@Jab (21.07.2018 16:48): Jo, díky těm mým specifickým požadavkům mám hodně omezený výběr a dostanu se tak i k titulům, jako je Venetica. Kdybych nebyl nemocný a Romča neodjela i s dětmi na víkend k sestře, určitě by mi dohrání trvalo déle jak týden. Však za ten víkend jsem se dostal za půlku, protože jsem hrál jednou do tří a podruhé do pěti do rána. To už se mi dlouho nestalo. Teď si dám zase na čas (asi tak na rok :)) od RPG pauzu.

Každopádně v plánu mám Divinity II: Ego Draconis s datadiskem Divinity II - Flames of Vengeance, Fable III, Middle-earth: Shadow of Mordor, Middle-earth: Shadow of War, Risen (a možná i další díly), The Elder Scrolls V: Skyrim, The Witcher 2: Assassins of Kings a The Witcher 3: Wild Hunt s oběma datadisky (to rozhodně nejsou DLC) The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone a The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine. Až to všechno dohraju, tak budu mít na kontě 30 RPG :) Ale nevím, kdy budu mít čas na padesáti hodinové tituly, nebo v případě Skyrimu a Zaklínače 3 100+.
@Jumas (komentář): Chválím, že hraješ i méně známá RPG. A koment je pěkný. Ale trochu se divím, že nepreferuješ spíše známé RPG vypalováky, které jsou na vrcholu zdejších žebříčků. :) Byť je tedy jasné, že máš v tomhle nějak vymezené preference (tuším si psal na akční RPG bez party).
Ti z Vás co hráli a dohráli, četl jsem, že jsou 2-3 konce. Mohli byste napsat jaký konec Jste měli? Já Jak je volba zda Victora má zabít Smrťák nebo já, vybral jsem já, duše se vrátili do obyvatel Benátek a při odchodu ze sálu sen jen tak Scarlett podívala na trůn Dóžete a při volbě u městské rady jsem vybral možnost vláda rady Jinak povedené rpg. Snad brzo zesmolím koment.
No tak teď jsem brutálně zakufroval na cca 2h jen proto, že jsem nemohl najít ten jiný vstup do staré katedrály.....
Čistě ze zvědavosti, když se přidám k nějakému cechu, jde změnit potom příslušnost a jsou nějaké změny v příběhu? Já jsem se nakonec přidal do cechu Net of the Mask, jelikož mě lákala ta necromancie....

Jinak, jaký je max level cap?
Začátek se fakt pomalinku rozjížděl a byl celkově utahaný, ale zabití prvního bosse a vstup do Benátek se to začíná rozjíždět, nepřátelé už nejsou tak lehcí, nové komba a hlavně magické dovednosti... Zatím tedy 70%
Dostal jsem chuť na nenáročné rpg, zatím lehký nadprůměr, i když jsem teprve na začátku. Prostředí líbivé, a také audio, co líbivé není je nemožnost přejít leckterý kořen na zemi, občas zmatená kamera a co mě dostalo je vedení rozhovoru, kdy je, vskutku fešná, Scarlett otočená zády k hovořícím a samo sem tam bug v grafice. Jinak příběh zatím slušný, jen mám pocit trochu nelogického postoje hlavní hrdinky, neví přesně kdo je, ale bez problému se chopí zbraně a jde plnit úkol, který ji dál někdo, kdo jí nazývá dcerou kdesi ve snu....

A říkáte, že něco mezi 10 a 20 hod.?
Ok, dík. Taky jsem se přidal k té ženské, ale ještě jsem pro ni nesplnil ten quest, tak na něj jdu hned teď.
Rád bych pomoh, ale už si to moc nepamatuju. Taky jsem měl tady problém, musíš se přidat k jedné z těch tří frakcí ve městě. Já jsem se přidal k těm co ovládaji nekromancii - tamta ženská, jak stojí u brány. U ní jsem se pak naučil kouzlo, kterým jde ta potvora sundat. Myslím si, že se to dá naučit i jinde.
Mam menší problém. V tom velkém městě(zapomněl jsem jméno), je quest pro nočního hlídaše, který mi má dát klíč od brány(tušim). Mám zabít takovou tu letající sviničku(taky sem zapomněl jméno), jenže je nemůžu ani náhodou dost ze vzduchu na dosah meče.
MickTheMage - To jsem nevěděl, ano mám záložnější kopii XD, ale na svojí obranu můžu říct, že jsem si chtěl k předobjednávce Mafie 2 přikoupit právě Veneticu, když jsem zjistil za jakou cenu se prodává, teď abych si to zase rozmýšlel.
Tady se zase dostáváme k tomu, že člověk co si poctivě koupí hru, tak mu nejde, zatímco warezáci to mají týden před oficiálním vydáním a bez problémů, to je na nic.
Na Cenegu se vykašli, doporučil bych tohle :D - když už máš origo, tak si můžeš klidně stáhnout i záložní, to už by mělo jít. Hra je holt dost zabugovaná a ten patch opravuje dost věcí. Lepší než se možná ani nedočkat.
lordhell - poviem rovno, ze mas "zaloznu kopiu" :)) (alebo si ju kupoval mimo uzemia tejto republiky). Pretoze na verziu u nas predavanu posledny patch nefunguje, zase sa caka na Cenegu. :(
MickTheMage - jj pc verzi, na Win7 64-bit s posledním patchem 1.02. Všimnul jsem si z diskusí, že ta hra má problémy s padáním. Mně to teda nespadlo ani jednou, akorát nemá hra moc ráda kombinaci alt+tab, ale když jsem to používal při hře (ne v menu), tak mi to zase šlo. Občas třeba po třech hodinách hraní taky kleslo fps, pád žádný. Nevím, nevím - zkusit přeinstalovat. Je to škoda, protože ta hra je fakt dobrá.
Bugy jsem měl spíš grafického rázu, ale taky se mi stalo, že u druhého bosse nechtělo padnout to, co mělo, stačil opětovný load.
lordhell - clovece, hral si PC verziu? Ked ano, nepadala ti? Mne neustale pada hned pri prvom bossovi, a cez neho sa skratka nedostanem. Tiez by som dal vyssie hodnotenie, ale ta hra ma skratka prilis technickych problemov - co je jej najvacsia chyba :(