Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Hlavně je pitomé, že si člověk nejdřív musí poodemykat nějaké perky, jinak má značnou nevýhodu.
Hmm hmmm, že bych zase nainstaloval? Už o tom pár týdnů přemýšlím...
@kristmeister (10.08.2012 16:42): U mě musím zmáčknout pravé myšítko a pak F. Samotné F dá malou ránu, což na většinu nepřátel nestačí.

A vůbec, celé UI stojí za starou bačkoru. Například potvrzení nápovědy k novým schopnostem/zbraním je možné jedině enterem (dost z ruky)... Ale proč sakra hra zobrazuje i kurzor, který je na té obrazovce zcela k ničemu?
Jak sakra funguje omračování? Dle ingame nápovědy mám držet F a mačkat Mouse 5, dle nápovědy v menu mám držet F a mačkat Mouse 2. Ani jedno nefunguje.

A kde se přenastavuje ovládání?

Jinak mě to ale docela baví, jakkoliv mě univerzum Warhammeru totálně nezajímá. Jen ta grafika (a leveldesign) je solidně hnusná :)
uz dobry :D jsem překecal czKarlose aby si to koupil za pet ecek...tedkon to bylo v letnich slevach :)
@kristmeister (11.07.2012 22:25): A co třeba o něco epičtější Vrhač pomsty :-) Zažil jsem, jak herní překlady probíhají, ale to ještě neznamená, že se blbým překladům smát nemůžu. Tady očividně překladatel opět netušil, co překládá. Raketa = střela s vlastním pohonem, a to přesně projektily Vengeance launcheru nejsou. To už by bylo bez nadsázky přesnější pojmenovat bolter jako raketomet.

Co se W40k týče, rozčiluje me taková nepřesnost o to víc, že to není něco, co by si vývojáři vymysleli, ale ve stolní hře to skutečně existuje a je to popsané.
Ale je - granátomet a pokiaľ si dobre pamätám, tak sa to odpaluje rovnakou klávesou, ako sa odstreľovačkou približuje, teraz už neviem čo to bolo za tlačidlo...
Sakra ta hra je snad jen o hektolitrech krve a tunách zelenýho masa. Přesto mě to zatím náramně baví.
Jestli budete shánět někoho na coop, klidně se obětuju
Kup to rychle, zlava je dobra, menej to už nebude. Sa pozbierame 4 ludia na coop alebo menej a zahrame.
@Bodkin (28.06.2012 23:51): U téhle hry záleží, co čekáš :-)
1) Máš rád Warhammer či aspoň Starcraft
2) Líbí se ti koncept Gears of war obohacený o melee combat
3) Nevadí ti absence pořádného příběhu, stačí atmosféra a akce

Pokud splňuješ dvě ze tří, jdi do toho určitě :-)
A multiplayer slušný, zabavilo mě to na jeden celý semestr, jen škoda, že tolik věcí navíc do MP je DLC...
Tak to je neskutočna mega akcia na tom steame - 6,79 ečiek :) pekne, ma to láka kúpiť kua
To už se vyplatí :) Akorát by mě zajímalo, jak moc je ještě žívý MP, pár měsíců už mi to jen leží na poličce...
Hrám to na hard a teda pri boji s warbossom, som si nadával, že som si dal takú obtiažnosť. :)
Borghal: Nemohl by si sem poslat foto té české? Já mám právě tu z UK, tak by mě zajímalo, jak moc Comgad šetřil na té české - protože Tvůj popis mě vcelku děsí.
Já mám taky českou sběratelskou edici, celkem obsahuje navíc:
Artbook
25 malých karet
Soundtrack
Zlatý rotomeč a bolter ve hře

Purity seal v české verzi není a navíc (oproti této variantě) ta vnější krabice není zdaleka tak pěkná - nevypadá ani jako kniha. Krom toho je zbytečně velká a je z (na krabici) dost měkkého papíru.
Teda, ale proč museli do hlavní role vsadit zrovna Ultramarines... čím si to šmoulové zasloužili? Protože "cool" název mají snad všechny chaptery a barvy mnohdy ještě lepší. Asi o tom rozodoval nějaký švéd...

Jinak musím říct, že nevím, co si myslet o konci... Teda krom toho, že Leandros je pěkný cyp. Po tom velkolepém pádu a souboji s Nemerothem jsem jen valil oči, když se Titus v epilogu vypotácel po svých. Já už tiše doufal, že se v dalším díle vrátí jako Dreadnought :)
Ono je to za ty roky dosti komplikované, takže v tom mezery budeš mít tak jako tak :). Rozhodně doporučuji s knihami začít, protože pokud se Ti WH40K (a popřípadě i jeho fantasy Warhammer) líbí, tak knihy jsou skvělým zdrojem informací a příběhů... Nevím, jak jsi na tom s angličtinou, ale pokud s ní nemáš problém, tak doporučuji pročíst Lexicanum, kde je mnoho informací.
Pravda, já jsem si myslel, že budou mít nějaký takový význam. Jinak v "lore" Warhammeru se orientuji spíš povrchně - musím doplnit. Asi začnu s knížkami:)
Moc pěkné zhodnocení. Jenom maličkost, Titusovi je přes 200 let - na čele má dva "hřeby", každý za 100 let služby. Je to trošku nekvalitní, ale tady jsou oba vidět.
T.L. Blade: Trochu jsem popsal mulťák v komentáři. Nehrál jsem sice MP v Modern Warfare, ale podle popisu si myslím, že je to celkem podobné. Začínáš s nožem a boltrem, bez jakýchkoli jiných vylepšení. Postupem času ti nabývají zkušenosti a tak si do další mapy můžeš vybrat jinou postavu (třeba kombinaci jump pack + plasma gun) a pořád se zlepšuješ. Maximum je lvl 41 a rozdíl mezi hráči je ve výbavě opravdu znát, ikdyž se mi zdá, že hra přiřazuje proti sobě přibližně stejně vyspělé postavy. Hraje se na týmy - zabírání strategic pointů mě bavilo moc. Jinak tu není lanka, ale na netu se dá vytvořit private hra.
Abel: Osobně jsem byl z druhé poloviny také unešen, protože ta nikde nebyla ukazována/předváděna, takže jsem rozhodně nečekal něco takového. Já stále čekám, až mi přijde sběratelka z UK, takže MP zatím nemám možnost vyzkoušet. Jsem zvědav jak se Ti bude MP líbit.