Reklama Klukovna.cz

Grand Theft Auto V

@David_Cravford (30.01.2017 23:17): Pokud ti to dělá pořád, tak to asi bude fakt těmi módy a zkusil bych to přeinstalovat. Ale samozřejmě to může být i jinými věcmi, ale to se takhle blbě radí. Párkrát se mi hra taky zasekla, ale potom už běžela normálně. Jestli máš podezření na Social Club z nějakého důvodu, tak může zkusit přeinstalovat jenom ten. Hra by myslím měla zůstat a můžeš to zkusit znovu. I tím by to teoreticky mohlo být, že by dělal problémy, padal a hra by se v nahrávání zasekla. I když větší pravděpodobnost by byla, že tě to ze startu upozorní. Já se Social Clubem míval určité problémy, že hra nechtěla najet a hru načíst, ale házelo to spíše chybové hlášky. Vyzkoušej první Social Club přeinstalovat a pak samotnou hru, když tam máš hromadu módů.

jsem nakrklej. neví někdo co s nekonečnou obrazovkou "LOADING"? nejde nějak spouštět offline mode bez social clubu? ta ptákovina mě nutí, abych notebook rozmlátil. na co jsem si potom tu hru kupoval, když to nejde ani spustit? Rockstaři říkali, že je problém u auto loadingu. tak nemaj takové hovna vytvářet.. furt si někdo stěžuje, že jim účet někdo hacknul, nebo že to pořád padá. zlaté san andreas a zlaté hry, ke kterým člověk účet ani nepotřeboval. prosím vás, nemáte někdo řešení? jsem zoufalej z čehož vypovídá i můj přízpěvek

Tak jsem asi jelen. Proč nemůžu hrát žádné minihry?
Můžu tunit, kupovat hadry, ale nemůžu hrát golf, tenis a ani nic dalšího. Na mapě je ta ikona a když tam přijdu, a mačkám "E" nic se neděje. Neví někdo co s tim? Jestli to třeba není tim, že mám stáhlej mod na všechny interiéry..

@c4llix (13.01.2017 08:40): jop taky mi to hacknul nějakej rusák. Já to teda musel řešit přes rockstar support a byl to trochu boj, ale naštěstí úspěšnej. Každopádně tyhle "ruský hackery" (když jsou třeba z egypta) ke zdi a popravit.

@Bursoft (13.01.2017 00:26): Mně se jednou chtěl na Steam připojit nějaký hnusný Korejec nebo Japonec. Prostě žluťák z východu. Ale Steam mě na to upozornil a zeptal se, jestli jsem to já, takže jsem to hned nahlásil a změnil heslo z jednoduchého na složitější. Taky jsem hned projel compa od virů a od té doby jsem nikdy zatím žádný problém neměl. Ale dost mě to naštvalo, že se mi tam pokoušel dostat nějaký žluťák.

Osobně bych takové lidi chtěl potkat v reálu a trochu si vybít vztek. Ne jen za to, co udělali, ale prostě za všechno, co mě v životě sere.

Já měl po půl roce nehrání a pak přihlášení všechno v ruštině včetně social clubu, online hrál nějakej rusák. Pak jsem změnil heslo na hustomegakrutopřísný a už to je v pohodě. Ale předtím jsem taky neměl slabý.

@Bursoft (13.01.2017 00:26): Tak to je vtipny.. ja nedavno dohral znova gta 4, pred hranim teda sracky typu social club a to druhy k tomu.. musel jsem si nechat obnovit heslo a tam koukam nick MeritedJarl.. rikam si WTF. Nastesti to jde zmenit, ale je to fakt hovadina..

Problem solved, je to ještě vtipnější, než bylo. Jsem si na tuty jistej, že adresu, kterou jsem dneska zadal, jsem zadával už dřív a žádnej mail na změnu hesla mi nepřišel. No nicméně, došel, tudíž jsem se přihlásil do social clubu a hele.. nějakej OmarTheNoob z Egypta si na mým accountu nahrál asi 500 hodin GTA Online. Samozřejmě mi account zasral statama, který nechci a nejsem si jistej, jestli jdou celý statistiky nějak smáznout, ale přežiju to. Ve friendlistu mám asi dalších 20 egyptských kámošů, který jsem promazal. No už jen čekám, až mi na dveře zaklepe čmoud z IS.

Každopádně mi udělalo radost si změnit heslo (nechápu, jak jsem to měl zabezpečený předtím, slabý hesla už léta nepoužívám, leda by měl social club někde dírku v bezpečnosti) a odstřihnout toho týpka od dalšího parazitování. Hlavně se vyhnu škemrání na rockstaru.

Já si stejně moc nemyslím, že by na to chtěli reagovat. Ta rada, co tu je, mi přijde nejlogičtější, ale i tak si myslím, že to skončí ignorací. Těch zpráv tam bude spousta a možná si to ani nepřečtou. Ale zároveň mě ani nenapadá žádné lepší řešení, které by vyšlo levněji než koupě nové hry :-)

Ale třeba se mýlím a odpoví.

@Bursoft (12.01.2017 12:05): No tak jim prostě napiš ne? Vyfoť krabici a kód a je to.

Social Club je k hovnu, ale je to jejich věc, že to zavedli. Bohužel dneska má dementní účty pomalu každej vydavatel. Deal with it. To že nepřemejšlíš když si účet zakládáš není jejich problém. A že nekradeš? Hm a co jako?

Ber to s nadhledem ;)

@Cobot (12.01.2017 11:13): Čekám něco jako "vážený zákazníku, děkujeme, že hry nekradete, ale rozhodl jste se využívat náš totálně dementní a zbytečnej Rockstar social club, vaše sériové číslo bylo odblokováno a můžete si ho aktivovat znovu na novou emailovou adresu.".

Kdybych si nezkoušel poslat zapomenutý heslo, nepsal bych sem.

Zdravím,

řešil prosím někdo s Rockstarem zapomenuté heslo a zároveň zapomenutý login? Jelikož jsem byl troufalej a místo steamu si hru pořídil v krabici s přihlášením skrz dementní social club, netušil jsem, že i když mám zaškrtnutý, aby si všechno ten program pamatoval, stejně se mě po X měsících neaktivity zeptal na login a heslo. A jsem v prdeli, protože si prostě nemůžu vzpomenout, jak se tam přihlásit (netuším, na kterej mail jsem si to registroval, používám jich hromadu tady na tyto služby). Musím asi napsat do Rockstaru, mám jim k tomu rovnou přibalit nějaký fotky krabice/serial. čísla/účtenky? Má s tím někdo zkušenosti?

@CrocoRay (11.01.2017 20:58): Hele dobrá zpráva!!!

https://cs.gta5-mods.com/scripts/save-load-vehicles-to-and-from-files - excelentní mód. Funguje, jedinej "bug" je v tom, že pokud si auto vytuníš bez střechy či v chromu, tak si to střechu přidá, či přebarví na černou. Jinak naprostá pecka. Můžeš ukládat tolik aut, kolik chceš. Jednoduché!
Vyvoláš si je kdekoliv a kdykoliv jen budeš chtít. I v celém tom tuningu. Jsem vytunil snad všecko co se dalo... luxusní věcička.

@David_Cravford (11.01.2017 19:31): Já ty módy občas prolítnu, ale do hry už je nezkouším dávat hlavně kvůli těm problémům jako padání apod. Já módoval hlavně kdysi v San Andreas a Vice City, ale GTA IV a V už jsem nechával v původním stavu. I když ten mód na více aut v garáži by byl hodně praktický, protože ty 4 auta ve velké garáži + 2 na soukromém parkovišti či v garáži na každou postavu je strašně málo. A pak ještě jedno soukromé, takže každá může mít jen 7 aut.

Mě to štve hlavně z toho důvodu, že na netu tam můžeš kupovat hromadu speciálních aut, které pak můžeš zkoušet tunit, ale když je nemáš kam dávat, tak pak jsi zbytečně investoval a auto ti zmizí.

@CrocoRay (11.01.2017 19:20): Oni jsou super módy na ten tuning, ale mě nefungují. Taková škoda, ahh.. můžeš se na to sám podívat, jestli chceš. Nechci tě zatěžovat něčim nebo tak, ale ze zoufalosti dělám zoufalej čin :D

zkoušel jsem vytočit to číslo. "black caller" se objevilo, barva mobilu mi zčernala a obří exploze na obloze. wtf? Zajímavé :)

@David_Cravford (10.01.2017 21:51): Tak to jsem nezkoušel, takže to nevím. Ale pokud jsi o tom někde četl, tak to můžeš vyzkoušet. Ale je možné, že to bude nějaká forma cheatu nebo tak něco.

Co se týče garáží, tak bohužel tam jdou jen ty 4 auta. Taky mě to štvalo, protože jsem chtěl tunit a tohle mě odradilo, protože si nemůžu vytvořit extra sbírku.

sakra, všechny módy mi fungují a když chci mít ty garáže, tak se nic neděje. to mi přece neříkejte, že v tý hře si nemůžu uložit víc než 4 auta do té velké garáže... to mě fakt štve, ten tuning je tam teda hodně zbytečnej, když ty auta není kam dávat.

@CrocoRay (10.01.2017 20:50): Problém je, že využívám trainer, ale tak napíšu si částku co ted mám a až přijde vyúčtování, kouknu na prachy a porovnám. Good. Díky moc :) hele prej když nacvkám jedno číslo, tak na obloze bude exploze a objeví se black caller. víš o tom něco?

@David_Cravford (10.01.2017 20:37): Mělo by to tak fungovat. Normálně se ti to navýší a o nic se starat nemusíš. Ve Vice City nebo San Andreas jsi to musel vyzvedávat, ale tady ti to naskakuje automaticky. Já nikdy nic nevyzvedával. Maximálně když ti někdo zaútočí na bar apod., tak ti to moc nevydělá.

Já mám různá filmová studia apod. a nikdy jsem u nich nic nevyzvedával a peníze přibývaly, takže se nejspíš nemýlím. Každý týden to myslím chodí. Však si zkontroluj, kolik máš peněz. Několikrát se vychrápej a uvidíš, že pak budeš mít více peněz po týdnu.

@David_Cravford (10.01.2017 17:17): Zkoušet můžeš jen jedno, ne? Ty peníze ti přibývají samy, tam není co zkoušet. A s tím mobilem stačí ten mezerník, když najedeš do kontaktů. Sám jsem to zkoušel těsně předtím, než jsem ti odpovídal, takže pokud nemáš změněné klávesy, tak by to mělo fungovat.

@David_Cravford (10.01.2017 00:15): Peníze by se měly převádět na účet samy, pokud se nemýlím. Teda já myslím nic nevyzvedával. Čísla můžeš volat když najedeš do kontaktů a pak zmáčkneš mezerník nebo prostřední tlačítko myši (zmáčkneš kolečko).

A opět já. Mám dva dotazy;

1) Týdně vydělávaj moje podniky. Ale jak si mám ty peníze z podniků vyzvednout v singlu? v ATM není žádná nabídka, jen přehled o financích. Jak si mám ty peníze sakra vybrat?

2) Jak mám sakra vytočit určité telefonní číslo? Prostě abych mohl to číslo nacvakat, nemyslim z kontaktů.

@David_Cravford (07.01.2017 13:02): Tak pokud se bojíš a moc s tím neděláš, tak bych se na to raději vykašlal. Ale na stránce vidím jednoduchý návod, který by zase nic neměl zničit.

"1. Install ScriptHookV (http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/)
2. Install ScriptHookVDotNet (https://github.com/crosire/scripthookvdotnet/releases/tag/v2.9)
3. Copy the Scripts folder in this zip, to your GTA V Directory.
4. Run GTA V

Mod not working for you?
A lot of people can't seem to get the mod to work at all.

Try install these:

That should fix the loading problems!"

Více bych asi nezkoušel a kašlal na to, jak to nepomůže.

@David_Cravford (06.01.2017 21:18): To bys musel hodit přesný název módu, aby ti lidi lépe poradili. Jinak podle návodu jsi jel? Prosté zkopírování složky třeba nestačí. Já kdysi do San Andreas dával různá auta pomocí takového programu a zase tak jednoduché mi to tehdy nepřišlo. Ale už je to hodně dávno. To mi tehdy bylo ještě tak 17 let. Jinak do GTA IV a V jsem žádné módy už nedával, ale ten přesný odkaz nebo přesný název by víc pomohl, pokud je podobných módů více. Třeba pak někdo lépe poradí.

Mám stáhlej mód garáží do hry, abych si uložil více aut a nic se neděje. Mám stáhlé soubory ASI, i trainer, to funguje. Ale když do hry dám složku se scriptama, nic se nestane, žádná změna. Neví někdo co s tim?

@David_Cravford (05.01.2017 16:40): Špatně jsi to s těmi konci pochopil. Frank ani nemůže umřít, protože ten rozhoduje, zda přežijí všichni nebo s jedním ze svých dvou kumpánů oddělá toho druhého. Správný konec je ten, kde všichni žijí a společně pozabíjí hlavní záporáky.

Jinak ještě k Trevorovi. Přesně to, co na něm nesnášíš, se mně naopak líbí. To, že sám je hajzl, ostatní kritizuje a vinu hází na ně, je přímo vzorový případ psychopata. Něco poseru, ale můžou za to druzí a já se pomstím. Je to jeho styl a ten se mi líbí. Ale je jasné, že někomu právě pro to ho někteří nebudou mít rádi. Já ho měl naopak rád, že je to hajzl a zmrd.

Jasně, že by to bylo něco jiného v reálu, kdyby se třeba sral do mě. Ale jako nezávislý divák jsem si ho oblíbil.

Trevor byl na začátku docela zábavný, ale pak už byl hodně přehnaný a vyhrocený. Pak už doslova lezl na nervy.

@CrocoRay (05.01.2017 15:28): "Bejt normální? Seru na to bejt normální. A právě jsem si byl pro laserovou pistolku z budoucnosti, jen abych přišel a odpráskl tě." Já sám jsem divnej a normálních lidí je třeba se bát ;-)
Mě jeho postava prostě přišla plochá, ale řeknu ti to jinak; kritizuje Majkla za nějaké určené činy, dává mu to sežrat, furt kritizuje, nadává mu. Ale přitom Trevor je daleko horší sráč, co zabijí nevinný a své chyby háže na druhý, aby oni za něj museli uklízet. Upřímně, poslouchat kritiku od takového ANO CVOKA, je naprosto směšný a měl jsem chut mu vpálit kulku mezi oči. A z toho co píšeš, tak žádnej konec mi teda nedává smysl. Frank si nezaslouží umřít, Majkl se udobřil s rodinou a dospěl, má před sebou budoucnost. Trevor uměl jen zabíjet, na nic víc nemá. I když, třeba v přístavu by se flek pro něj našel ;-)
A toho mafiána, Devona a další bys měl zabít tak či tak bez ohledu na to, jakej konec si vybereš. Takže i kdybych si já vybral zabití záporáků a přežití Trevora, nebude mi to vůbec dávat ani trošku smysl.

@David_Cravford (04.01.2017 22:06): S tím koncem, máš trochu pravdu, že jsi tam zmínil částečně tu možnost volby, ale i tak by se mi líbila lepší formulace té kritiky, že se ti nelíbil právě ten konec, který sis zvolil, než kritizovat konec jako takový. Budu se opakovat, že ten jediný správný a úplný jsi nehodnotil. Pokud bys kritizoval ten, tak by mi kritika přišla spravedlivější. Ale do ničeho tě nenutím a stejně si myslím, že se ti to už měnit nebude chtít.

K Trevorovi bych napsal to, že tvůj názor respektuju a rozumím, co se ti na něm nelíbí. Jinak ale nesouhlasím s tím, že nedává smysl. Když to bereš tak, že není normální, tak pak ti jeho činy rozum dávat nemusí, protože on jedná odlišně. Ale pokud si uvědomíš, že je to psychouš a magor, tak pak už smysl dává. Takoví lidi můžou být dost nepředpovídatelní a můžou reagovat někdy dost nelogicky apod. Ale to bychom museli jít do hloubky a začít se bavit o psychologii.

Já jsem též magor a nejsem normální, takže já nemám problém se do jeho kůže vcítit. Možná i proto ho chápu mnohem více než ty :-)

@CrocoRay (04.01.2017 17:41): Já ho nemám rád, protože nedával smysl a mohl zabít i celou partu, kdyby chtěl. Je to naprostej pokrytec a já pokrytce prostě nemám rád. Sám kolikrát bejvám pokrytcem a nemám potom ze sebe vůbec radost. ;-) A v komentáři píšu, že jsem si zvolil že zabiju trevora. Z toho si člověk vyvodí, že si to můžeš vybrat.

@David_Cravford (04.01.2017 16:44): No, ale pořád jde o to, že je jeden správný konec a dva vedlejší useknuté, které za ty správné nelze považovat. Tohle kritizovat na hře jde a taková možnost se mi nelíbí. Měli udělat jeden konec anebo více rovnocenných.

Ale kritizovat konec podle volby jednoho z těch dvou neúplných useknutých mi přijde nefér. Já ty dva beru spíše jako takové bonusové konce k tomu jedinému správnému a ten jsi právě nehrál. Možná to chtělo trochu přeformulovat v komentáři, že tam jsou tři konce, přičemž ten který sis zvolil ty, se ti nelíbil. Ale nutit tě do toho nebudu, protože to samozřejmě záleží na tobě a je to tvůj komentář. Jen to může mást ty, kteří to ještě nehráli, protože to tam popisuješ, jako by ta hra měla jediný konec a ten byl špatný, což vůbec není pravda.

A k Trevorovi asi to, že je to úhel pohledu a osobních sympatií. Někomu se jeho styl může líbit a někomu ne. Podle tebe si smrt zasloužit může, což ti neberu, ale já bych ho zabít nemohl.

"To, že je psychouš a komik, neobhajuje jeho činy a zbytečné vraždy."

Tady o obhajování nejde. To, že jse psychouš a komik má právě znamenat, že jeho činy budou špatné a bude vraždit nevinné klidně i bez důvodu. Buď se ti tím ten člověk zalíbí nebo zhnusí a to už je úhel pohledu. Ty ho za to nemáš rád a já si ho kvůli tomu oblíbil.

@CrocoRay (04.01.2017 16:17): Trevor si smrt zasloužil. Po poslední akci okamžitě obviňoval Lestera, nadával mu, vyvolával konflikty, každýho nasíral. Poštval proti sobě spoustu zmrdů a Majkl s Frankem to za něj museli hasit. Navíc, jedinej důvod proč Majkla zachránil před FIB a vojákama - bez něj by tu poslední loupež nedotáhl do konce. Lester, i Frank by se na něj vysrali. A z toho konce, jak ještě Majkl Trevora proklínal a plácnul si s Frankem? Logický je, že Trevor musel vyklidit pole, sám si o to říkal. To, že je psychouš a komik, neobhajuje jeho činy a zbytečné vraždy.;-) Konec by měl vypadat takto:

Na Majklův dům zaútočí vojáci, které poslal Devon. Po té misi má Majkl volat Lesterovi, aby vystopoval toho šaška a Majkl ho měl s Frankem vyřídit. Frank měl taky kurevskej důvod - peníze. Mnoho peněz. Riskoval krk pro auta a nic z toho. A potom by se měla naplánovat poslední velká loupež. Majkl už dospěl, chce ze hry, nechce nadále vykrádat, a však Trevor je nepoučitelnej. Jediné východisko - zabít ho. Ten konec je špatně seskupenej a chronologicky to nedává absolutní smysl.

[neexistující komentář]: Jinak dát do záporů a kritizovat odfláknutý konec, když sis zvolil ten špatný krátký a useknutý, mi nepřijde fér. Zkus si to dohrát na ten správný úplný, abys mohl posoudit objektivněji. Stačí v mobilu přehrát znovu misi. Ale nevím, zda ti to Trevora vrátí nebo jak bude hra pokračovat. Anebo se podívej na netu.

Já bych spíše hře vyčetl, že tam ty dva debilní konce vůbec dávala. Ta volba se mi ani trochu nelíbí. Když už více zakončení, tak rovnocenná a ne jeden normální a dva odbyté.

[neexistující komentář]: Co se týče otevřeného konce a spoilerů, kde si stěžuješ, že u některých postav si člověk musí domýšlet, jak skončily, tak to není pravda. Je to tím, že sis zvolil nesprávný špatný konec, kde ses rozhodl zabít Trevora a jediný správný je ten, kde všechny tři postavy přežijí.

Ty ostatní dva jsou useknuté a neúplné. Ten správný je nejdelší a hru jakoby jediný ukončuje. Ono to je tak i u jiných her, že většinou další díly jako pokračování navazují na ten dobrý konec a ostatní konce jakoby neexistovaly.

Jinak já měl Trevora nejradši. On je magor a i když se Michael zachoval logicky, tak Trevor je psychopat a důvody pro Michaelovo rozhodnutí ho nezajímají. To s tím Brazilcem je spíše taková sranda, že mu pomáhal. Je to takový vyšinutý komik místy. Právě pro to jsem ho měl rád :-)

A tamtomu záporákovi nevystřelíš mozek z hlavy. Čeká ho horší smrt.

[neexistující komentář]: Naopak, v současné podobě je komentář skvělý. Konečně jsem četl pocity někoho, kdo nad hrou uvažoval a nechrlí jen další vlnu superlativů. (Hru jsem zatím nehrál.)

@David_Cravford (31.12.2016 21:15): S každou postavou myslím můžeš mít 4 auta v garáži plus další dvě se ti vejdou do osobní garáže. A pak má každý svoje osobní auto. Tedy alespoň si myslím, že tak to je. S těmi čtyřmi auty do té velké garáže to tipuji. Ale tuším, že jsou 4 a ty sám to tvrdíš a nejspíš už to máš zkontrolované. Osobně si myslím, že jich tam mohlo být alespoň 8.

Jinak teď nevím, jak je to s tankem. Tuším, že u dvou postav se objevuje na letišti a třetí ho má někde jinde. Hangár k tomu asi není třeba.

Ale chápu, že tě to štve. GTA V nabízí fajn možnosti s auty, ale je nedodělané v tom, že nabídne garáž na pohé čtyři auta.

Tuším, že v multiplayeru jde mít více garáží a aut.

Ted jsem celkem naštvanej - k čemu mi jako budou ty hangáry, strip cluby a další nemovitosti? Vydělá to peníze, které bych mohl utratit v tuningu a co potom? Kam ty auta uložim? Jelikož jsem detailista a tunim co se dá, tak mi nestačí zakoupit garáž, kde můžu mít max 4 auta.

@CrocoRay (29.12.2016 18:31): ale chápej, že mě se rozdvojují auto, či přeparkují i ty, které si jen tak najdu na ulici. vždycky si je nechám před začátkem mise na určeném místě a bud se přeparkují ke mě blíž, nebo jsou tam, kde jsem je nechal. nemám problém s mizením aut, právě naopak. i kolikrát se mi nějaké inviduální auto objeví, když nemám čim odjet.

@David_Cravford (29.12.2016 17:57): Tak já vím, že každá ze tří postav má svoje vlastní auto, které vždy čeká před barákem. Takže když ho uložíš do garáže, tak bys měl mít dvě stejná. Ale nevím, jestli má někdo z nich Dodge Viper. Teda Trevor a Michael ho určitě nemají. Teď nevím, jaké auto má Franklin. Ale Dodge to podle mě není. Takže mě to celkem překvapuje.

Jinak na burze můžeš vydělávat prachy a pak kupovat drahá luxusní auta nebo si koupit tank, který se ti vždy respawnuje na určeném místě.

Jedu si po celé mapě v hluboké noci do přírody s dodgem viperem. Vidim jak dva psychouši, chtěj zakopat dívku. Zachránim jí a dá mi 60 táců. A k tomu se dočkám krásného výhledu na celé město na konci "jobu".
Vytuním si auto podle představ. Nechám ho někde vedle. Jdu hrát tenis. Po dohrání se otočim a auto na mě čeká zaparkované a připravené. Jdu si ho uložit do garáže. Jakmile se však otočim, čeká na mě to samé auto před barákem a mám rázem dvě stejný, vytuněný auta. AMAZING!
Nebo když jsem dělal misi, jak mám dát virus do toho počítače a přijel jsem na to místo mustangem. Po skončení mise na mě ten mustang čekal zaparkovanej, jak jsem si ho tam dal. No prostě paráda, co vám budu povídat. A to ještě nezmiňuji běžně vytuněné káry, vedle té garáže, kde si je tunit dáte. Mazec...

Ahoj, vůbec si nevím rady. Jsem v misi, kdy jsem sestřelen a mám za letu vyskočit z letadle, jenže nevím, jak to udělat. Už jsem vyzkoušel nejrůznější klávesy, ale stále nemůžu přijít, jak se dostanu do režimu, abych mohl běžet. Poradíte někdo?

@CrocoRay (27.12.2016 00:11): Jako seká se to dost, při jízdě autem ale když lítám po té mapě bez auta, jede to krásně plynule. Mě jen vadí, že mizej textury, leccos překousnu. Lagům jsem se přizpůsobil celkem a mnohdy ty lagy ani nejsou, jak kdy si to vzpomene. Občas hodně, občas málo. Ale jsem přes půlku story, tak se to hrát dá!

@David_Cravford (26.12.2016 23:56): Jako minimum asi jo, ale tam je třeba počítat se sekáním. Nevím, jak hodně se ti ale hra seká. Jestli to je hratelné anebo je to nehratelná hrůza. Co se týče patchů, tak bych řekl, že hra se ti automaticky udržuje aktualizovaná a taky sis stěžoval na to stahování, pokud si dobře pamatuji.

Jinak jak máš notebook, tak to fakt nevím s upgradem. U stolního upgrade určitě problém není.

@David_Cravford (26.12.2016 22:14): Tak 4 je opravdu hodně málo. To se nedivím, pokud se ti to seká. To nebude stačit na drtivou většinu současných her a některé ani vůbec nespustíš. Vím, že CoD: Ghosts se musel obcházet, aby šel spustit, jinak chtěl minimum alespoň 6 GB.

Mizení textur může být i kvůli nedostatku paměti v grafický kartě. Je tam na to v nastavení hry takovej ukazatel. Nepřekračuješ ho?

@David_Cravford (26.12.2016 18:57): Ten problém odpovídá na malou RAMku, ale nevím jakou máš. Já to jel na 8 GB v pohodě. Teď mám 16, protože někdy mi i těch 8 nestačilo u jiných her.

Jinak s tím Trevorem už si to moc nepamatuju. Tu misi ano, ale to zakončení už vůbec ne.

Asi to vypadá, že mám malé ramky pro tuhle hru. Moje parametry notebooku odpovídaj minimálním HW gta 5, ale při jízdě autem se nejen hra laguje, ale už i mizej textury. To je dost blbé no, měl jsem si pořídit lepší stroj...

@CrocoRay (26.12.2016 16:37): Jak mučíš toho brazilce ve sklepě a pak mu pomůžeš utéct, aby se dostal na letiště a ještě mu Trevor radí, co dělat aby přežil a tak. - Upřímně, na konci jsem čekal, že ho oddělá a ono prd. To mě fakt dostalo a celkem to zamíchalo s kartama zejména v tom, koho si oblíbím nejvíc.

Ray Donovat feat Banshee - GTA V je mix těchto dvou seriálů. Ray Donovan dluží mafiánovi prachy, jeho žena mu zahejbá, má debilní dceru i syna, má negra jako nevl. bráchu, pošahanýho otce, odehrává se to v LA, pracuje pro federály. Majkl to má skoro to samé. A ty vloupačky a přípravy na to, jako z Banshee, plus absurdnost akčních scén. Jinak Trevor není až takovej zmrd, jak jsem si myslel, hlavně při jedné misi, se na konci zachoval až moc morálně. GTA 5 má zatim nejdospělejší příběh, škoda jen toho klišé, velkolepých přestřelek a klasickejch GTA neduhů.

U mě pokud je třeba používat kominaci pohybu a míření myší, tak vždy WSAD. Čistě ryzí závody, kde nemusím používat myš, dávám na šipkách, kde si nitro a ruční brzdu dávám pak ještě na pravý ctrl a pravý shift.

V podstatě to mám podobně jako Zbyisek.

Ale kdysi jsem hrával na kombinaci šipek a myši. Šipky jsem dával na levé ruce a myš na pravé. Ale jak jsem postupně začal hrávat na písmenkách, tak jsem si uvědomil, že mi pak u šipek vadí, že mám ruce příliš u sebe a nějak se mi hůře hraje a tak jsem zůstal na WSAD. A počítač mám u stěnu v rohu, takže vrážet klávesnici někam hodně doleva by u mě bylo nemožné. Ledaže bych vymlátil otvor do stěny nebo tak něco :-D

Takže radši zatím zůstanu na WSAD.

Řízení auta na WSAD je lepší hlavně proto, že neumím ovládat myš levou rukou. Pokud je to ale ryze závodní hra, kde není myš potřeba, jsem schopný jezdit i na šipky.

@CrocoRay (24.12.2016 21:40): Však postavu mám na "WSAD" a řízení šipky. Musel jsem si i překlopit mezerník s shiftem. Mám ve zvyku mezerníkem sprintovat a shiftem skákat. Jen mě štve, že občas když "V" zapnu, tak mi to hodí rozlišení do okna, ale občas si to moje nastavení uchová. Já spíš budu muset přijít na ty lagy, aby mi to jelo plynule ta hra. Furt hlavně když jezdim autem, tak občas se to kouše na hard, ale pořád si hru užívám.

Já kdysi taky hrával na šipkách, ale kromě čistokrevných závodů už si takhle nic nedokážu představit hrát. Jakýkoliv sandbox, střílečky apod. :-)

Ale přenastavení by podle mě neměl být problém. Jen to chce všechny nějak popřehazovat. Vím, že šipka nahoru je třeba pro vytáhnutí mobilu, takže to bude chtít též hodit na něco jiného.

Ale tak důležité je, ať se to dobře hraje a každému vyhovuje a je zvyklý na něco jiného. Samotné řízení mi též vyhovuje na šipkách, ale přestřelky a pohyb s postavou už umím jen na wsad.