Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Trüberbrook

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.03.2019 PC
17.04.2019 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://trueberbrook.com/
Píše se rok 1967, svět žije válkou ve Vietnamu a světové velmoci spolu soupeří o to, kdo první přistane na měsíčním povrchu. V malém lázeňském městečku Trüberbrook, které leží mezi tichými schwarzwaldskými kopci, se však jako by zastavil čas. Do města přijíždí autobus a z něj vystupuje Hans Tannhauser, mladý americký student fyziky, který cestu do Německa vyhrál v loterii.

Krátce po příjezdu někdo mladíkovi z hotelového pokoje odcizí jeho zdánlivě bezcenné poznámky o kvantové fyzice. To je však to poslední, co mladíkovi nedává spát. Společně s novou přítelkyní, antropoložkou Gretchen, Hans začíná vyšetřování mysteriózních událostí, které postupně odhalí skutečnou povahu městečka a jeho obyvatel ohrožující globální existenci. Je zřejmé, že se zde mladík neobjevil náhodou, ale je tu, aby zachránil svět...

Atmosférická sci-fi adventura, kterou její autoři charakterizují jako kombinaci Twin Peaks a X-Files. Hráči jsou v ní v roli dvacetiletého Hanse vtaženi do víru událostí, kde nebude chybět jezerní příšera, bláznivý fyzik Dr. Schreck ani tajná policie Stasi. Každé rozhodnutí v průběhu hry ovlivní její další směřování a přispěje k jednomu ze dvou možných konců.

Jednoznačně unikátní činí Trüberbrook jeho grafické zpracování. Tvůrci pětiletou práci na hře převedli v enginu Unity 3D do výrazného stylu připomínajícího animovaný film. Všechny jednotlivé lokace byly nejprve vytvořeny ve studiu jako fyzické modely a teprve poté převedeny do digitální podoby metodou zvanou fotogrammetrie.


Poslední diskuzní příspěvek

jones1240: Jedna věc je mít zajímavý námět a pěknou grafiku, druhá věc je udělat i zajímavý příběh a celkovou herní náplň. Taky jsem se na…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.