Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@JohnCZ (18.07.2020 20:10): Komunita kolem hry je stále živá a je to až neuvěřitelné, ale poslední patch na hru vyšel na Steamu zrovna minulý týden. Zrovna jí také teď hraji a musím říct, že stará láska nerezaví. Moc si to užívám. Takže pokud máš máš chuť, koukni na ní v obchodě. Je teď za necelých pět éček a šlape bezchybně.
@Subject 13 (18.07.2020 19:04): Kurňa, to zní lákavě. Naposled, když jsem to hrál, což je tak 10 let minimálně, tak v jedné už trochu pokročilejší části kampaně mi hra spadla během ukládání a porušila sejv. Takže jsem to otráveně smazal a nedohrál... opět. Kvůli té supr čupr originální atmošce tomu budu muset dát zase šanci. :)
@John Mirra (18.07.2020 13:18): owar dodává aktualizace pravidelně. Nevím kdo je dělá, ale jsou to nějaký nadšenci. Asi se z toho stally v podstatě ofiko aktualizace. Je to super, že to někdo dělá.

Mimochodem na steamu je ve workshopu i kampaň za Araby.
Hlavně dostal Original War nový velký update, je tam i nově Skirmish mód :)
@Cobot (15.09.2017 11:37): Myslím, že to sú viaceré pozície automaticky uložené po dokončení misie. Keď jednu misiu dohráš viackrát, s rozdielnou zostavou vojakov a s rozdielnym úspechom, môžeš pokračovať od pozície ktorá sa ti najviac pozdáva. Je to užitočné, keď sa chceš vrátiť v kampani o pár mapiek naspäť a vyskúšať odlišnú vetvu príbehu.
Po letech opět rozehráno. Hra na stemu krásně opatchovaná fungující v 1920x1200. Je to stejně zábavné jako před lety. Fakt je to promakané. Zatím super.

Poprvé mám v plánu projet i Arabskou kampaň.

Jinak nechápal jsem to kdysi a nechápu to ani teď... Jak je ta obrazovka po skončení mise s těmi obdélníčky s vyznámenáními a názvy misí. Když na jakejkoliv kliknete, tak se vám jakoby rozbalí další podsložka. No popisuju to blbě, ale kdo to viděl, tak snad pochopí co mylim. Co to znamená? To je jako nějaká alternativní mise nebo proč to tam je?
@Walome (16.04.2017 12:59): To je pravda, ale vždycky mě zajímalo jaké by to bylo zažít OWAR jako obyčejný voják. Navíc ten týpek co to vytváří má na svědomí povedený Nightstalkers mod pro Flashpointa a jeho pokračování pro Armu 3, proto jsem zvědavý jak si poradí s Original War.
@Walome (26.11.2016 22:39): Omlouvám se za pozdní reakci, diskuzní příspěvek jsem přehlédl. Hrál jsem to kdysi z CD vydané v Game4Y, nedávno jsem to koupil za pár kaček na Steamu a prošel zatím Americkou kampaň, hraju to na střídačku s jinými. A můžu odpověděť, ano líbilo, OW je stále špička jak hratelností, tak vizuálním dojmem. A je to tak, 2D izometrie stárne mnohem méně než 3D. 3D gamesu ze stejné doby bych nepřekous. A co takové 3D z doby Rytířů a kupců, nepoužitelné, zato rytíři jsou stále super (a taky za cca 150 na Steamu).
@Walome (27.11.2016 10:06): Každý typ grafiky (2D, 3D, isometrická) lze použít dobře a špatně. Právě proto tvrdím, že než 3D použít špatně, tak raději dobře isometrickou nebo 2D.
@Walome (26.11.2016 22:39): Při vší úctě, třeba mě se grafika OW líbí více než u Ufo: Aftermath. Právě proto, že je jednodušší a přehledná - pokud jde o bojiště. Já nepotřebuji maximální detail a rotaci kamery o 360° a já nevím co ještě. Jak jsem napsal v nějakém komentáři, ne vždy lepší grafika znamená lepší hratelnost.
@John Mirra (16.05.2016 21:29): TVL :-D
1: Kdo se na to neciti at to rekne hned! Nechceme tam nikoho kto neni 100% odhodlanej.

2: Kancelarsky kecy, odhodlani chlapa se nemeri na procenta.

3: Ale na centimetry co Sikorski? Jdu do toho taky.

Asi zhavim paypal :-D


@Garret (15.05.2016 23:51): Ten dabing na steamu je jen anglickej, co? Myslím že Poláci se kasali, že maj o stopro lepší dabing než je anglickej a českej, nezkoušel jsem. S JA 2 to má společný jen to, že ti je líto každé lidské ztráty. Na ty čárky si ani moc nevzpomínám - jo něco takovýho s ovládaním vozů či vědou tam bylo, ale to člověk prostě vstřebal do krve hned.
Skočil jsem po tom na Steamu za pár kaček, rozehrál, dostal se do třetí mise a tady to zabalím. Na jednu stranu je to ukrutně detailní, mám ale pocit, že to je spíše kontraproduktivní. Většinou se v tom utápím a nabaví mě sledovat, který voják mám kolik čáreček v dané schopnosti. Jsem z toho pak celý roztěkaný, furt na mě něco naléhá a nemám čas si to pořádně omakat. Cestování v čase je nonsense, což by mi zase tolik nevadilo, protože vyprávěné to není tak úplně špatně. Super je, že to jede v rozlišení 1920x1080, parodie na dabing je úsměvná. Zřejmě to není můj kap of tý a raději zůstanu u JA2...
Taky jsem si to koupil, sice mám někde doma i originálku, ale nevím kde a zrovna nedávno jsem měl chuť si to znovu zahrát. Dík zy tip
Tak kupovat na Steamu za 4,49 se mi nechce, když už tu hru mám. Takže zkusím neoficiální patche a uvidím, co to udělá. Díky za rady.
Chtěl jsem zkusit zahrát, ale mám jen verzi ze SCORE 200 a ta mi na W8 nejde spustit. Dají se někde stáhnout nějaké patche? Nebo co s tím? Díky za radu