Need for Speed III: Hot Pursuit

Need for Speed III Modern Patch v1.3.1 - Docela dobrá záplata. Už jsem u toho na pár hodin vytuhnul :) Ale je to těžký. Musím se v tom zorientovat. Hra vypadá dobře a funguje v poho.
______________________________________________________________________________

Od 16. 2. 2016 venku verze 1.4.0, tak jsem to aktualizoval. Default je nějakej světlej, správný barvy dostanete s tímhle patchem.
______________________________________________________________________________

Od 25. 3. 2016 je venku verze 1.5.1, takže musím updatovat. Mělo by platit to samé.
______________________________________________________________________________

10. 4. 2016 Vypuštěna další aktualizace 1.5.2. Fakt neuvěřitelné!
______________________________________________________________________________

K dispozici verze 1.5.3. ze 4. 5. 2016. Nemám ale vůbec čas to hrát.

@Hrdlodus (29.06.2014 16:05): Dobře ty! jj, je to z NFS III. Ty jseš asi taky velkej fanoušek, že si to pamatuješ :) byl tam ještě Lead Foot, Gotcha, Mulligan atd. :D Ale přezdívka Wild One je dost běžná, kolikrát si musím vymyslet něco jiného, protože je nás holt víc :-D

Wild One: Jsi takový fanoušek NFS, že sis dal za přezdívku právě jméno jednoho ze soupeřů v NFS III?

need for speed III hot pursouit nemá tuto grafiku jako je na obrázku ani bych nic nevsadil jestli to je hra o které vím že se jmenuje need for speed hot pursuit 3 tentodíl byl docela chabý když jsem zjistil ze existují díly underground a underground 2 byl jsem zcela zklamán ze jsem na tyto dva díly nepřišel dříve a tak bych k této hře hned jak jsem ji objevil dal asi nějak 90 procent ale poté co jsem zjistil o underground 2 tak bych dal asi 30 procent