Xzone.cz – Vyhrajte luxusní PlayStation herní koutek v hodnotě 250 000 Kč!
Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grand Theft Auto V

89

Diskuze

« Novější Starší »
@David_Cravford (25.10.2017 13:40): Pokud máš mod na všechny auta, pak OK, když tě to baví, tak ti to neberu. Já mody nemám ani mít nemohu, protože hraji s kámošema online. Jinak single je dodělanej tak z 3/4, po dohrání příběhu tam prakticky skoro nic není, těch pár bonusových misí se dá pak zvládnout za pár hodin, takže souhlas, v singlu je nuda. Proto ho nehraji.
@Zbyisek (25.10.2017 20:06): Jo takhle, cajk. Mě právě taky chyběj takovýdle odpočinkové věcičky. I sednout si na lavičku díky traineru pro mě bylo fajn a rozhlížet se kolem :) chtěl bych si kupovat baráky, skladovat auta, tankovat, chodit do interiérů... singleplayer je hodně osekaný a tohle všecko řeší módy.
@David_Cravford (24.10.2017 23:10): To s tím mizením aut není taková tragédie, ale ono prostě 3 krát nezmizí a počtvrté, když to člověk nejvíc potřebuje a je někde uprosřed pouště, zmizí. Vyhlídový autobus ve hře je, v komentáři jsem to uváděl právě jako příklad povedené aktivity, kterých by mohlo být víc.
@themacs (25.10.2017 10:53): Pokud vim, v pětce v singlu je celkem nuda. Nebaví mě utrácet za podniky, které potom někdo nesmyslně napadá i když jsem na druhým konci mapy. Úžasný prostě :-) a já mám všechny auta z online v single, díky módu import/export. A i ty jiný auta co jsou v základní hře, jich je plno, který lze moc pěkně tunit.

Vysvětli mi, proč do singlu dávaj internetové stránky, kde si můžeš koupit asi 10 pěkných aut, ale nemáš to kam dávat? To přijde nelogický mě. :)
Hmmm, hrát zrovna singl pro auta, kde jich oproti Onlinu velmi hodně chybí ... tak samo ostatních dopravních prostředků ... docela nechápu ... ale když to někdo tak chce :)
@CrocoRay (24.10.2017 23:57): Tak ono hrát single bez modu s omezeným počtem garáží je na prd. Mě to hodně štvalo, až trainerem jsem to vyřešil. Já vim že v online máš garáže, ale chci to mít i v single. A jelikož jsem převážně hrál za Majkla tak bych to chtěl mít jen pro něj. Neměl jsem nikdy potřebu přepínat mezi postavama.
S tím mizením bych řekl, že je to náhodné situace od situace. A záleží také, kolik aut tam člověk nechá. Někdy auta zůstávají i uprostřed cesty nabouraná a jindy mizí okamžitě. Řekl bych, že tam je více faktorů, které to ovlivňují. Jak dlouho v něm člověk stráví, kolik aut nechá bokem, jak dlouho je pryč a jaké aktivity dělá. Nejsem si jistý, ale tak nějak mi to přijde. Každopádně cenné kusy bych jen tak nenechával. Já takhle o jedno přišel, když jsem ho nechal na ulici.
@Zbyisek (24.10.2017 22:53): Max, když ho necham a odjetu daleko tak jo, ale třeba při výměnu aut v garáži nikdy. Dokud mi auto třeba nezmizelo úplně z dohledu a já nebyl daleko, furt jsem ho měl. Jinak ty píšeš, že bys chtěl život kolem nebo projížďku v autobusu. To tam ale je. Pamatuju si jak jsem tam naskočil a házel granáty kolem. Možná jsem ale tvůj komentář blbě pochopil.
Lidi, jak čtu vaše komentáře, stěžujete si na mizení svých aut, upřímně, tohle se mi stalo asi minimálně. Kolikrát jsem šel hrát tennis, golf, nebo dělat misi, mé auto bylo ještě přeparkovaný podél chodníku... vim jen, že v San andreas ty auta mizej neustále.
Líbí se mi, že ve Sleeping dogs vám auto nemizí vůbec, ale je taky hezky zaparkovaný.
@DargGamer567 (komentář): Dal bych plusko, ale chyby v textu mi to nedovolí, a to je slovenština, takže jsem asi ani všechno neodhalil :) Oprav a budeš frajer ;)
@ledman (21.06.2017 13:09): Po pár dnech se všichni dohodli, usmířili a zase je vše při starém, módování jede dál, ilegální jsou (konečně a naštěstí) ty stupidní hax menu a hax módy do Onlinu.
Já jsem teda s GTA skončil někde u San Andreas, ale jestli je pro ně Online opravdu taková dojná kráva a pro singl nic nevydávají, tak dává smysl, že budou chtít zaříznout cokoli, co jim bude narušovat business model. Včetně neoficiálního singl obsahu.

A do zdůvodnění si můžou nalhat co se jim zachce, protože prachy na soud s nima nikdo nemá…
@Gordon (20.06.2017 21:24): U zdravého člověka by neměla, ale u někoho s náběhem na schizofrenii nebo při nějakém obrovském množství v kombinaci s velkým množstvím alkoholu by teoreticky mohla. Ale větší pravděodobnost jsou jen ty sluchové. S jedním bývalým kolegou v práci jsme tak šli a on najednou skočil k zemi, bo slyšel obrovskou ránu, kterou nikdo jiný neslyšel. Ale je fakt, že on byl i na pervitinu, takže to mohlo být tím :-D

V GTA je to ale spíše něco jako LSD. Nevím, jestli houbičky by způsobily tak silné halucinace jako v tom GTA. Ale tuším, že tam se to jenom kuřilo, ne? LSD co vím, tak je nejčastěji používané v papírcích, ale určitě se to dá brát i jinak.

A co se týče těch misí, tak jsem si je zahrál, ale nějak mě nebraly. I když teď po delší době přemýšlím, že bych je jenom tak ze srandy zkusil.
@Gordon (20.06.2017 21:33): tady vůbec nejde o tu kytku :D Vám se tydlety mise jako líbily? První jsem dělal za toho kravaťáka, pak kdyz jsem videl, ze ji budou delat i ostatni, tak jsem se na to vykvak, jenze uz zadne jine mise nezbyvaly, tak jsem tam prisel s tim cmoudem a ten delal neco jineho, tak jsem si rekl super, vidlak taky bude urcite delat neco jineho zase a ono ne, strili priblbe klauny...
@David_Cravford (19.06.2017 14:33): Kluci to nebylo myšleno proti nikomu konkrétně, to byla narážka nato, jak všichni horlivě, aniž by se o něčem dozvěděli dají třeba to špatné hodnocení, nebo podepisují bezhlavě petice za všechno možné...
@Garret (19.06.2017 10:41): určitě se nad nikoho nepovyšuji, jen se sám snažím pochopit, jak to vlastně je, ptz dosud zde zazněly především názory, že T2 jsou jednoznačně ti špatní a nikdo Vám to nevyvrátí, já se o to ani nepokouším, pouze chci vědět jak to doopravdy je... chápem?
Nijak se jich nezastávám, ale především je to jejich hra, a tak můžou různé její úpravy zakazovat jak se jim zachce.
Vzpomínám si díky tomu na AlterIWnet, který svého času nabízel dedikované servery a mnoho dalšího ke CoD MW2 oproti oficiálnímu multiplayeru a pak jej také zakázali, přitom "také nic špatného" na první pohled nezpůsoboval. Velmi intenzivně jsme jej využívali a hráli v clanu, to byly časy.

A teď k GTA5:
1) taky vám přijdou tak otravné ty mise při zhulení marihuanou? Nejprve střílet emzáky a pak klauny? To musel vymyslet někdo, kdo byl při vývoji fakt zhulený, mně tydle mise lezou krkem
2) jedu si tak na sever k misi C? a po cestě narazím na property s názvem Hookies, všiml jsem si, že tam byly červené puntíky, když jsem profrčel kolem a tak to otočím a když tam přijdu, už tam nebyl žádný, ale nějaká žena na terase, jdu k ní a do 2 vteřin mně podřízne, bez jakéhokoli varování...?
3) z nemocnice v blízké dědině po incidentu výše jedu zpět na to místo, omylem za jízdy vyskočím z auta (F místo E) a než se stačím zvednout, přiběhne nějaká kočka a sežere mně, aniž bych se měl možnost bránit...
WTF? Fakt dobrý den :D
@koudy_cz (19.06.2017 07:22): lidé nejsou tupé stádo ovcí, se svou povýšenou rétorikou o tom, jak tomu rozumíš bys měl zůstat trochu při zemi, protože si to očividně vůbec nepochopil. OpenIV podporuje i online modifikace a na ty autoři svádějí vinu, ale třeba fanouškovský offline projekt GTAIV v GTA5 enginu tím zařízli taky a vyhrožovali autorům soudem. je docela obvious, že T2 chtějí mody zazířznout úplně a přejít na placení, používají přitom "online" jako strašáka k omluvě, že to dělají správně.
@Paul (19.06.2017 07:59): to je nejak divny. Jak muzou zakazat program kterej je jen pro singl? Vzdyt kdyz hrajes single ani online byt nemusis. Leda ze by ten program bezel na online bazi. Ale to by pak davalo smysl ze ho zakazou, pac muze hrozit ze ho nekdo zneuzije i kdyz momentalne online verzi nepodporuje. A vubec bych se nedivil kdyby tomu uz tak bylo, to ze tvurce programu tvrdi ze to nejde neznamena ze to nejakej rusak doma uz neobesel.
@koudy_cz (19.06.2017 07:22): to že rockstar jde po cheatovacích programech nikomu nevadí. Jenže jdou i po OpenIV, což je singleplayerovej tool pro modifikace, kterej když je aktivní tak ani neumožňuje spuštění GTA Online. Nemá na online žádnej vliv. Takže Take2 jsou v tomhle cunti a snad si to rozmyslej.
@David_Cravford (17.06.2017 21:17): já nevím, jestli jste to oficiální vyjádření četli, ale zmiňují se tam o nekontrolovatelne modifikaci na straně online verze... A pokud modifikace někomu způsobuje výhody, a omezuje to druhé, pak na jejich kroku nevidím nic špatného. Přeci tam i psali, že pro offline hraní se nic měnit nebude.
Kdybych si Online pustil a najednou tam proti mně lidé používali různé neoficiální zlepsovaky (které by je zvyhodnovaly), tak by mne to sakra s*ralo! Co na tom pořád nechápete?
Lidi jsou jen tupé stádo ovcí.
Ja nic proti modifikacim nemám, sám je často používám, ale ne k tomu, abych se zvyhodnil vůči někomu jinému... Což v SA prostě nejde, buď jedeš MP a mají všichni stejné možnosti, nebo MP nehrajes. Pokud tam někdo dělá něco nekalého, tak mu to zatrhnou (dobrovolní) admini, ovšem proč by se něčím takovým měli zabývat v oficiálním online módu?
Tak zrovna Rockstar si ten hate zaslouží, to jak se (ne)starali o bezpečnost, kolik accountů bylo zcizeno nebo "vypůjčeno", jak (ne)dokázali reagovat na žádosti o nápravu (social club neopravili nikdy). Jen ať sklidí, co zaseli.
@Charllize (17.06.2017 20:22): Ale právě třeba za x let mám na mysli. Právě díky modum třeba ještě nějakej fanda paří ten třetí díl. Vice city, san andreas. Kolik pařmenů hraje SA.. šílené. Protože se to dá brutálně modovat, tunit. Až vyjde za několik let šestka, co bude top, tak bez modu už bude hrát málokdo pětku. A né, není to dělení zrna od plev - prostě tuna stížností bude přibejvat a rockstaři s tim nic neudělaj. Bude to pořád stejný a nic se tim nezmění.
@David_Cravford (17.06.2017 13:43): Tak kdyz dostavaji kazdy den desitky stiznosti na lidi co ostatnim kazi hru tak se nediv ze to jednou pretece a proste to tipnou. V prvni rade si za to muzou hraci sami, samo ne vsichni, ale jak je znamo v tomhle pripade odelit zrno od plev jaksi nejde, tak se vezou vsichni. Kdyby hraci meli disciplinu a nedelali za pomoci modu kraviny nebylo by treba to delat. Jenze hracska obec se casto chova jako stado opic a dusledky v dany momemt nebere v potaz. Potom se jen divi jak si to sakra mohli dovolit. na par idiotu doplati vsichni, ale tak to na internetu chodi..cerna dira bez radu a pravidel a jedina reseni ktera zabiraji jsou ty definitivni.
A samozrejme to muze byt vyuzito v budoucnu k zpoplatneni modu a dalsich veci, coz by melo samo za nasledek ze maly deti ktere vetsinou delaji nejvic ptakovin by byli z kola ven, aspon vetsina.
A hodnoceni na steamu? Je vzdycky pro cechy a i dalsi narody typicke ze kdyz se plebs vzepre tak se desne fandi, a jestli je to blbost nebo ne jde uplne stranou:) proste ti lidi co delaj hry jsou uhlavni nepratele, dve strany konfliktu. Dokud mazali hracum chleba medem byli za hvezdy a jakmile to utli jsou to kkti...proste jednoduchost opic..jak jsem uz psal, tem taky kdyz vezmou banany rvou jak protrzeny, na vic jim mozek nestaci:)
Představa zpoplatnění modů je natolik neodolatelná, že zkouší jít přes mrtvoly. Bethesda něco podobného (silové řešení) zkoušela již dávno, naštěstí pohořela a byla nucena se stáhnout. Vzhledem k udávané skutečnosti- 300 milionů stažených modů pro Skyrim a Fallout 4 to zkouší znova a znova. Nejnověji s Creation Clubem. Otázkou je, nakolik ochotně a nakolik z donucení ponechá hráčům možnost volby placeného a neplaceného modu a jaké budou podmínky...to se uvidí časem.

Doufám, že Take-Two (nebo Rockstar?, nemám v tom zcela jasno) ustoupí (bude nucen ustoupit), a že i ostatní žraloci v herním byznysu si uvědomí jedno obecné pravidlo: jez, ale nemlaskej.
Může mi někdo prosím vysvětlit, jakou logiku má když to studio, co vydalo zákaz, omezuje a posílá do háje hráče, kteří hru podporují?
Kdyby raděj něco udělali se social clubem, aby to fungovalo úplně normálně a bez zamrzání, pádů, odlhašovaní, stovky errorů, néééééé oni raděj jdou proti hráčům, co si hru koupí a ještě se jí pak snažej podporovat a udržovat naživu.
GTA V je samo o sobě fakt výborný, krásný, velký, ale to studio je totálně vymleté a mohli na tom ještě i vydělat svym způsobem.
Přitom by stačilo udělat nějaký oficiální mod loader, který by zjednodušil modování, přes který by se dala spustit hra jen v offline režimu. Asi si moc neuvědomují, že jejich hry žijí dlouho hlavně kvůli modům. Vždyť staré gtačka na steamu jsou bez neoficiálních patchů na dnešních počítačích skoro nehratelná.
Take-Two Interactive zakázalo singleplayerové módy vyvíjané za prísnych podmienok, pričom údajným dôvodom je, že im vadia módy narúšajúce GTA Online. Reakcia PC hráčov (možno aj ďalších, nesledoval som) na zrušenie OpenIV mod na seba nedala dlho a nakoľko ich nenapadlo nič zmysluplnejšie, hodnotenia hry na Steame za posledných 30 dní klesli na aktuálnych 23%. Síce to nesúvisí s kvalitami samotnej hry, či jej technickou stránkou a ide o čisto politické dôvody, ale tak čo. Bojovať proti idiocii rovnakou idiciou, to dá rozum a obom zúčastneným stranám k tomu gratulujem.
@AlieN (15.06.2017 01:39): V SA, ať jsi dělal v té hře absolutně cokoliv, mělo to vliv na tvojí postavu a vše se všim souviselo. Pětka mi přijde co se týče single v mnoha věcech nedodělaná a nedopečená. Ale zase SA nemá takovej život, jako pětka.
Překvapuje mě jak moc krátké GTA V je. Jistě, ještě online, ale v singleplayeru, tím spíš že se hraje za tři postavy a chtěl bych na jejich příběhy o to víc času.

U SA jsem strávil měsíce, znal v něm každý šutr, příběhových misí musí mít několikrát víc, a v to nepočítaje boje o území. Tady jsem na mnoha místech vůbec nebyl, mnohými jen jednou proběhnul, a po pár týdnech občasného hraní není kam dál pokračovat. Docela smutné.
@David_Cravford (18.05.2017 02:57): na Mirror Park se shodneme no :)
Včera jsem to pustil po delší době a:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=927180822
pěkná narážka tam, málem jsem si toho nevšiml, v zápalu sledování děje.
Ale toto mně sere snad už od GTA3:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=927180779
auto má jasně 4 sedadla, ale jen 2 dveře a prostě víc jak 2 lidi se tam nenarvou... WTF? To jako když chci jet na nějakou akci se 2+ lidmi, tak si vždycky musím brát ten pomalý sedan???

PS: Jako je super, že tam mluví, ale přijde mi, že tam mluví snad celou misi a úplně všechno nepochytím jen z poslouchání a tak vlastně celou misi jen čtu titulky... celkem k prdu pro ty, co až tak úplně plynule nepochytí vše z těch dialogů...
@Korbitch (16.05.2017 03:11): Ty rádia tam jsou jako dobrý, (krom výjimek, newschool hip hop a ty mexikánský hovna jsou hrozný), třeba chillwave s worldwide, mirror park alternative, ale moderátoři jsou úplný dementi a nemaj žádnou osobnost. Nejlepší rádia má SA a Vice city stories. Plno jich je v pětce zbytečnejch
@David_Cravford (16.05.2017 00:36): V pětce se mi nelíbí rádio ani jedno. Vždycky jsem teda něco naladil a nechal hrát, dost často jsem ale rádio vypínal. Celkově je vůbec píčovina, že tam není ani jedno rádio ze San Andreas.
Jak nyní poslouchám zpětně ty rádia z V.. tak špičkové tracklisty to má a tak na hovno moderátoři. Jaké rádio se vám líbí nejvíc?

U mě vede Mirror Park, hlavně co se týká žánrů a moderátor George je velkej pohodář. Líbí se mi i Space 103, ale ten moderátor je teda strašnej a mele tam hrozný sračky. A takhle bych mohl pokračovat dál... chybí mi v týhle hře Hanz, Sage, Tommy z KDS-T...
@Paul (12.05.2017 11:52): A o co jde? Právě si myslím, že zrovna když je to teda film v Gta V enginu, tak si mohli dát větší práci s modelem hlavního hrdiny. Ale jo, jinak jako dobrý, práci to asi dalo.
@Walome (06.05.2017 09:46): Přesně! A nebo ti vocasové, co chtěli zneužívat své pozice šprta a drze začali žrát svačinu uprostřed hodiny před celou třídou hladových krků, aby si to pak obhájili stylem "já jsem se doma nestihl(a) nasnídat!" To dokázalo vytočit ne jednoho slušného studenta.
@Kwoky (05.05.2017 12:46): noo moc toho o dyslekticich nevím, ale nemají mít spíš hrubky a překlepy (a ty čárky treba)? Toto je spíš nesmyslná věta jako celek... Ale tak jako chápu no, lidi jsou různí a různě (ne)schopni se vyjadřovat.
@TheHofi (komentář): "příběh který díky třem hlavní postavám je výborný a k tomu dopomáhají pravě již zmíněné tři postavy" WUT? Dává někomu smysl tato "věta"? Jako celkově by to chtělo si to po sobě aspoň jednou přečíst a člověk přece hned zjistí, že to je maglajs bez čárek, takže se to čte dost špatně.
A tak on by spíše potřeboval někoho, kdo mu to bude pomáhat upravovat. Jako myšlenku ponechá a jen opraví chyby. Raz jsem mu pomohl, tak možná jak se mi bude chtít, tak to poupravím a pošlu mu to poštou. Uvidím, jestli se mi bude chtít.
@TheHofi (komentář): Občas by nevadilo si komentář po sobě přečíst, opravit hrubky a zkultivovat.
GTA V je hra , která si to zaslouží.
Promiň, tvůj komentář mi připomíná slovní salát lecjakého, rádoby vtipného youtubera....
@David_Cravford (14.04.2017 02:49): Jo, to bude lepší, když ti pomůže někdo, kdo tomu rozumí, osobně na tvém PC. Takhle na dálku bychom ti asi nikdo úplně nejlíp neporadili. Jinak pak napiš v čem byl problém. Docela by mě to zajímalo.
@CrocoRay (14.04.2017 02:37): Žádná jiná hra mi problémy nedělá. Prostě šílený, chvíli jsem to nehrál a najednou náser takovejch hovadin. Ramky si kontroluju, měl jsem cca 30% plných... já fakt nevím kámo, co s tim mám dělat. Launcher jsem ani nevim jak vyřešil, to snad samo....
@David_Cravford (14.04.2017 02:30): Jakým způsobem jsi to vyřešil? Aby hra padal ke 2 fps není normální, pokud ti předtím běžela normálně. Za to by podle mě neměl moct žádný update. Nežere ti tam nějaký virus nebo proces příliš hodně RAMky nebo nezatěžuje procesor? Nebo tenhle problém máš teď čistě u GTA V a žádné jiné hry?

EDIT:

"People are saying it helps to download this faff: http://support.amd.com/en-us/kb-articles ... st-windows-beta.aspx

Apparently has GTA specific enhancements or something."

Zkus pohledat i sám. GTA V fps drops apod.
Takže launcher vyřešen, a přes ty všechny problémy nemám pokoj, hra mi padá ke 2 fps. Úžasný, tleskám, výborný. Hru jsem na notasu hrál opravdu dlouho, dohrál jsem i příběh atd atd.... občas to škublo,ale tohle je vrchol. To mám fakt takovou smůlu? Určitě za to může uptade jinak si to neumim vysvětlit....
Nic, kašlu na to. Zkoušel jsem uptady launcherů, socialu, promázat něco, atd atd.. nefunguje nic, furt to zamrzává. Ať si rockstaři strčej to svinstvo do nepěknejch míst, už toho mám plný zuby, jak nic nefunguje...