@mattesak (komentář): Moc pěkně napsané. Je fajn, že si někdo dá tu práci a i k takové krátké hříčce napíše tak dlouhý komentář. Dohrál jsem a vidím to podobně. Na první pohled to vypadalo krásně, ale pak mi design jednotlivých levelů začal připadat takový prázdný a fádní. Vzpomínám si na Lifeless Planet, která trpěla podobnými neduhy. Ale jak říkáš, dabing výborný, hudba výborná (soundtrack je na Spotify). Nakonec 70%, přidal jsem 5% za tu konečnou pasáž.
@ntz (12.04.2018 18:13): Zkus si zahrát a uvidíš. Fakt mi přišlo, že i přes perfektní technický zpracování je tam až moc hluchejch míst. Asi jsem od toho čekal něco víc, nevím. A prostě nedokážu dát hře víc než polovinu jenom za to, že hezky vypadá a hezky zní. Tady jsem byl pár minut před dohráním hry na těch průměrných 50procentech. Až ten závěr mě přinutil tý hře přidat dalších 15, protože to za to fakt stálo :) Ale abych dal nad těch 75%, tak to musí být něco, na co jen tak nezapomenu a rád se k tomu vrátím. To v případě této hry tak úplně neplatí. V paměti mi sice zůstane právě pro ten krásnej vizuál a poselství na závěr, ale hrát ji znovu nepotřebuju :)
@mattesak (komentář): nemuzu si pomoct, ale po precteni komentare mam pouze a jen chut si hru zahrat ... naopak to zni jako hra mejch snu ... chozeni v miru za lisku po krasny krajina a za peknejch zvuku (ambient music a lisci tlapky) je presne to, po cem touzim ... koment mas samozrejme napsanej uplne fantasticky, jak jinak, jedine co bych mu vytkl je to, ze po jeho dvojnasobnem precteni porad nechapu, vzhledem ke tvejm ostatnim komentum, proc jen 65%

btw, na steamu ma hra hodnoceni 9/10 aka very positive