@Gordon (25.06.2016 21:43): Treba vyvojari uvazovali tak, ze by laserova technologie byla prilis tezka/velka a neslo by ji nacpat do maleho baleni.

A hru s laserovymi zbranemi jsem samozrejme hral! Fallouty preci! :-)
Ale mám tu pořád jeden zádrhel, název je správně, ale jedná se nejspíš o jinou hru. Nemaj helmy! Mělo to slušnej příběh, na výstroj byl kladen velký duraz, připravovali se v takovejch kruzích, velela jim nějaká černovláska, docela roztomilá. Možná je to z PS.
Space War: Unlimited, Starport 22: Retribution, Earth status: Danger!, Fuck me Aliens are coming!
Hele, borci, jak se jmenuje ta hra, co je podobná právě MA? Máte tam taky superobleky, helmu, laserový zbraně a bojujete proti jakési rase mimozemštanu. Víc nevim, ale tušim, že to má tři slova. Podobný taky Crysis, ale sci-fi far far away.
@Gordon (13.06.2016 00:26): Víc než dost ne, ale víc než nic rozhodně. Myslím, že k ME3 ještě něco v průběhu E3 předvedou. A když ne tak se nemusíme bát - je to EA a Mass Effect = před vydáním dostaneme tolik trailerů a "představení charakterů", že z toho půjde poskládat samostatná hra...
Vás jako nezajímaj xichty vývojářů čumících do monitorů nebo co ?
@pajmič (12.06.2016 23:11): tak celkově EA nic moc neukázalo :O ale taky jsem čekal nějakej plnohodnotnej gameplay... každopádně mě fakt zaujali ty vesmírný strůry, to je v ME něco uplně novýho, ale i mako se mi líbilo :)
@pajmič (30.05.2016 17:54): no tak jsem to myslel, tam kde CDP nabízí datadisky s 60 hodinama hraní, EA za stejnou cenu nabízí dvě malý párhodinový DLC. Ale že se i tak jakž takž vyplatí souhlasim, jinak bych si to koneckonců nekoupil. Až si dám trilogii někdy celou znova, tak tam chci mít všechno. Ale prostě mě sere ta odporná politika EA, když mnohem menší firmy ukazují že to jde jinak.
Na originu je poprvé za existenci vesmíru ve slevě DLC k Mass Effect 3. Zlevnili to z 15 eur za jedno na...*fanfáry* 10 eur! Takže jsem konečně dokoupil Omegu a Citadel a tato dvě DLC k 4 roky staré hře mě vyšla jen na 600Kč! Stejná částka kterou jsem dal za obě, mnohem větší a zbrusu nová DLC k Zaklínači 3.
A ještě to maj přes ty kriploidní Bioware Points. Long live EA.

@pajmič (30.05.2016 16:44): hah, to je super :)
@Vurhor (26.05.2016 08:13): přesně...po desáté hodině jsem si říkal, že se poletím jen tak podívat do té soustavy.... a nakonec jsem si před druhu hodinou ranní řekl, že ten hnusnej odolávací fight před koncem obrana dalekonosných raket, s celou tou havětí kolem, dotáhnu dokonce hned :D
Tak další dohrání celého Mass Effectu, za mnou.....stále mě to neomrzelo :D ...ačkoli už si víc všímám nedostatků...sakra je to pořádnej požitek....už aby byl rok 2017....
Údajně se jedná o záběry z buidu z konce roku 2014. Tak či onak už aby tu byl červen :D
Já zvolil nějakej ten červenej destruktivní konec, ale celý to byl nesmysl a šlo to proti myšlence celý trilogie. Shepard se tam celý tři hry snaží dokazovat, že různý rasy dokážou koexistovat, včetně organickýho a syntetickýho života (geth x quarian), vyjedná tam aliance dokazující, že v rozmanitosti je síla, a nakonec přijde vesmírnej deus ex machina a řekne ti, že syntetickej a organickej život budou vždycky v konfliktu a basta. A ty nemůžeš říct ani popel, jenom si vybrat nějakou ze tří barev genocidy. Je fajn že se rozhodli 1:1 zkopírovat první Deus Ex, ale vybrali si k tomu asi jeho vůbec nejhorší část.
Jaký konec jste zvolili? Já syntézu s 8000 body za dobráka, asi půl hodiny jsem tam stál a přemejšlel nad tím kam půjdu... přímé ovládnutí smrťáků jsem vyloučil už na začátku... Taky jsem chvíli uvažoval nad tím že ti smrťáci jsou prostě potřeba a přeci jen to co zníčí si v sobě uchovají... :D
@FildasCZ (03.03.2016 10:41): ta hra hrála za prd i bez bugů, já to taky hrál až s tím patchem. Jdi tam, získej 75 respektu a jdi jinam, tam získej 75 respektu a tak pořáááááád dokola a do toho hledej random válející se kalichy :(
@LIUWIL (03.03.2016 09:52): toť otázka..je fakt, že začít jen tak nanovo v úspěné sérii bude i tak dost komplikovaný...co teprv pokud to dostanou jiní lidi - ještě moc dobře si vzpomínám co se stalo po Gothicu 3 s celou sérií (i když to je trochu odlišnější případ)