já sem si až nekdy ted vsim ze sou tam vedle skillu i perky. a myslim ze jet jenom jeden strom je nemyslitelny. sere me jak strasne pomalej za enforcera jsem. chce se ti koupit fakt dobrou zbran ktera ti sedne a pak dolpnky ktery se ti mozna odemknou co sou drazsi nez zbran samotna.
Taky hodím do placu pár poznatků.
1) Když se k někomu připojíte, tak většina chce hrát misi stealth. Úspěšnost dokonči misi na stealth asi 10% a to jsem jim přidal 5% za to že udělají první úsek :-)
2) Správně si rozdělit body.
3) Vyhrát modifikaci na vaší oblíbenou zbraň je nesplnitelný úkol. Proč dostávám modifikace na brokovnici, když jí nepoužívám!!!
4) přes 200 achievementu, nesmysl.
5) soundtrack vynikající, jak píše Kristmeister.
Noné, já jsem Rybana. Myslel jsem, že když si vyberu Masterminda, že musím utráce body jen v jeho stromě, vůbec mě nenapadlo to kombinovat s jinými. No nic ještě, že to jde vše vynulovat :-) jen budou potřeba penízky, Xmas to přes víkend jistí.
@Victor (05.12.2014 08:15): Neboj s námi dáš jednou hoxton breakout na very hard a odměna za to je přes 300 tisíc xp a to máš tak 20-25 instantních levelů zpočátku :D. Zrovna jsem ho takhle s jednou partou dal. Škoda jen, že když tě něco sejme tak ti to sebere asi 30% xp ...
@Strady (04.12.2014 21:57): jo hrál jsem už 4x....asi nejvíc jsme sebrali 2,5 mega z toho mega na útratu ;)

Jinak už level 48,
primárka: M16 s vylepšeným zásobníkem, hlavní a kostrou
sekundárka: P90 s vylepšenou hlavní
Hlavní skill tree: Ghost
Vedlejší skill tree: Mastermind
@kristmeister (04.12.2014 15:30): Já dneska ráno hrál s náhodnou partou tu banku s těmi zlatými cihlami na overkill a dalo nám to ještě o něco víc :). Jako fakt by to chtělo, abychom byli čtyři. Jako dát třeba zrovna hoxton breakout na overkill tak to musí dát ohromné množství xp a peněz (my jsme ho hráli přece jen na hard a už to dalo hodně).
@Walome (30.11.2014 21:41): Jsou tam i mapy, kde na tebe střílejí snipeři z velké dálky. Zrovna teď jsem dvě takové hrál, takže by se určitě hodil. A technik tam má nějaké perky na pušky, takže si vemu toho.
Taky jsem si to nakonec nainstaloval. Dal jsem jednu misi a jako vypadá to zajímavě i když je tam nějak hodně funkcí v menu, takže ty perky jsem si pořádně ani neprošel. Jen jsem na netu narazil na to, že nejlepší je enforcer i když každý ten perk tree asi má své pro a proti. Zklamalo mě, že tam není žádný sniper tree nebo tak něco.
už mám level 15 :) nicmene to znamena, že musim rozumně rozdělovat prachy a skill pointy.
Docela pěkný intro na začátku, jinak hraje je ve všem lepší než jednička (grafika, třídy, zbraně, opět skvěla hudba)
Docela spokojenost, ještě že mě Victor do toho uvrtal :-)
@Victor (29.11.2014 11:25): Chlape, já jen na okraj.Hraju jen o víkendu, vyjímečně v pátek.Hra by mě ležela od pondělka do pátku.Dal bych přednost kristmeistrovi ? co ty na to.Ted před vánocema, stejně to jiné nebude z mé strany.Uvidím, co svátky a cena hry.Třeba to dopadne stejně a já ji koupím i za tuto dnešní cenu.