Zdravim...chtel bych se zeptat jestli je mozne nekde stahnout nejaky savegame nebo neco na ukladani hry Sniper Elite V2 behem hrani... Hra mne bavi, ale chcipam v nervech kdyz musim hrat 20x ze stejneho mista z automatickeho ukladani... A musim souhlasit s tim, ze me mireni vs. strelba nepratel je nedoladena... Ale jinak super hra.
Nevíte jak tagovat nepřátele v SP? U statistiky mise mi to vždy píše 0/0 ale v nastavení controls nemůžu pro to nikde najít klávesu...
Karlshorst Command Post... co je to tohle za svinskou misi, to se jen tak nevidí. jestli si pánové představují zábavu v dokonalém naučení pozice snajperů po dvacátém průchodu, to ať mi bars políbí...
"Nejdřív jsem myslel, že Sniper Elite V2 bude sranda. Krutě jsem se mýlil. Na jednoduchou a střední obtížnost to je pouťová střílečka nácků a Rusáků.
Nevadí, dáme nejvyšší obtížnost a realistickou balistiku a střelbu.
Po půlhodince se už naplno projeví všechno, co je špatně. Ležíme za šutřem, který je krytý keřem. Německý odstřelovač na střeše, 750 metrů daleko, vítr fouká docela silně. Nevadí, zamíříme přesně, docela dost nahoru, pal. Kulka protne ukázkově hlavu.
Jenže v tu chvíli se umělá inteligence zcela zblázní. Všichni Němci vzdálení 600 metrů začnou řvát "Amerikaner!" nebo "Amerikanischen Schweine!" (jak národnost poznají netuším) a všichni okamžitě začnou samopaly, které svírají hydraulickými pažemi, které zcela ignorují zpětný ráz, střílet přesně do bodu 600 metrů vzdáleného, kde ležíte.
Po půlhodině vypnuto, odinstalováno, už nikdy. 3/10."
- Jaroslav Cerman, Facebook.
Kam zmizel návrh na přidání "Sniper Elite 3"? V návrzích není a schválený také ne.
Vcera sme to skusali s jednym >kolegom hracom< na coop, ale co mi neustale strasne vadilo bola velmi podivne sa chovajuca kamera, ktora akoby sa stale sama resetovala do nejakej automatickej pozicie co bolo neskutocne debilne a zatial som nenasiel ziadny option ktory by to riesil.
Inac po 3 misiach vyslovene maximalne priemerna hratelnost, hrat sa to da ale ziadny vyrazny pocit zabavy tam nie je.
Akurat ten killcam s rontgenom vyzeral celkom v pohode.
To má CoOp? To by mohla být zábava, ale jen pokud to funguje lépe než u Nazi zombie army.
tak mě teda nestačilo přidat hru do knihovnu, musel sem dát instalovat aby se mi tam objevila :)
[přesunuto z komentářů]

Hru jsem dohrál, mám rád "snajpery" :-) obzvláště když je to z prostředí WW2 :-)
@Clorky (18.04.2014 21:05): Jenže já tu hru nepovažuji za "hnusnou", nýbrž za průměrnou. Ale já čekal hru dobrou nebo dokonce skvělou, protože jednička skvělá byla. A v tom spočívá to obrovské zklamání.
@Bodkin (19.03.2014 20:22): Hrál jsem, a není to zdaleka tak špatné, jak zlí jazykové tvrdí. Ale... zrovna noční odstřelování jsem si tam kdovíproč neužíval. Nevím. Už je to taky kolik roků...