Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Final Fantasy X-2

53
3 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.11.2003 PS2
18.03.2014 PS3Vita
12.05.2015 PS4
12.05.2016 PC
16.04.2019 XOneSwitch
Vývojáři:
Square Enix
Již jsou tomu dva roky od doby, kdy Yuna ve Final Fantasy X, spolu se svými ochránci, dokázala porazit Sin a ve světě Spira začal Věčný Klid. Jenže poslední souboj se neobešel bez ztrát. Yuna ovšem obdrží zprávu, že jeden z jejích bývalých ochránců může být stále mezi živými. Neváhá a rozhodne se zahájit pátrání. Spira se mezitím řítí do nového konfliktu mezi Novým Yevonen a uskupením Youth League.

Soubojový systém se vrací k ATB a, v rámci série po dlouhé době, i možnosti měnit povolání ústřední trojice postav. Ty lze navíc přepínat přímo během boje pomocí převlékání tzv. Dresspheres. Zásadně se mění i způsob průchodu hrou. Většina lokací je nyní přístupná už od samotného počátku a hráč je může libovolně procházet a plnit vedlejší úkoly. Vrací se také velké množství různých miniher.

Remastrovaná verze také obsahuje, mimo vylepšeného vzhledu, i veškerý obsah původně obsažený jen v japonském International vydání.


Poslední diskuzní příspěvek

Ringo: a az se hecnes tak po dohrani budes koukat jak sova z nudli ze mas 60% kompletaci jako kdysi ja :) Mimochodem to zabijeni je myslim…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.