No jistě, takřka šedesátiletí herci budou nahánět monstra s mečem v ruce, meh. Méně nerdí masturbace a více uvažování by to chtělo ;)

Z takto provařených filmových hvězd tam hrát nikdo nebude, to je jisté, Ciri bude random desetiletá holka, Yen a ostatní čarodějky by měly vypadat max na 30, a Geralt... ok, whatever, to bude ten Alba. A hlavně ten Jack Black jako Zoltan, ten by šel :))
Nevím proč by mi Mikkelsen jako Geralt vadil. Toho herce mám jinak rád. Osobně bych se přikláněl k Viggu Mortensenovi. V Lotru ukázal, že to s dlouhým hárem umí uhrát, s mečem už taky máchal a ten jeho xicht je neutralita sama už od pohledu :)
@Bodkin (17.05.2017 18:49): jednoduše, představoval si hlas Denise Gough. Sice jsem nevěděl jak se jmenuje, nebo že existuje, ale to neva, hlas seděl. Jinak dobrej výběr, tweetni to Baginskimu ;]
Akorát ten Idris je teď zaměstnanej kurvěním temnýho věžáku.

@Vurhor (17.05.2017 18:40): Ioan Gruffudd vypadá výborně a na Vilgefortze bych ho dal z fleku. Takovej aristokratickej hezounek. Weisz by mohla být supr tak deset, patnáct let zpět :)
Žiš, jen ne Evu Green.

Já bych byl určitě pro pro Madse Mikkelsena, ten se na něj asi hodí fakt nejvíc, a ve Sněhurce a lovci se mi líbil Chris Hemsworth, kterej by s úpravami v maskérně nemusel být špatný. Akorát je ale teda na Geralta asi moc mladej a xichtem málo evropskej.

@Paul (17.05.2017 18:32): Já si ji teda taky bez božího hlasu Beaty Jewiarz nedokážu představit. :D
Evu Green furt všichni zmiňujou, ale mě tam moc nesedne. Obsadit Yennefer je možná ještě těžší, bez toho božího hlasu Denise Gough si jí moc nedovedu představit.
@pajmič (17.05.2017 18:03): Konkrétní jmenování je irelevantní, prostě to vyznělo trapně a hystericky, tak jsem si rejpnul. Mě to taky sere, když jsem někdy v roce 2011 zakládal na CDP fóru thread "Which characters do you want to see in Witcher 3?" a jako první jsem zmínil Saskii a Iorvetha, tak by mě nenapadlo že se do trojky vůbec neprokoušou. Ale co, loňské (resp. předloňské) sněhy...
Třeba (ikdyž to moc nepředpokládám) se někdo z nich vyskytne v nějaké ze single kampaní Gwentu, neuškodilo by to.

A jinak když tu teď máme téma netflix seriálu, a vypadá to že to na 99% bude liveaction (což nejsem rád, raději bych CGI, ale chápu že je to finančně a časově nemožné), koho byste si představovali jako Geralta?

U mě furt vedou Mads Mikkelsen a Anson Mount.
@Paul (17.05.2017 17:45): Já jsem ovšem nikoho nejmenoval, že? Nikoho jsem zde neoznačil za fanboye ani Hejtra. Ty si zmínil Iorvetha, tak jsem reagoval neboť Witchera 3 hraji znova a je to opět pro mě čerstvé (což jsem zapomněl zmínit), načež si odepsal "klid, hysterko" místo konstatování "Jasné, klídek, to už se tu řešilo, máš pravdu, ale s tím nic nenaděláš"

Učinil jsem nevinnou narážku a udělal jsem pravopisnou chybu. Ozval se Jab. Tak jsem napsal blbý fórek. Ten si Jab blbě vyložil a do toho jsi se připletl ty. :D No ale máš recht. Zapomeneme na tuto drobnou neshodu a buďme v míru. Na tokové dohady jsme už trochu velký ne?:D Já se ti omlouvám, že jsem otevřel něco, co už bylo zabalené. Neuvědomil jsem si to. Ted když mám další walktrough působí to tak svěže..jako by to bylo včera :)
@pajmič (17.05.2017 17:40): Hrozně to řešíš. Prostě stačí uznat že Iorveth se tu řešil, postěžovali jsme si, nikdo CDP za bezchybné bohy jak to tu podsouváš nepovažuje, Bioware za neschopné ďábloidní dementy taky ne, tak buďme tolerantní.
@Jab (17.05.2017 17:20): Fanboy to je pojem, že? Hodně relativní. Kdybych se osobně považoval za fanboye, tedy fanatického fanouška určité entity. Muselo by to reflektovat i mé jednání. Tzv.

Hodnotit všechny produkty studia, osoby 100% bez ohledu na chyby. Tedy i přes to vidět všechny tituly jako dokonalé výtvory.

Musel bych za jakékoliv situace. Bránit ony chyby a zabraňovat tak potenciálnímu rozvoji daného produktu.

Musel bych napadat osoby, jenž ony chyby vyzdvihují at už racionálně či z afektu.

A hlavně bych musel slepě následovat danou entitu i přes její selhání a pochybení.

Jestli se tobě nebo komukoliv takto jevím, tak se opravdu neznáme :D Fanboyem jsem si mohl dovolit být jako malý klučina. Nyní, by mě "fanboizmus" poslal k nebeské bráně :D

@Paul (17.05.2017 16:54): Hysterický se může zdát jen tomu, kdož byl po jeho pořečtění nějakým způsobem emocionálně ovlivněn. A tedy má tendenci odepsat afektovaně např. "Přestan fňukat". To jen tak na okraj.

Dále. Tvé tvrzení o mém takzvaném "stereotypním ublíženectví" je jen tvá domněnka, která není ničím podložena. Mé tvrzení nemůže bát stereotypní už jen třeba proto, že jsem nikdy nic podobného nezmínil. Pro citové analogie jsou tu jiní experti na na celém webu. Ublížený jsem si přišel jenom tehdy, když Bioware nesplnilo co slibovalo s Andromedou. Bioware dostává to co si momentálně zasluhuje. Šli s kůží na trh a byla nekvalitní. CDPR má těd kolem sebe tu neprůstřelnou auru, kterou paradoxně obklopovalo v minulosti i Bioware. Viz onen plt hole fuck v ME2. Nene, Puale. Žádné ublíženectví. Prosté konstatování momentálních faktů. A že jsi to vzal tak k srdci mě mrzí. Řekl bych, že mě znáte už dlouhou dobu na to, aby jste byli něčím takovým rozhořčeni. Nejsem hater a nejsem ani fanboy, na tokové výjevy jsem už dost starej a unavenej :)
@pajmič (17.05.2017 16:50): vede mě k tomu tvé opakové stereotypní ublíženectví že se ti zlí hráči spikli proti Bioware a nezaslouženě velebí CDP, kompletně ignorujíc že se tu např. ten Iorveth už několikrát probíral a své rozladění (resp. moje spíš o Saskii) jsme již dávno ventilovali, já dokonce i ve svém komentáři. Zkus si po sobě ten tvůj příspěvek znovu přečíst. Jestli ti nepřijde ani trochu hysterickej, tak...nevim.
@Paul (17.05.2017 15:24): Co tě vede k takovému dojmu, Puale? Sedim za klávesnicí. Píšu fakta. Že tě to bolí mě mrzí, ale nepřekvapuje. Takto by odvětil každý Witcher boy.

@Jab (17.05.2017 15:40): Ty si nikdy nebyl zbyt? Asi ne, když tě to zarazilo. Na zbytí musíš být tvrdej, aby si něco takového vůbec dokázal přežít a zanechávat odkaz ve fromě špatné češtiny :)

@orromis (17.05.2017 15:41): Odpusť mi, že to řeknu na přímo a otevřeně, ale nejsem na chlapce, ale nezatracuj naději. Jsem si jist, že najdeš nějakého mládence s úchylkou zlatý deštík či nekrofilii. Možná i zde na tomto webu..na této diskuzi. Neboj se zeptat. Láska ti do klína nespadne :)
Božíčku, tady se peče nové shite. Co na to říkáš Paule a ostatní Witchokolici?

A o Iorvethovi mi ani nemluv. To je takový bulšit, vymazat tak důleživou postavu, která navíc byla prostředkem pro rozcestí ve dvojce a následujících událostech! To je to samé jako kdyby Bioware ze hry odstranili Mordina nebo Legiona a vykuchali tak půlku lore ME2 a ME3. Co si myslíte, že by se stalo? Jasně, na Albertu by se uspořádal lynč, muži by byli zbyti, ženy by byly zbyty, kanceláře vypáleny a mrtvoly scénáristů pomočeny. Ale jejich svátost CDPR nikdo neřeší, freepass, pohoda, no harm done, BEST EVER.... er. Nu což, co bylo způsobeno nemůže být odvráceno.
@Tarhiel (16.05.2017 10:07): He just never made sense for the expansions or DLC for other reasons.

Co ty reasons jsou už nerozebírá, ale předpokládám že o tom uvažovali, ale prostě k tomu nedošlo. Ale furt lepší než aby tam dali tu jeho mrtvolu nebo tak :)

Přesně jak jsem čekal, CD Projektu docházel čas a peníze, a tak osekal hru o velmi zásadní věci, které v ní často viditelně chybí.

A ze všech nejcitelněji:
"That’s not the end of deleted fights though, since another idea was that Geralt would face nobody else but… Avallac’h – soon after reaching Skellige. The cause of their disagreement remains a mystery, but a good deal of spicy details about the Elf is revealed during the game. Another thing concerning the Aen Saevherne: in the quest “Through Time and Space” the Elf takes us on a journey through other worlds – the list of unusual locations was supposedly bigger"
@strejdafido (14.05.2017 21:05): možná pomůže tohle - https://support.gog.com/hc/en-us/article ... -game-database-Error

A rovnou bych se chtěl zeptat, řešíte nějak ten quest na dosbírání karet na gwint? Rád bych to dokončil, chybí mi po jedné kartě v každé lokaci, vyhrát nad NPC, ale za boha nevím, kde ty NPC hledat. Je lepší řešení, než sledovat hodinové gameplaye na youtube a každé NPC pak procházet ve hře, dokud nenajdu toho pravého?
Dnes jsem chtěl po delší době hru spustit a proběhl update GOG galaxy. Po něm mi to napíše jen "Fatal error - failed to load game database". Jo, a je to doplněno havarijním zvukem... Vůbec to GOG nespustí, nevíte někdo co s tím, prosím?
@AlieN (06.05.2017 10:51): já narazil vlastně jen na dva "fatální" (nešel dokončit quest) a pár (jakože fakt dva tři) drobností. Ale na tak velkou hru a Play Station je to hodně dobrý score.
@AlieN (06.05.2017 01:19): no jako furt. Ale jakože fakt furt. U jakékoli ostřejší zatáčky se kůň pravidelně zastavoval, často se mi stalo že jsem na něj hvízdnul a on se objevil uprostřed křoví a já musel popoběhnout a hvízdnout znova atd.

Jo však mně se příběh taky hodně líbil, spíš teda ty vedlejší mise, ale to už člověk fakt hodnotí v rámci této hry. S porovnáním se vším ostatním je to nadstandard.
@Walome (komentář): Ty problémy s koněm jsi měl i na normálních cestách? Protože pro mě to bylo v pohodě, kůň se zasekl jen občas při jízdě lesem mezi hustými stromy, skrz křoví, nebo nestandartní kopce - a to je spíš realismus než bug.
Nechtěné zapalování ohňů mě ovšem sralo intenzivně, sám se divím že jsem to vydržel a neodstranil to nějakým modem.

Jinak v podstatě souhlas, až na to že ve mě to vzbudilo spíš tendence k těžkému noliferství než ke casual hraní, a že navzdory mému zklamání ze závěru příběhu jsem ze hry i po dohrání tolik nahypovaný, že teď Zaklínače čtu, a po knihách si dám po letech znovu jedničku i dvojku... a pak možná znovu i tu trojku.