Tyjooo, jaktože jsem o týhle hře neslyšel? Tu musím mít! Čirou náhodou jsem na youtube narazil na soundtrack a hodně to na mě zapůsobilo. A ten gameplay nemá chybu :)
@ugraugra (19.08.2015 10:12): Sám to nechápu. Ukládal jsem si to s většinou životů plných. Když jsem hru znovu zapnul zjistil jsem, že jsem bez životů a po znovunačtení savu se děje to samé, A pořád dokola.

Asi si to budu muset dál celý znova od začátku.
Nevíte náhodou někdo, zda-li se dá vrátit o jeden save zpátky? Vytvořil jsem si save point na pevném bezpečném místě hned u vstupu do Forlorn ruins a po opětovném zapnutí hry se mi hra načíta po té co nemám už žádný život v propasti kousek opodál.

Nebo němel by někdo případně save do lokace Forlorn ruins?
Ja to stahnul a zkusil - prvni hra, kterou jsem na svem HW nerozjel kvuli male operacni pameti (mam pouze 3GB). Hra musela neustale neco ukadat na disk, takze se to prakticky vubec nehybalo. Nj, 4GB v minimalnich pozadavcich zde skutecne nejsou prestrelene, hra je na ne primo optimalizovana.
Takhle libovou plošinovku jsem nehrál, už ani nepamatuju. Stahujte a hrajte to !!!
Neboj, jak si časem odemykáš další schopnosti, tak tím světem doslova lítáš. Tohle je problém opravdu jen ze začátku ;)
@Maximus (09.05.2015 10:34): A já s tím nemám žádný problém. Dlouho se mi nedařilo zformulovat, co vlastně zapříčinilo, že jsem této v mnoha ohledech povedené hry zanechal, ale stalo se. Ori je zvláštní hra, špatně se mi racionálně hodnotí, skvěle vypadá, ale méně už zabaví.

@Phoenix (09.05.2015 20:15): Takový ten pocit kombinované repetetivnosti a zbytečnosti vlastního počínání, to je pro mě zabiják hratelnosti. Představ si, že v nějakém RPG hluboce ovlivníš celé jedno město a ono se ti po opuštění lokace zrespawnuje do výchozího bodu.
@ještěr (komentář): Já už se od jisté doby celkem vyhýbám titulům "Metroidvania type", protože mě na nich štve neustálý respawn nepřátel, spojený s vracením se do již desetkrát prošlých lokací (protože hlavní hrdina získal schopnost, díky které se v oné již desetkrát vymlácené lokaci posune příběhově dál). Přestal jsem kvůli tomu hrát Shadow Man, Unepic i jinak geniální Metroid Prime na Gamecube a vadilo mi to i u jakékoli Zeldy (jedničku jsem dohrál, na další díly kvůli tomu už nemám moc chuť). U Dust: An Elysian Tail nebo série Darksiders mi to zase tolik nevadilo, ale tam to IMHO vyvažovalo jisté vylepšování hlavní postavy, díky kterému vracení se a opakovaná likvidace stejných nepřátel nevadí zase tolik.
nastavení ovládání očividně měnit nejde, jsou tam jen přednastaveny tři možné varianty. což je škoda, protože mezerník si na tom zničit nehodlám.
Dlhá, krásna a ťažká plošinovka. Momentálne top vo svojom žánri. Bavil som sa od začiatku do konca a hra neustále prekvapuje niečím novým.

A som veľmi rád, že ma ten bug po 3 odohratých hodinách neodradil od ďalšieho hrania, rozohral som to znovu a stálo to za to :)

a parádna hudba k tomu https://www.youtube.com/watch?v=KIY3KkDqVAo
Tak som to rozohral znovu, kvôli tomu bugu (dôležitá plošinka pre cestu ďalej, ktorá sa jednoducho vyparila a už sa nevrátila) a našťastie som už tú pasáž prešiel a bolo to ok.

Inak dosť náročná plošinovka, hlavne keď zabúdam pravidelne ukladať hru :)
No paráda, mám tam bug vďaka ktorému sa nedá prejsť Ginso Tree, riadne sa vymazala plošinka ktorá je potrebná pre postup ďalej. Tak teraz začať celú hru znovu alebo čo kua?!!! ach jo :( vypnutie hry nepomáha a starší save tu nie je možné načítať
@účet smazán (11.03.2015 21:32): Prečo ďalšiu konzolu? Veď máš PC nie? O_O

Microsoft im to už určite zaplatil. Každopádne kopec podobných hier sa chystá čisto len na PS4 (poprípade ešte aj na PC) čiže niečo exkluzivne musia mať aj na Xbone, inak to nemá cenu kupovať.

Inak prečo to nekupiš aj na PC? Prečo si to na pc warezíš a na PS4 by si to kupovala?
@Maximus (11.03.2015 21:28): A to mi jako tvůrci chtěj říct, že si mám kvůli jedný hře pořizovat za 10k další konzoli? U mad? :D Hele, z PC platformy jim to sypat nebude, jelikož to všici zwarezí.. XBone/360 vývoj nezaplatí, to budou stejnak muset rozházet na další zařízení, chtěj-li přežít. + nikde nenacházím, že by to byla ONLY exkluzivita.. Prý jde o "TIMED" exclusive.
No jako soundtrack, naprostý eargasm. Momentálně jej poslouchám samostatně + si ho plesknu do mp3jky (na zpříjemnění cesty tramvají do práce), do hry se vnořím až v pátek. :/ Ať už je pátek grrr.

Jakmile vyjde na PS4, kupuju (vyjde i na péesko, right?)! Na klávesnici to nebude zrovna to pravé ořechové, že? Vykoumali to i pro hráče bez gamepadů? Nebo je to porod?
Tak dojmy sú veľmi fajn. Je to audiovizuálna bomba, hrá sa to tiež veľmi dobre, dejovo je to zaujímavé a som zvedavý, čo bude ďalej :)
Pak napiště první dojmy, protože to vypadá fakt parádně .. plošinovky nehraju, ale s Orim udělám určitě vyjímku.
Vizuálne je to nádherné. Tak snáď bude aj gameplay na dobrej úrovni. Lebo niektoré vizuálne premakané plošinovky na to dosť doplácajú (Never Alone, Deadlight atď.)