No tak mám 10 dní karanténu, tak dneska si po letech zapnu Payday, jsem zvědavej jak se to změnilo od té doby :)
Následujících 8 dní je PD2 hratelný zdarma, plus 50% sleva na koupi.

Kdyby to chtěl někdo zkusit online bez obav z toho, že ho veteráni rozsápu za neschopnost, můžete se ozvat a já se klidně připojím.
A toto je jedna z tých hier, ktorú je lepšie hrať so známymi ľudmi radšej?
Alebo to má dobrú komunitu? ... teda, za predpokladu, že ešte niekto hráva :-D
Jo, taky jsem kdysi bral nějakou starší GOTY edici a nelitoval jsem toho. Ale kupoval jsem to ve slevě, ono to bejvá celkem často zlevněný...
Koupil jsem tu GOTY edici a v tom klíči je daleko víc DLC, než je uvedené v GOTY na Steamu, dostal jsem všechno až po Wolf Pack. Dobrá koupě :)
Má. I v základu jsou obrovský hromady zbraní, většina DLC zbraní je funkčně dost podobná tomu, co je v základní hře, akorát to má jinej vzhled a mírně odlišnou alokaci statů.

Pak jsou v DLC speciality jako plamenomet či RPG, ale ty maj stejně dost limitovaný situační využití a osobně jsem je nikdy nepoužíval.
Jo, víceméně jen vzhled:). Je tam teda pár skinů co maj na sobě nějaký drobný bonusy (ve stylu +4 accuracy apod), ale v rámci normálních dropů tyhle bonusy často padaj taky a se skinama se nedoplňujou, takže skiny jsou v podstatě čistě kosmetická věc.
Je to celkem fuk, stejně ho prodáš za pár centů a když ho otevřeš, tak máš malou šanci získat nějakej vzácnější skin (s tím, že nejspíš dostaneš nějakej obyč, kterej taky můžeš prodat za pár centů maximálně:)).

Ten trezor jsi dostal hned právě proto, že jejich dropy jsou časovaný. Každej tejden ti dropne jeden sejf. Když jsi teď nehrál, vypadlo ti to tudíž hned.
Tak jsem po roce zase zkusil Payday a hned jsem dostal Biker trezor :-)
Co s ním? Má cenu ho otevírat nebo ho prodat?
Ono jde taky o zbytek týmu, pokud jsou ostatní tři nějaký zoufalý lvl 15 netušící, co a jak, tak se i Overkill může solidně pos*at.
Overkill je na vyšších levelech pohodička. V podstatě taková základní obtížnost řekněme od levelu 60, po získání nějakejch zkušeností a resetu (infamy) klidně i níž. Ale Death Wish je hodně velkej obtížnostní skok, to je fakt o hubu a pokud jdeš loud, tak to chce celej tým aspoň kolem lvl90, pokud možno co nejvíc lidí s aced inspire.
Navzdory těm mikrotransakcím je to ještě pořád celkem hratelný. Výjimkou je Overkill, který už hodně na hraně a Death wish radši nezmiňovat.
Hraje to tu pořád někdo? Pokud máte chuť na nějakej heist na hard/very hard, tak si mě můžete přidat:

Trochu mě serou ty náhodný lidi, co člověka bezdůvodně kicknou před koncem heistu nebo dělaj jiný kraviny.
Tak jsem si ještě se dvěma místníma netáhlama řekl, že je na čase sejmout svýho prvního bankovního strážnýho, a začít listovat katalogem jachet. Akorát čeština nebyla by?
Zkusil jsem v rámci free weekendu a poněkud mě to zklamalo. Doufal jsem v taktickou akci plnou plánování a hromady možností, ale ačkoli jsem si vědom, že jsou tam lehký možnosti stealth postupu, v 99% případů gameplay spočívá v tower defense, což mě až tak nebere.

Nainstalovat vrtačku, ustát vlnu sebevražednejch policajtů, restartovat vrtačku, ustát další dvě vlny...Je to celý arkádově rychlý, nonlethal možnosti jsou limitovaný na hranu základní použitelnosti. Nedaj se ani otvírat a zavírat dveře, což je jedno velký lol wut. Dovedu si představit, že s nalevelovanou a zkušenou partou se dá dělat většina misí bez spuštění alarmu, ale nedovedu si představit, že i v tomhle případě by to nabízelo kdovíjakou variabilitu.

Co se týče levelování, je to takový záhadný. Už celkem na začátku mi to nabídlo four stores na nějaký vysoký obtížnosti, z předchozího pokusu na normal jsem věděl, že optimální postup spočívá v hacknutí bankomatu v sámošce, tak jsem tam přiběhl, hacknul bankomat, pár minut počkal schovanej mezi regálama, pak doběhl k autu...a zčista jasna jsem poskočil asi o 15 levelů.:-o

Multiplayer jsem zkusil jeden zápas a byl to naprostej zmatek, kde se furt někdo odpojoval, připojoval, smysluplná komunikace nula...ale to může bejt tím free weekendem.
Hraje to tu ještě někdo? Nedal by někdo večer nějakou tu prácičku? Na Steamu mám přezdívku "Kříž".
Ty. Zas*aný. Updaty!!!!
Kdybych hru odinstaloval a nechal ji stáhnout znovu, je to výrazně rychlejší. Takhle špatně zvládnuté updaty nemá ani L4D!
Hraje ještě někdo? Potřebuji pomoc v Shadow raid. Otevřít trezor zasunutím dvou karet během 10sec. je docela složitý pro sólo.
Můžete mi poradit, jak se jmenuje skill, který zviditelní energie nepřátel a čas jakékoliv aktivity?
Chtěl jsem si koupit nový stoly do Pinball FX 2 ale zlevnili jen stoly, co už mám. Tak si koupím nějaké dlc do Payday 2. Doporučte jaký?
To je ta druhá možnost. Sice máš pak hromadu užitečných věcí, ale ne ty nejlepší. Kristmeister by už dávno mohl mít schopnost negative feedback, která by omráčila všechny nepřátele na 10-20 sekund a ulehčila nám všechny ty úniky přes linie policajtů, ale on si radši roztahá body po všech stromech :D :D
Ale jo hrát za jeden strom se dá v pohodě. Jen se vyplatí dát 2-3 bodíky i do dalších. Například jako u ghosta ten sprint a u masterminda stamina. Tyhle dva skilly mi přijdou celkem dost důležité. Nakonec ještě u enforcera se hodí to o 50% rychlejší chození s taškou, ale to si střídavě zapínám/vypínám, když potřebuju body do něčeho jiného :D.