Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
[přesunuto z komentářů]

Zábavná logická hra, ku ktorej sa vraciam len kvôli nostalgii. Pekný kus Českej video hernej histórie.
@90210 (10.03.2018 14:01): Já jsem třeba vlak nedohrál protože zhruba někdy od 35 levelu začala být obtížnost pekelně težká. Už si ani nepamatuju ve které levelu jsem zkončil, ale pamatuje jsi že jsem ho dělal několikrát a pak jsem raději šel hrát nějakou jinou hru.
Mobilná verzia je fakt slušná, niektoré levely mi dali zabrať ale príde mi, že levely nie sú radené podľa obtiažnosti a po ťažšom príde výrazne ľahší, aby to hráča motivovalo hrať ďalej :) A posledný level som čakal o dosť ťažší.
Tohle je duvod (a pevne verim ze jediny regulerni) proc maji VIP moznost presouvat komentare do diskusi >_>
Ách, staré dobré časy, keď sme ešte na ZŠ sedeli aj piati za jedným PC a striedali sa u tejto hry =)
To jsem musel hrát na základce, akorát nám učitel tvrdíl že se to jmenuje jinak, myslím že Karel :)
Dneska jsem si krátil dlouhé cestování autobusem (po kvalitních silničních komunikacích) hraním Vlaku na mobilu. Na své Nokii 6303 Classic. Pravda obraz titěrný ale dobrý, jen když autobusák trefoval výmoly na silnici, hůře se soustředilo na zatáčení ve hře. To byla panečku pekelná obtížnost levelu s auty, kdy jsem musel vjet určitým směrem a trefit se do vchodu. Přišlo mi že řidič snad ty díry v silnici vyhledával. Při každém poskočení muj Vláček minul o políčko finální dvířka. A pak že Vlak není adrenalinovou hrou!
Špatně jsi pochopil účel webu. Ale zahrát si to samozřejmě můžeš, když klikneš na oficiální stránky a tam si hru stáhneš.

Apropós, jak se tak dívám, tak na of stránkách není o Vlaku ani zmínka, možná by bylo dobré je editovat. Ale nejsem si jistý.
Hele nevíte někdo kde sehnat nějaký komplexnější návod? Ze zvědavosti jsem si stáhl mobilní verzi (která je mimochode perfektní) a zaboha nemůžu dát 26., dík.
Ale je to teda luxusni... mozna trosku maly (v 320x240 na M600), ale zvyknu si. Dik za link :)
Juuuuu. A funguji tam ty stejny kody jako u PC verze? Ja mam mozna jeste nekde sesitek s napsanyma vsema urovnema jak jsme to jako maly s kamosem hrali :)