Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The First Tree

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.09.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.thefirsttree.com
Explorativní adventura The First Tree je bolestná sondáž do dvou konkrétních životů. Nečekejte žádné akční sekvence či složité ovládání – TFT je pomalá, emocionální cesta, jež zraňuje i hojí a která se postupně rozlévá do temnějších odstínů.

Hráč se stává svědkem rozhovorů mezi Josephem a jeho ženou Rachel. Joseph má zdánlivě vše, co si člověk může přát, přesto pociťuje jakousi nespokojenost a prázdnotu. Rozhodne se tedy zrekapitulovat si svůj život a popřemýšlet o tom, co by v něm býval byl změnil. Josephova pavučina vzpomínek nabývá nových podob a nových krás.

Vyprávění začíná, když se neopatrná a nezkušená liščí mláďata zaběhnou pryč od své matky. Jen pár týdnů stará liščata netuší, jaká nebezpečí na ně číhají. Liščí matka (hráč) je proto musí za každou cenu vystopovat. Prostřednictvím této poutě nahlížíme na zlomové mezníky v Josephově bytí, které nebylo vůbec jednoduché.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.