Parádní detektivka s jedinečnými případy a více možností konečného řešení. Super hádanky, ale nic složitého. Škoda, že hra člověka furt navádí co má dále udělat a hráč má pak jen na konci možnost si vybrat. Možnosti jsou takové, že by mohli teoreticky platit všechny, záleží tedy na hráči co si vybere. Více v recenzi na vecnykritik.cz
@M.a.t.t. (10.12.2016 21:39): Ano, to je sice pravda, jenže Holmes je neuvěřitelně inteligentní a zajímavá postava. Opravdu nestojím o adaptaci, kde z něj udělají ubohého starce. Na světě je smutku dost, u Holmese se chci bavit. Zrovna jsem si v akci na Steamu koupil Devil's Daughter, tak budeme o Vánocích s přítelkyní řešit záhadu :)
@účet smazán (10.04.2016 19:14): Pro mne je asi nejlepší Sherlock překvapivě jeho ruská verze odkaz. Z moderního Sherlocka je to verze s Cumberbatchem. Za to Mr. Holmes s Gambonem, z toho se mi chtělo vrhnout. Ze slovutného detektiva tam udělali třasořitku. A ještě je super rozhlasová hra se Sherlockem, existuje ale víc verzí, konkrétně na tu dobrou nevím jak odkázat.
@Paul (10.04.2016 18:11): Líbí se mi jak se ty statický rozhovory snaží trošku oživit řečí těla, ale ten nulový lip sync všechno zabíjí.

Jinak mě osobně se nelíbí žádnej mladej Sherlock. Máme nejradši stará staromilská zpracování pro páprdy.
Nechápu.

Proč vypadá Holmes a Watson jak nějaký poloteenage hipster duo. Asi se Frogwares nelíbily prodeje tak chtěj zacílit hipster laděním na mladší publikum ? Nevim, ale tohle hrát už nebudu.
První případ za úspěšně za mnou a spokojenost, má to dobrou atmosféru a hraje se velmi příjemně :) My inner Sherlock fan je happy.
Na Sherlock Holmes: Crimes & Punishments som riadne natešený. Snáď sa už k tomu čoskoro dostanem :)
Ahoj, nevíte zda je na netu nápověda kdybych se zasekla? Nikde jsem ji nenašla. Dík za info.
Tak dohráno, 6/6 správněl. První půlka případů brilantní (Black Peter, Riddle on the rails, Blood Bath), v druhé půlce ovšem autorům totálně došel dech, případy byly jasné pomalu od prvního okamžiku, tudíž nemůžu dát víc jak 75%.
@Wolverine (30.07.2015 15:51): Stříbrná dýka by byla logičtější, ale ve skutečnosti to byla opravdu ta ledová. Roztavené stříbro bylo z mincí/šperků nebo něčeho podobného, co tam hodil ten paranoidní zfetovanej magor :-D. Potvrdí to i při výslechu. Taky u těch vykopávek najdeš knihu, kde se píše, že Římani tavili svoje stříbrný cennosti, aby zahnali tu kletbu Zlaté dýky...
A vražedná zbraň teda byla ta ledová dýka? Pamutuji si, že jsem na místě činu našel i to roztavený stříbro. No a Sherlockovi se pak podařilo i vytvořit stříbrnou dýku v laboratoři...
Tak jsem teď dořešil Římské lázně a je tam jedna poměrné zásadní logická "chyba": doporučoval bych Holmesovi provést experiment, jak dlouho vydrží ledová dýka v 60° sauně...rozhodně ne tak dlouho, aby tím byl člověk schopen někoho zabít :-D. Ale bylo jasné, že možnost ledové dýky je ta "správná", takže jsem ji nakonec použil
Tak jsem to teďka rozehrál a zatím paráda, asi první adventura, co mě baví! (Díky pajmič za nepřímý tip :-D)
Mám dotaz, jsem na teprve na začátku druhého případu, ale to opravdu ty případy nejsou příběhově vůbec provázané ??? To zamrzí.. místo 20 grafiků (vypadá to fakt parádně, o tom žádná) mohli zaplatit jednoho schopného scenáristu..
Teda to je večšia haluz ako LA. Noire, tam bolo logických chýb menej. Tu napr: V záhrade sú traja ľudia, horí tam oheň s... a žiadna možnosť sa niekoho opýtať, kto že to tam kúri ...
Já to kupoval na Kinguinu, kde jsem mohl využít 200 stovky slevu, ale nevím přesně ze kterýho obchodu klíč pochází... Spíš mi přijde jako podvod to, že ve všech obchodech je region hry "Worldwide" a pak se člověk dozví, že je to úplně jinak... Každopádně nemám potřebu kupovat krabicovky a nechci platit za hry na Steamu když tam stojí 2x tolik toho, co jinde... No, vzhledem k tomu, že jsem teď sám překládal hru Meridian New World a poskytnul jsem jí vývojářům zdarma a bez keců(bude v příštím updatu na Steamu), tak jsem snad odčinil svoje strašný upirátění češtiny na Sherlocka...
@tomi2k9 (03.10.2014 18:28): No v podstatě pirát jsi.. Když si koupíš tu hru bez češtiny, tak jdou peníze světovému vydavateli, zatímco když si koupíš hru s češtinou, tak jde část peněz i českému vydavateli, který tu češtinu zaplatil. :D

Každopadně já si tahám češtiny z warez verzí běžně, protože na steamu skoro nic nemá češtinu a jako pirát si nepřipadám.. :D

Jinak můžu se zeptat kde tu hru koupili ti, kteří tam češtinu na steamu nemají? Obvykle si krabičky objednávám ze surtepu, ale tam bývají často polské verze apod., takže hádám, že u Sherlocka to není zrovna dobrý nápad.
Vida, já bych spíše potřeboval přepnout na Angličtinu, mám k tomu české titulky.
@Eru (01.10.2014 18:49): No, jenže je očividně zase milion verzí... nejde vybrat nic jinýho než angličtina... Na steamforu si zas někdo stěžuje, že je němec a má jen polskou verzi... Zase maj nějaký regionální zámky... Už mě to nebaví...
Ja by som tiež potreboval tú češtinu., pls pošlite mi to niekto v rarku, taktiez by som potom potreboval pomôct stím ako tu CZ spojazdním.
Jelikož jsem to koupil mladý jen s angličtinou, potřeboval bych vytáhnout CZ soubory... poslal jsem ti PM, kde jsou k nalezení...
Vypadá to hodně zajímavě, obzvlášť to provedení výslechu se mi líbí :)