Tak v misi Campaign Trail of Destruction jsem bohužel vychytala bug (a podle netu nejsem sama), který mi znemožňuje misi dohrát, načtení staršího savu nepomohlo. Zřejmě asi problém způsobený hraním v koopu (kterej teda taky moc optimálně nefunguje). Ach jo.
@MarkJude (11.09.2017 21:47): Tak na tom by to mělo běžet lépe, než co jsem měl já, ale i tak mě zaráží, že trojka mi běžela na tehdejší sestavě lépe. Možná kdybych to teď zkusil na core i5-4460 3,2 GHz, tak by to běželo lépe. Zvědavý trochu jsem, ale instalovat už se mi to tolik nechce.

Ale jinak s tím časem to tak vnímám stejně. Některé věci, co se děly před půl rokem, tak mi to přijde, jakoby to bylo ještě včera :-)
@CrocoRay (11.09.2017 14:17): hele, tak to ti můžu říct naprosto přesně :) SR2 jsem hrál a dohrál na začátku listopadu 2015 ;) WTF, mám pocit, jak kdyby to bylo před půl rokem, člověk tak rychle stárne. na integrovanym procesoru Intel Core i5-4200u CPU @ 1.60GHz 2.30GHz
@MarkJude (11.09.2017 12:01): Asi záleží o náhodě a taky možná i na tom, kdy jsi to hrál. Já to jel na 9800 GT a dual core E7400 2,8 GHz a bylo to skoro nehratelné, takže možná to chtělo jen silnější procesor, nevím. Každopádně to už tehdy nebyla nejnovější a ani technologicky nejvyspělejší hra, takže si myslím, že na mé tehdejší sestavě to běžet mohlo.
@MarkJude (10.09.2017 15:03): Jo jo, chápu. Máš jako pravdu, já jen dodal tu špatnou optimalizaci, že s ní člověk může mít i dnes problémy a nevím, zda to na novém hardwaru jede dobře. Nebýt toho, tak by ta hra ani zase tak špatná nebyla.

Ale trojka mi přišla asi nejzábavnější. Čtyřka mě nudila v těch reálných pasážích ve vesmíru, ale jako nápad a ujetost byla fajn a docela jsem se u toho bavil, ale Davida by to nebavilo. Sám jsem mu to říkal a vy mi má slova potvrdili, ale pořád po tom načumuje :-))

EDIT: Čtyřka podle mě staví na ulítlosti trojky a pořád se drží základního prncipu sandboxu. Ale už je to taková kombinace sci-fi a městské akce.
@MarkJude (10.09.2017 04:02): Saints 2 jsem schválně nezmiňoval kvůli zastaralé grafiky a špatné optimalizace. S grafikou jsem tehdy ani tak problém ještě neměl, i když už byla horší, ale nejelo mi to vůbec hladce a sekalo se to více než GTA IV. Tak nevím jestli to vůbec teď jede na něčem a tehdy to jen chtělo tak silný procesor nebo to je prostě špatně optimalizovaná šílenost, která jede náhodně jak na čem.

EDIT: Mně totiž na stejné sestavě jela lépe i trojka. A dvojka byla pro optimalizaci kritizována všude.
Žánr je to stejný, ale obsahově úplně něco jiného a ta trojka je nejvíce podobná. Ale co se týče zpracování života ve městě, tak nejlépe jsou na tom pouze GTA V a Watch Dogs 2. Ostatní mi přijde jako klasika, že postavičky se sice pohybují a reagují na hráče, pokud střílí apod. Ale, že si turisté chodí po horách nebo si povídají o hloupostech a jde jim třeba hackovat mobily nebo s nimi mluvit, to bývá fakt jen u pár her.

A zajímavá místa nebo propracované město, tak tady bych taky řekl, že GTA V a Watch Dogs 2 vedou. Možná je v závěsu ještě Sleeping Dogs. A mezi staršími hrami se taky určitě najdou nějaké tituly. GTA sérii beru jako samozřejmost.
@David_Cravford (09.09.2017 17:17): Rádio tam je. Město příliš velký není a dost zaměnitelný - je to jenom hřiště. Jestli hledáš živý město tak od série SR co nejdál. Jak řiká MarkJude ke GTA je bliž trojka. Ve čtyřce je mnohem pohodlnější po městě létat a běhat než jezdit autem.

Je to dobrá hra ale ne pro každého. Doporučuju se podívat na jakékoliv gamesplay video, do minuty bys měl vědět do čeho jdeš:)
@David_Cravford (09.09.2017 17:17): pokud chceš GTA, tak si zahraj spíš trojku ;) graficky podobný, totožný město :) rozhodně víc GTA podobný, čtyřka má stejný mechanismy, ale jelikož jsi nadčlověk se superschopnostma, tak se to prostě jako GTA nehraje ;)
Já to vím ale jsem dyslektik vím že mě to ne omlouvá ale já to prostě nevidím.
Vrátil jsem se po nějaké době zpět do hraní a nefungují mi správně dlouhé účesy, ačkoliv dřív fungovaly. Příklad: Jdu na plastickou chirurgii a zvolím si některý z účesů. Místo něj má moje postava účes krátký, nejčastěji jen takový culíček. Neměl někdo obdobní problém a neví, jak to řešit? Zkoušel jsem hledat různě po fórech, ale nic jsem nenašel / moje angličnina možná není tak zdatná.
Ta hra mě nepřestane překvapovat.
Pustím si rádio a střílím emzáky, načež zjistím, že mi k tomu někdo čte Pýchu a předsudek. Rozhovor manželů Bennettových za výbuchů, výstřelů a řevu fakt stál za to.
EDIT: A teď Titus Andronicus.
Dohráno, sice trojka mě bavila o něco víc ale opět velice vtipná zábava.
@Maximus (17.01.2015 21:10): Každopádně si ale u tvorby SR her užijí dost zábavy - na výsledku je to vidět :). Čistě po hratelnostní stránce patří třetí i čtvrtý díl mezi vrcholy posledních let.
@Drolin (17.01.2015 19:58): Maju prehlad a vedia ako to spravit, tak ako pises :) ale naozaj ako pise mazar si pocas hrania stale hovorime, ze tvorcovia museli byt permanentne na drogach :)

Je naozaj zaujimave, ze kolko ta hra obsahuje vsemoznych hovadin, snad tam je vsetko co tvorcov napadlo, ze by v hre chceli mat a aj napriek tej obsahovej bizarnosti je to velmi sympaticka hra. Bavi to a to je to hlavne :)
@mazar1234 (17.01.2015 19:41): Spíš jde o tvůrce zaseklé v 15, 16, (kterých bude v branži asi 80 procent :), kteří disponují slušnou popkulturní znalostí kterou umí více méně vyžít. Naopak bych tipoval, že ti drogy neviděli.
Chcel by som byt developerom tejto hry.... akoze byt plateny za to ze si kazdy den slahnem do zily zmes "2 miligram LSD + 1gram Kokain + 0.5 gramu Heroin + vyfajcit 1 gram white-charas + 1 gram red-hair-skunk".... nikto iny toto nemohol vytvorit.
@H34D (17.01.2015 11:01): Nacionalistické pičoviny v každom príspevku. Asi máš nejaký veľký problém chlapec. Čo Ti nejaký slovák zjedol večeru?
Každopádne tých pár hodín bolo spomenutých preto, že sa to dá stihnúť dohrať cez víkend. Nechápem čo to tu stále riešiš. Choď sa radšej prevetrať, lebo Ti to začína dobre jebať na hlavu
@Maximus (16.01.2015 13:30): Za pár hodin? Nespletl sis hru? V dnešní době je délka Saints Row IV spíš nadprůměrná...
Samozřejmě i tak se za víkend dohrát dá, pokud u toho bude někdo sedět celý den, takže Marceli? :)
Na Steame je free weekend. Zaujimave, ved tu hru sa da prejst za par hodin. Asi to bude o DLC, ktore si spokojni hraci potom dokupia. Hmm
Horší soundtrack z rádií jsem ještě nezažil. Aby byly v repertoáru sotva čtyři písničky, co se dají poslouchat, to jsem neviděl ani v GTA: SA. Jenže tam alespoň šlo vytvořit vlastní soundtrack, kdežto u SR zřejmě ne. Nevíte někdo, jestli existuje nějaký prográmek, který by vlastní hudbu umožňoval přidat? Skončit u klasiky se mi nechce :)
Nějaká práce na češtině? Divil bych se, že by u takového titulu nevznikla. Nechal jsem se zlákat tou akcí a to jsem neměl dělat. :-)
Lol, to už to bude vycházet? Trojku jsem teda pořád bral jako "novinku". Ještě že jsou slevy. :D