v několika variantách dopadu, rozptylu. To mi neumožňuje, abych to úspěšně splnil. A samozřejmě, není třeba všechna letadla zneškodňovat, ale jen se vyhnout zásahu a srážce.
Ten leteckej útok je strašně těžkej. První fáze ještě relativně ok, ale ta druhá absolutně ne. Chybí tam nějaký save, vůbec nemožnost v minihrách ukládat.
Máte posledních pár dní na dohrání - tedy pokud chcete získat bonusové DH body. Tak toho využijte ;)