@BS (komentář): Taky mě to dost zklamalo, hlavně poté co jsem se na to tak dlouho těšil :D

S tím překladem je to vtipný, dělal ho můj kamarád pod Conquestem který si pevně věřil že si dali záležet na kvalitě apod. No a výsledek nic moc, což je smutné když se vezme v potaz že to právě amatérský překlad nebyl :D
@jones1240 (09.04.2019 18:16): Jedna věc je mít zajímavý námět a pěknou grafiku, druhá věc je udělat i zajímavý příběh a celkovou herní náplň. Taky jsem se na Trüberbrook těšil, ale dosud první reakce nejsou příliš pozitivní. Přesto doufám, že si to brzo zahraju.
Měl jsem obrovský hajp na tuto hru a na Gamescomu mě to v něm ještě utvrdilo, ale co to teď hraji. Ta hra je příšerně nudná, dialogy jsou fádní a jejich humor je na pár výjimek silný podprůměr. Jako jsem ve hře sotva hodinu, ale už to selhává v navozování atmosféry, dialozích, používání hudby apod. No co no...
@Drolin (11.02.2019 09:26): Samozřejmě jsou výjimky, MMM patří mezi ně, a obecně mám spíše radši fanadventury toho typu. Ale to, co produkuje například Daedalic, jde už trochu mimo mě. Abych se tím bavil, tipuju, bych si musel dát jointa, abych se dostal na stejnou vlnovou délku, jako tvůrci. :-9
@jazz1 (10.02.2019 18:11): Po té várce německých Maniac Mansionů bych čekal tedy u tebe opak :)).

Propadák nečekám, spíše kvalitní adventuru. Ale uplně vysoko v prioritách ji nemám (to spíše Mage’s Initiation).
@Drolin (10.02.2019 16:56): Osobně nejsem fanouškem německých adventur, spíš je nesnáším, ale tohle se mi líbí. O Trüberbrooku už vím delší dobu, vzhledem k tomu, že na tom dělají tak dlouho, tak to snad nebude úplný propadák.
Dost odvážné nazývat to aspirantem na adventuru roku vzhledem k předchozím hrám tohoto studia, ale přiznávám, že se na ni celkem těším.