The Witcher 3: Wild Hunt

@Luďa (19.06.2019 10:20): Na souboje, obzvlášť s lidmi, doporučuji spíš než kotouly používat jen úkroky, parry counter attacky, souboje jsou pak mnohem plynulejší, efektivnější a zábavnější.

Zato ale zvýšit obtížnost co nejvíc, ideálně posunout celý souboják trochu dál pomocí modů. Pak jsem se rád vracel na už vybitá místa - ne kvůli grindu, ale protože mě to prostě bavilo.
@SilentWolf (19.06.2019 11:28): od zhruba pulky uz jsem to hral docela spojite a navic jsem to rozehral znovu po dohrani, ze jsem chtel udelat takovej semi-speedrun na 20 hodin, abych si to znovu pripomel, ale ve skellige me to prestalo bavit ..

ale uznavam, ze to prvni playthrough jsem mel strasne roztazeny v case a tu zapletku a ten dojem se tim strasne naredil
@ntz (19.06.2019 10:53): ty máš ten problém, že jsi to hrál na služebkách. Vždyť to musí být úplně příšerný dojem ze hry to kvedlat někde na noťasu večer v hotelovém pokoji. :-D a pak čekat na další služebku.

Ale očividně se pletu, páč vyjde verze na Switch. :-D
@Paul (19.06.2019 10:43): fair

@Luďa (19.06.2019 10:20): ja mam s witcherem uplne stejnej problem .. trapil jsem to rok, nez jsem to dohral a dohral jsem to jen kvuli Jabovi a Paulovi, pac jsem jim slibil koment k tyhle hre a ted mam uplne stejnej problem s tim komentem, pac ho nejsem schopen vypotit ..

me by se libil we witcherovi nejakej mod, kterej by z toho udelal hack and slash akci jako diablo prakticky jen tim, ze by oddalil kameru, pac ona to je hack and slash akce, kompletne .. je zajimavy, jak lidskej mozek funguje, protoze dokud v tom hledas third person RPG a chces se identifikovat s Geraltem tak to vubec nejde, ale pokud se Geralt zmensil na postavicku, ktera by mela 50 pixelu na vejsku, tak by cinnosti, ktere to immersion zazdivaji a sice farmeni a hack and slash akce, najednou dostaly uplne jinej rozmer ..
@Luďa (19.06.2019 10:20): Za 4 hodiny jsi neviděl prd, ale jestli tě to nebaví tak asi nemá cenu se nutit. Žádná hra není pro každýho. Nicméně k tomu pohybu - zapni si v menu "alternative movement response" (nevim jak to je v češtině). To momentum to prakticky odstraní a Geralt reaguje okamžitě. Souboje mě (na death march) bavily, hlavně když je člověk kombinuje se znameními, občasnou alchymií a odemkne si skilly typu whirl/rend. Jinak taky existují mody jež mění gameplay dost zásadně (např. Enhanced Edition). Ale jinak jasně, v čem TW3 vyniká je design questů/postavy/dialogy/atmosféra/děj. To je hlavní focus. Pokud ti to nestačí, nervi to přes koleno.
@Luďa (19.06.2019 10:20): měl jsem to podobně, ale nakonec to nějak šlo, hlavně jak píšeš kvůli postavám a příběhu. Gameplay samotný mě nebavil, ale ne zas tak moc, jinak bych to zapichnul. Část toho tenkrat taky tahla krasna grafika, ale tam to dneska už tak omračující být nemusi.
Prostě pár lidí se najde kterým to úplně nesedlo. Podle mě se časem dostaneš k zajímavější úkolům, a myslim ze bys tomu měl věnovat ještě nějaký čas, třeba te to pak chytne víc.
Pořád zkouším se do téhle hry dostat, ale kromě příběhu furt nemůžu najít, co na tom ostatní tak vidí. :( Chození je hrozně divný, Geralt má takové divné momentum při zatáčení a občas mám problém trefit dveře. Souboj mi po dohrání Kingdom Come přijde takovej meh. Je to jenom roll roll roll roll, hit, roll roll roll roll, hit... a u spelů nevím co dělají, protože mají takové ty "cool fantasy názvy".

Lektvary mi přijdou, že mají takový ten design "musíš smíchat tuhle modrou věc z nějaký nestvůry s červenou věcí z týhle nestvůry a tenhle [dosaď cool fantasy název, co nic neznamená a bude ti dělat problém si ho zapamatovat] funguje jenom na tuhle růžovou nestvůru". Svět mi přijde hrozně namačkanej, vesnice jsou od sebe vzdálený na pár kroků. Nevím, jestli si na to zvyknu, ale už to hraju 4 hodiny a furt mám takovej pocit, že je to po herní stránce hrozně přeceněný a dobrej je nespíš jenom ten příběh. A to mě přitom jednička celkem bavila před pár lety.

Hádám, že je spíš problém ve mě a ne ve hře, protože třeba Skyrim mě taky nebavil. Myslíte, že to přechodím, nebo se mám přestat trápit a radši hrát něco jiného? Rád bych si dal nějaký jiný RPG, když už jsem hrál KCD přes 300 hodin, jenže Witcher 3 je pro mě zatím velké zklamání. :(
@Paul (19.05.2019 22:46): Jéé no joo .. nedávno jsem si říkal, že to budou 4 roky, neuvěřitelný. Přesně před 4 lety jsem touhle dobou ležel na gauči a spal s nastaveným budíkem na 24:00 :D
Nečekal bych, že tu ještě není ani odkaz na konzoli s příkazovými řádky. :) Prošel jsem v posledních dnech znovu Land of a Thousand Fables, The Isle of Mists, Tir ná Lia, zasněžený White Orchard aj. Často tam není moc co dělat, ale i tak je cool, že tyhle lokace nejsou zcela nedostupné. Jo a výhled z balkónu v Kaer Morhen je stále super. :)
Dnes odpoledne bude překonáno 200000 shlédnutí profilu hry na DH, to je pěkné číslo :)
Imho to nějak jde. Soudím dle toho, že na youtube je mraky videií srovnávajících dabingy.
A jak by se to potom dalo stáhnout s německé store. Tam se můžu přihlásit svým účtem. Jak najedu na jejich store. Sorry nevím jak, a co. Ps4 mám krátce, tak se učím.
Opravdu německé titulky tam nejsou. Kdyby jsi to měl za babku, tak bych to vzal. Ani nevím, zda by se tam v němčině daly ty Dlc doinstalovat. I tak díky.
Tak jsem to zkusil přímo na store, proběhl Download asi 3.1 GB, ale i potom tam nejde na Němčinu přepnout. Když najedu na oznámení, tak je tam čeká se na instalaci. Takže nevím, asi mě čeká koupě disku přímo v Německu. I tak díky.
Paul. Díky za odpověď. Přímo ve hře ta němčina ke stažení není. Koupil jsem na Store za 400 kč tu game of year edition, a nevím jak to mám zkusit. To mám najet přímo na net přes Ps4 a zkusit to stáhnout. Počítač bohužel nemám. Díky.
Zdravím. Poprosil bych o radu. Koupil jsem si tuto hru na store pro ps4 pro, a rád bych věděl zda se tam nějak nedá nainstalovat německý dabing. Bohužel sem se na to při koupi zapomněl podívat. Nevěděl by někdo. Moc díky.
Proč mi youtube furt vnucuje tyhle omodovaný 4K videa s tou geniální hudbou sakra, člověk se tady prokusuje asscreedama a musí odolávat chuti se zas podívat k Sapkowi.

Ta část od 7:01 je pure <3
Jsem se přes víkend něco nahrál Gwentu a teď nevím, co je horší. Jestli to, že mi v karetní verzi strašně chybělo automatické počítání skóre, nebo to, že mě to navnadilo dát si znovu W3 (ne pro ten Gwent).
@Vurhor (komentář): Vigi v Kaer Morhen taky umře, pokud tam je. Ale nějak je to všem jedno. :)

Další díl bude tahová strategie. Mezi světová válka s Aen Elle, neboť věznili a pronásledovali císařovnu a zabili a zotročili bezpočet jejích podaných. Dokud král Aen Elle nebude klečet před mocí Nilgaardu, tak můj Witcher 3 zážitek není kompletní. :)
Ta zpráva je rok stará. Docela vtipné, že to teď dostává znovu trakci. Je to stará lidovka, ten Chorvat sepsal novější verzi. Tu použil i ten Percival, který mu přiznal na svém albu autorství. A z alba Percivalu si ji vzal CDPR.

Imho tohle se zamázne spíše dohodou. Nárok toho autora není nejsilnější. To on asi ví, když se rok nic neděje. Chápu pak, že dělá vlny, aby dosáhl alespoň něčeho.

Jestli spíše CDPR neotevřel vyplacením Sapka Pandořinu skříňku. Jako že když zaplatí jednomu, tak bude platit i dalším. :)
@Charllize (11.04.2019 22:39): "Místo toho zmíněnou skladbu tiše stáhl, ale nadále ji distribuuje třeba na vinylech." <3

Shame.

Jako já taky napsal Hunger Games before it was cool (a vlastně už to tehdy bylo cool páč jsem je napsal až po Battle Royal) a taky nikoho nebudu žalovat :D prostě generickej ukvičenej "lidovej" song no.
Škoda že k tomuto nedošlo už před lety, quest mody potřebuje Zaklínač jako sůl - bylo mi líto jak je ta hra krátká (no joke) a že spoustu zajímavých lokací pořádně nevyužívá. Třeba Nilfgaardský tábor, ten by si nějaký obsah hodně zasloužil. A Oxenfurt, nevím čím to je, ale to město je mi velmi sympatické a chtěl bych tam trávit víc času.
@Paul (10.04.2019 15:42): Quest mody zrovna do her instaluji snad nejméně. :) Ale taková post game večeře s parťáky v Corvo Bianco by byla super. Ale to by zas bylo bez origo dabingu. Čili k čertu s tím. ;)

Na druhou stranu by bylo super, kdyby všechny otazníky ve hře byly součástí většího questu jako v BaW. Jo a taky mapu v podzemí chci.:) A ať se projeví konec trojky na stavu světa. "Long live Radovid" už nechci slyšet. :)
@Paul (07.04.2019 16:05): Ano, bylo to už default nastavené na větší. Tak díky alespoň za potvrzení. :) Škoda, že neudělali alespoň scale místo dvou možností: malé a ještě menší...
Question: Text na PS4 nejde nijak víc zvětšit? Zkoušela jsem googlit, ale nechce se mi nějak věřit, že tohle už je ten připatchovaný větší font... :D Nějaké rady? Díky :)
ps. (jab se asi bude desne zlobit), ale smahnu to znovu, vypnul jsem otazniky na mape, aby me nedrazdily a delam takovej semi-speed-run ... mam odehranejch 18 hodin a uz jsem poprvy na kaer morhenu (takze iirc 75% hry za mnou) ..

upravuju hodnoceni na 85% :D .. uz mi ten pribeh docela dava smysl .. hraju obtiznost normal a jsem oproti main questu lehce podlevelovanej, takze mi ty souboje pripadaj docela tuhe, ale musim rict, ze o soubojich to neni ..

apropos hraju tedka cervenomodrej build (teda spis cervenej - mam ten skill undying a teda docela trapne to pouzivam misto leceni obcas .. proste ke konci boje se `necham zabit' aby se mi obnovil zivot a pak doseknu nestvuru ..