Hraju to poprve a sem teprv u utocne pusky,tudiz neznam zbrane, jejich chovani,damage atd a ted narazil jsem na tohle http://www.moddb.com/mods/rf-super-weapons a nevim jesi to stoji za to? Dost me zarazilo ta zmena hlavne u pistole kde je to asi uz extrem. V zakladne neupravene verzi je to poloautomaticka zbran/pistole a tento mod z toho dela doslova minigun. Nevim no... tak me napadlo jedine snad na nejtezsi obtiznost tenhle mod vyuzit, protoze ty zmeny zbrani podle me dost ulehcuji hru.

Ale nevim jesi ti co to znaji to i nejak upravuje efekty,zvuky zbrani atd..?
Takový dotaz... jsem v pasáži, kde musím stisknout tlačítko, které spustí jeřáb s ponorkou.. Já ho stisknu a ta ponorka vybouchne...
Jak to?:D
Akce na steamu, Red Faction za 0.99€ a nebo celý balíček her Red Fuction za 4,99€ akce končí za 30h.
@ChimeraEye (komentář): Hra je kratka a tys ji dohral za dva vecery? Tak az budes hrat dvojku tak ji dohrajes za hodinu! Nehral jsi to pres cheaty nebo na nejnizsi obtiznost? Jinak dvojka ten geo mod ma o hodne vic vyuzitelnej, v tom je prave ta dvojka pokrokova proti jednicce.
I u teto hry tady nekdo narika, ze je hra moc kratka. Ja se blizim do finale a jsem rad ze uz to budu mit za sebou, prijde mi tato hra naopak nadstandardne dlouha, ke konci uz me to nudi a je to stereotypni. Je to furt to samy, furt stejny prestrelky se stejnymi vojaky ktery uz unavuji, no atmosfera uz taky neni jako na zacatku a uz jsem ve fazi kdy jsem rad ze se konecne blizi konec hry.
@Poseiidon (02.01.2014 00:15): "A ten bug s vybuchnutim ponorky mam taky, ale rikam si jestli to neni tim, ze jsem neco v predchozich ukolech zapomel udelat..."

Jak bylo zmíněno níže, je to způsobeno rychlejšími stroji ( většinou pomůže nějaký ten zpomalovač procesoru- například "turbo program" či "Mo'Slo"), Steam verze má však ten bug opravený (alespoň jsem se s ním nyní, na ještě rychlejším stroji, nesetkal).
@Cobot (02.01.2014 00:30): Ten mod to je jen takovej fanouskovskej patch, kterej umi vic veci, ale hlavne hru rozjede na modernim hardwaru. A ten patch se instaluje do adresare hry. Ty ulozeny pozice co jsou v XP standardne ve slozce savegame, maji koncovku svl. A vyhledavac W7 mi soubor s touto koncovkou nenasel v celym PC. Presto se ty hry ukladaji jak maji, ale je mi zahadou kam a jak, kdyz to ani soubor svl nenajde v celym PC.
@Poseiidon (02.01.2014 00:15): No jestli to hraješ přes nějakej mod tak bych čel buď do adresáře s tím modem jestli nějakej je a nebo standardně do složky usersněco... (ten mod to asi měni..

btw co je to za mod? Mám někde jeětě cd verzi ale ta už asi nepujde nainstalovat, kvůli 16bit instalátoru. Kvůli tomu mám problém s instalací starejch her obecně. Třeba Quake III jsem nainstalovat nezvládnul.
Hraju tuto a hru a jak tu pisete ze je to tezky, tak ja to hraju na obtiznost "Nemozna", protoze na stredni to byla lehka nuda a na tezkou mi to furt prislo lehky. Obtiznost nemozna je asi tak narocna, jako stredni obtiznost v Return to castle Wolfenstein.

Ale zajima me jedna vec. Nevite, kam se v PC ve W7 ukladaji rychloulozeny pozice nebo i ulozeny pres menu? Kdyz jsem to hral v XP tak se to ukladalo klasicky do slozky "savegame" v adresari hry, ale ted jak to hraju pres W7 pres program Pure faction, tak ve slozce savegame nic neni a presto jsou hry ulozeny. Tak kde se to uklada????? Pripadne kam mam teda ted vlozit ulozeny pozice kdybych si napr stahl nejaky z netu?

[neexistující komentář]: Jak zapomenutá? Vždyť před dvěmi lety vyšel Armageddon.
Jo, malo z vyjmecnych strilecek, kde me to bavilo..Jelikoz me ciste jen strilet hordy nepratel s tarka nulovym pribehem nebavi..
@Phoenix (14.11.2012 12:32): Bug s výbuchem ponorky jsem měl taky, ale naštěstí po reloadu bylo vše ok. Každopádně ten robot byl spíše mou vinou, protože jsem proti němu chvíli bojoval ručně (a díky tomu se jaksi šprajcnul), než jsem začal poslouchat pokyny. Pure Faction tyhle bugy bohužel neopravuje.

Jinak mě ale prozatím Red Faction baví fakt hodně. Jednak mě zaujal i v dnešní době atypický geomód a jednak ty všemožný jeskyně a šachty, které mají super atmosféru. Ony celkově tyhle starší akce mají jiné vyznění, než ty nové a v mnoha případech mě i baví více. Což bych před takovými 3 lety ještě rozhodně neřekl. Holt, chutě se mění. A jsem hodně rád za absenci monster.
@NateLogan (14.11.2012 10:17): Nebylo to tak, že Red Faction byl vyvíjen souběžně na PC a PS2, nikoli portován (jako tomu bylo v případě dvojky)?

Některé bugy bývaly způsobené kvůli běhu RF na rychlých strojích (např. výbuch ponorky okamžitě po jejím spuštění na vodu ), možná je to problém i u zmiňovaného robota. Pure Faction by mohl pomoci (i když nemám vlastní zkušenost, Red Faction jsem hrál zatím vždy bez něj).

@bartas (14.02.2012 18:33): Minimálně na hard jsem RF dojel, na impossible tuším také, ale nejsem si úplně jistý. Když člověk danou hru hraje podruhé potřetí, tak už mu obtížnost přijde nižší, protože dopředu ví, s čím má počítat. Takový Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast jsem napoprvé hrál na druhou obtížnost a přišel mi těžký jaxvině, napodruhé na Master Jedi mi hra přišla výrazně jednodušší, ale je to opravdu tím, že jsem si spoustu pasáží pamatoval a tak se na ně mohl lépe připravit.

Red Faction je jinak strašně dobrá kvůli podání příběhu, množství řiditelných strojů (v některých případech se už ani nedá mluvit o vozidlech), neskutečné variabilitě herních situací a v neposlední řadě kvůli tomu, že celý postup hrou působí dojmem nepřerušovaného "tažení" hlavního hrdiny.
@Isair (13.11.2012 22:28): Holt člověk je navyklej na nové hry a na tyhle archaické systémy ukládání zapomíná. Na druhou stranu u RPG her nebo strategií (pokud je to možné) už ze zvyku ukládám na několik pozic (a nejlépe, když jdou pojmenovat). Ale u FPS hry mě to holt vůbec netrklo a není zvykem a popravdě nepamatuju střílečku 2000+, v které by nešlo "restarovat misi". Každopádně má chyba a nebýt toho bugu, ničemu by to nejspíš ani nevadilo.
@Garret (13.11.2012 21:16): Pořád se ale v roce 2001 hry (myslím tím FPSky) ukládaly po misích, aspoň ty, který si pamatuju. Red Faction krom manuálního uložení nemá vůbec nic - možná proto, že se hra jede v kuse a načítá za běhu, což bych čekal spíše od nějakého RPG a ne od lineární akce. Ale budiž.

Každopádně vyřešeno, sejvy pomohly. Byl to bug.
To jako fakt ta hra nemá žádné automatické ukládání? Právě jsem v pasáži, kde mám nalákat robota do lávy, ale ten mamrd se prostě nechce hnout z místa. Asi bug a jediný save, který mám, je quicksave, což je docela prekérka. Takže se ptám: Nemá někdo náhodou sejv někde v této oblasti? Hrát to odznova fakt nechci.

Uff, naštěstí se dají sejvy najít na netu, tak snad problém vyřešen.
takže pokus hrát hru na imposible, zavání poruchou psychického zdraví...
Však vpravo, nevidíš pre oči. :) Hoci osobne by som bral zvýraznenie toho prvého riadku s hodnotením, nie preto, že by som to nevidel, ale preto, že je to "dôležitejšie" než tie ostatné položky v danom stĺpci.
:D žebřík. je to tak.
přesně tak s tim medium:) ke konci mě zabijeli z otočky c. ale stejně to zkusim ještě na nejtěžší, ale to asi moc zabava nebude:/ ted jedu Guerillu.
přijde mi, že postupem hry docela přituhuje a nebo jsem už unavenej a starej:) a to to hraju na medium