Zajímavosti

Easter eggy

Zatímco byl Hoxton ve vězení, jeho místo převzal Dallasův bratr Houston. Hoxtona to velmi rozčílilo, když to zjistil a proto na něj například volá: Hey fuckface, follow me!
Ve hře můžete používat na první pohled obyčejný kuchyňský nůž. Když se s ním ovšem napřáhnete k bodnutí, zazní velice známé tóny z hororu Psycho.

Ostatní

V rámci reklamní akce vyšel i šestidílný webový seriál ukazující příběhové pozadí hry.
Na seriál se dá podívat přes Steam, viz odkaz.
22. 1. 2015 jeden neznámý fanoušek série vyloupil restauraci McDonald's v Americkém městě Taylorsville ve státě Utah s maskou Dallase ze sběratelské edice a s modrými rukavicemi.
Ani takový stoj na peníze, jakým byl komerční hit Payday 2, nezaručil švédskému týmu Starbreeze dlouhodobou prosperitu. Kvůli sérii špatných obchodních rozhodnutí a neúspěchu hry na motivy seriálu Walking Dead jim hrozí krach.
„Přišel jsem o všechny peníze, rodinu i o opatrovnictví svých dětí, kvůli dvou až tříleté dřině, kdy jsem pro Starbreeze pracoval sto hodin týdně,“ napsal koncem loňského roku čerstvě vyhozený šéf studia Starbreeze Bo Andersson v rozlučkovém e-mailu svým bývalým podřízeným. O dva dny později vtrhla do kancelářích firmy policie a s podezřením na trestný čin zneužívání informací v obchodním styku odnesla jeho pracovní počítač.