@StriderCZ (25.04.2017 08:06): Chápu to tak, že boje jsou sice teoreticky "delší" (nepřátelé mají více HP), ale zase to vyváží vyšší drop rate a rychlejší levelování, takže celkově by hra měla být ... agresivnější a rychlejší ve smyslu vylepšování postavy. Je to tak?
@Všivák (25.04.2017 08:02): s player 8 mně Diablo více baví, přeci jen se i na lehčí úroveň musím více snažit....
Nechápu, jak jsem ty roky nazpátek mohl hrát bez něj....(bez player 8 se dá v poklidu dohrát nejlehčí obtížnost, střední obtížnost v klidu s dobrým biuldem, ale na Hell...)

Hrajete to někdo, když zadáte do konzole player 8? Mě to příjde skoro jako cheat.
Tady něco k tomu pacifist speedrunu, který jsem dal do videí: odkaz

Find the Hellforge, then destroy Mephisto's Soulstone and say a quick prayer to Tyrael, because this is the moment that makes or breaks the run. The Hellforge has a 1 in 11 chance of dropping an Amn rune, completing your Edge. Without the level 15 Thorns provided by Edge, it would be wholly impractical (if not impossible) to continue. If you don't get the Amn, the first monsters that can drop one are the Council Members in Act 3, but Amn drops in Normal are exceedingly rare. If the Hellforge doesn't deliver, your run is over.

Ty vole...
[neexistující komentář]: Na to, že jsi s Diablem strávil pět let, tak se s hodnocenim drzis docela u zdi. Pro podobny pripadny tu je 95% a 100%...
[neexistující komentář]: Na to, že jsi s Diablem strávil pět let, tak si oba komentáře šíleně odflákl...
Zdravím.
Netuším, jestli se to tu už probíralo, projel jsem většinu relevantních odkazů, co google dal (z různých fór) a stále jsem nenašel řešení:
Přišel někdo na to, jak obejít v SP 25 FPS cap tak, aby alespoň kurzor myši běžel plynule, jako když pustíte TCP/IP Host Game (v tomto případě se z nějakého důvodu FPS zvedne na 60 a vše běží hladce)?
@FildasCZ (05.02.2015 19:44): Souhlasím, taky mám radši zažité klasiky, které si v příhodné chvíli a atmosféře projedu. U většiny novinek se zmůžu tak na jedno, nebo dvě ošizený projetí a už mně to nezajímá - z většiny her tak hráč moc nemá. U starých klasik, to je jiná, to si to hráč vychutnává. Hlavně že Diablo 2 se dá hrát velice dlouho (7 postav krát 3 hry) a když chci zkoušet více buildů tak ještě dýl. U málokteré dnešní hry, bych stravil totožné množství času..

je to o srdcovkách

Jinak u Diabla 3 jsem byl poněkud napochybách ale jakmile vyšel RoS, tak naznala hra razantních změn. No a stejně jako u každého Diabla - výzva a zábava přichází teprve s vyšší obtížnosti :D
@Tyrael (05.02.2015 19:35): Kvalita není to spíš vzácnost ? :D Poslední hra, co mě chytla byl MaM 10 legacy.. Spíš se vracím ke starším titulům, protože nové hry si už nevychutnám a nebo nespustím. A dneska hlavně člověk řeší milion problemů ( nerikam, ze driv clovek nemusel) ,..Dneska hry maj mraky dlc, a jak to vidím tak me to prestavá zajimat. Přijdu z práce chci si zapnout hru a neřesit veci kolem ..
Miliarda rozdělanejch her, nedodělanejch apd :D ..

Třeba jsem si chtěl pořídit Diablo 3 hrál jsem betu tenkrát a to online mě odradilo a to uzavření aukce.
@Red (05.02.2015 10:04): založeno

@Tyrael (05.02.2015 10:17): No já tohle nemám rád páč už nemám prostě čas. Třeba si si myslím, jakej si nědělám dobrej build a pak se nedostanu dál at dělám, co dělám a to mě pak přestane hra bavit, jako v Dragon age.

Je fakt, že si dost pročítám doporučené buildy, ale taky chci zkusit svůj, že..Mám radši, když to nehraje takovou roli, abych se právě někde pak nezaseknul. Třeba idelaní hra byla argonauti, že jsis dělal build podle bohů :)..

Nejvíc chaotickej je asi v patch of exile. Tam je to prostě bud to vyjde, nebo ne.
To neexistuje nějakej trainer na reset skillu ? Tohle mě u her dost mrzí, že člověk si to pekne rozjede a pak vyhori na bosech kvuli spatne rozdelenemu skillu.. A reset jednou za hru je taky malicko..

Cekal jsem, ze tedy vlkodlak bude master, ale jak vidim nic moc.
@Tyrael (04.02.2015 20:03): " lycanthropy, wolverine heart a direwolf"
Jo, přesně to jsem jel, a přesně na to se vykašli. Direwolf je k ničemu - o bossech vůbec nemluvě, k těm se ani nepřiblíží, ale ke konci i celkově byli s tím nuzným dmg spíš jen štíty se slušnou výdrží na rozdělení útoků nepřátel.

Takže jet čistě za vlkodlaka, a všechno poctivě vymlátit sám... meh, boring as hell, jdu rozjet nějakého masově vraždícího kouzelníka.
@Jumas (04.02.2015 22:09): jo to je možné na každý obtížnosti (takže u jednoho charakteru až 3x). jenom jsem chtěl říct, že když tohle člověk pokazí, tak může dát své postavě sbohem

Ono je to aspoň vyvážený - čistě bojový charaktery to mají problematicky s houfy minionů, sumoneři zas s bossem - je libůstka si jen tak stát s nekrem kus od válečné vřavy a doplnovat podle potřeby vojska. U kvalitního nekra to ale chce zapojit i nějakou tu kletbičku.
Jo jak u druida zvířátka tak u nekromanta kostřičky jsou u bossů pěkně naprd. Ale ten pocit hraní mimo bossy je moc fajn. Vlastně s nekromantem jsem do diabla jenom chodil bez boje s prstem v nose a stejné to bylo i u druhé obtížnosti. Třetí to je jiná.
@Tyrael (04.02.2015 21:45): Jo aha, já myslel, že je to možný v každý obtížnosti (celkem 3x), podobně, jako je to s Charsi. Nikdy jsem to nevyužil, tak nevím, ale že tam ta možnost je jsem si zjistil.
@Jab (04.02.2015 20:30): ale bez zvířátek by to nebyla smečka. Ale taky se mi líbí tamožnost werewolfa, nebo werebeara. Jenom si pořádně promyslet do čeho investovat. abych to ke konci nemusel zabalit
Yup, zvířátka jsou zbytečná. Ale i s nabitým fury a feral rage mi pak chcípal na hell na psychical immune bossech. Tam už chyběly skilly s elemental dmg. Nicméně ještě na nightmare je to ďábel. Vběhneš do davu klidně namrzlej (i tak je rychlej jak namydlenej blesk). Dostaneš dost ran, ale werewolf má celkem dost životů a krade jich takové množství, že se prostě v davu udrží. Je to zábava. Ale na hell to prostě už není vhodný build. Jiný mě ale tolik nebavil...
@AlieN (04.02.2015 18:17): Taky se chystám projet hru za werewolfa, tak doufám že to půjde. Myslím, že jako u všech je zkrátka nejlepší mít co nejpromakanější kmobinaci tří skillů a kýžený výsledek se dostaví rozumná investice do lycanthropy, wolverine heart a direwolf by mohla klapnout (zatím mi to nevyšlo jen u nekra, kde jsem měl body rozházeny do pěti různejch sedmi skillů a žádnej silnější)
@AlieN (04.02.2015 18:17): Jen nevhodná kombinace - není dobré míchat dohromady více stromů bez nějaké synergie, když si hráč není jistý tím, co dělá (jistý ve smyslu podložené výpočty).
Meh, oprášil jsem Diablo a poprvé ho rozjel za Werewolfa se smečkou vlků - peklo, neschopný sráč, na konci (přitom jen blbý normal) jsem u Bhaala strávil snad víc času než u všech svých předchozích postav dohromady. Zrovna u vlkodlaka bych čekal že bude vynikat rychlými zásahy, a přitom to že by ho zasáhl bylo jen hodně výjmečné, většinou jen zoufale máchal kolem a chcípal, a vlky už ani nemělo smysl vyvolávat.

Kouzlící postavy ftw.
Všimli ste si, že Blizzardi nacpali do Diabla 2 aj našu Báthoryčku? Je v prvom akte, v úlohe The Forgotten Tower. V knihe, ktorá zadáva úlohu, sa píše o šľachtičnej, ktorá si uchovávala mladosť kúpeľmi v dievčenskej panenskej krvi: ...And so it came to pass that the Countess, who once bathed in the rejuvenating blood of a hundred virgins, was buried alive... And her castle in which so many cruel deeds took place fell rapidly into ruin.

Hádam, že keď pri nahrávaní soundtracku spolupracovali s našim symfonickým orchestrom, nalepili sa na nich nejaké tie domáce legendy. :-)
@Jumas (10.04.2013 15:33): Hehe, jinak zrovna u roje jsem si tohle říkal taky, hlavně u kroužkového brnění, jestli každá ta muška nese jeden kroužek nebo jak... :D

Jinak můj oblíbenec je Griswold, toho vždycky s radostí zbavím kletby za jeho megapředražený předměty v jedničce... :-)
@Jumas (10.04.2013 15:33): Třeba je ta sekyra někde uprostřed toho roje :) Jinak lokace kurast jsou skvělé na hledání run a předmětů. Je tam vysoký arealevel a generují se tam stojany na nejvyšším levelu. Plus slušné množství unikátních truhel. Což přidává právě na mojí oblíbenosti třetího actu :)
@Zoltan (09.04.2013 17:14): Kurast a Travincal mám taky rád a Mephistova pevnost je hrozná, to máš pravdu. Zajímavý nápad s tím nejoblíbenějším monstrem. Fetiše mám taky rád, ale úplně nejradši mám asi roj. Vždy jsme si s bráchou říkali, jak z něj sakra může vypadnout třeba velká sekera. To má jako každá vosa, či co to je, kousek a po zabití se ten nástroj spojí? Nebo u lahviček má každá kapku? Je to sranda.
@Jumas (09.04.2013 15:21): Jo, to pořadí mám úplně stejné. Ze třetího actu se mi líbí bůhvíproč kritizovaní fetišové, přitom to jsou asi moji nejoblíbenější nepřátelé. Jinak mám nejraději třetí act kvůli lokacím Kurast a Travincal. Jediné co moc nemusím je ta Mephistova pevnost, tu vždycky jen proběhnu :)
@Matthias (06.04.2013 17:25): jako pro mě je to požehnání z nebes, fakt mě moc ty peckové graficky nařachané tituly nebavěj(důvody jsem psal několikrát).

@Karasman (08.04.2013 08:50): kdepak největší humáč je ten čtvrtý akt :), čtvrtej kdyby udělali zpět do prvního bych se nezlobil, ten byl prostě nejlepší, už jen kvůli hudbě a měl fakt zlou atmosféru, ta naštěstí nestárne. Path of Exile je Diablu 2 v tomhle asi nejblíž, jinak z hack and slash pak už jedině Halls of Dead.

@Hrashek (08.04.2013 00:18): tak to diablo 3 nezapomeň sestřelit v hodnocení a pošpinit komentem, nic jiného si totiž blizardi za tu hromádku trusu nezaslouží.
Já mám první a druhý akt nejradši, třetí je hnus (aspoň jeho první polovina :-)).
@Aba (06.04.2013 17:08): @Matthias (06.04.2013 17:25): Jo hoši,je to tak... já taky hraju starý hry pořád dokola... Ty nový stojej za ........ Co se trojky týče... No... Na pohled hezké,celkem dobré,ale dvojce nesahá ani po podrážky bot... A zkuste si najít a zahrát mód do LoD Anchestral recall... To je teprv mazec...:D

[neexistující komentář]: dobrej koment, jen dodám že já to mě úplně naopak, první akt mě bavil jako prase, druhej třetí a čtvrtej jsem dohrál jen ze setrvačnosti a zvědavosti skillů, datáč bomba. Na další rozehrání jsem si terpve užil všechny akty(a speciálně pro ně a pro bossi shromaždoval výbavu, pak to byla jen vtipná písnička s těmi bossy, nemusel člověk použít často ani lahvičky).
Ještě se kouknu jak hodnotíš trojku :P