Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Phantasy Star IV

Phantasy Star: The End of the Millennium, Phantasy Star: Sennenki no Owari ni

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
únor 1995 SegaMD
04.02.1998 Saturn
07.11.2006 PS2
16.11.2006 PSP
22.12.2008 Wii
10.02.2009 PS3X360
03.05.2012 PC
29.05.2018 PS4XOne
Vývojáři:
Sega AM7 R&D Division, Backbone Entertainment (PS3 verze, X360 verze)
Kdysi dávno žil planetární systém Algol v harmonii, ta ale skončila, když jeho nejvyspělejší a nejvíce lidnatá planeta Palma z neznámých příčin explodovala, čímž zmizelo 90 procent jeho populace. Tato exploze zasáhla i planetu Motavia, přičemž proměnila její povrch v poušť a pohřbila většinu obyvatelstva.

Od té doby uplynulo tisíc let, Motavia se začíná zotavovat a pouště začínají pomalu mizet. Cech lovců udržuje na Motavii stabilitu a mír, jenže se pomalu probouzí skryté zlo. Mladý lovec Chaz dostává jeden jednoduchý úkol, který se vydává splnit, to se ale zvrhne ve velké dobrodružství...

Čtvrtý díl série japonských RPG Phantasy Star se odehrává více než tisíc let po událostech Phantasy Star II. Hru opět budete sledovat v izometrické 2D grafice. Budete prozkoumávat planetu, navštěvovat města, plnit různé úkoly pro obyvatele Motavie a hledat poklady v dungeonech. Lokace soubojů s monstry jsou opět náhodně generované a souboje s nimi probíhají v tahovém módu. Hra v rámci série uvádí množství novinek, jako jsou kombinační útoky, rozšířené možnosti definování rozkazů či ilustrace ve stylu manga, doprovázející příběh.


Poslední diskuzní příspěvek

Isair: Já mám ty SNESovky tak nějak nejradši a je to jako u starých dungeonů, hned podle obrázku rozpoznám, co je to za hru, na rozdíl od…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.