@Hitsuran (13.11.2023 23:09): Za mě spokojenost. A překvapilo mě, jak to dobře běží i na PC přes Xenii. Co se týče switche, všichni nadávali na cenu, ale ta možnost to pařit někde venku :-) A slevy tam jsou každou chvíli. Ale přece jenom ten maličkej obraz někomu nemusí vyhovovat. Hraju na Lite.
@BUMTARATA (04.10.2023 15:06): Tak ještě by mohli vlízt do configu RDR2, přepsat 30 na 60 a taky uploadnout :D Chápu, že je to dřina, sle pár lidem by to udělalo radost :D

I když tipuju to na remaster za 70 ecek za 2 až 3 roky.
@S4TW (21.08.2023 09:47): Tak Ja jsem taky radši když hra běží 60 fps, ale vůbec nechápu ten trend odmítat hrát třeba při 30 a dělat z toho problém. Ja si neumím představit ze když bych vyloženě nějakou hru chtěl hrát zavrhnout to kvůli 30 fps. Ale to je holt asi ta tristní konzolová výchova :)
@Charllize (21.08.2023 09:42): ty dnešní staří, co? :D já jsem byl schopný projít komplet Zaklínače 3 (150 hodin) s FPS 25-30... vlastně, když jsem měl těch 30, tak to byly ty šťastnější chvilky :D
už jsem to měl hozené v košíku a ještě že mě nejprve napadlo se podívat na nějaké srovnání...

neběží to náhodou v 60fps na Xboxu?
@Cobot (18.08.2023 13:20): Nesmysl. Trilogie byla zparchantělej remake, tohle je ta stejná, lehounce vylepšená hra. Jediný, co by se dalo vytknout, je o deset babek vyšší cena než na Xboxu. Rockastar nemůže za to, že lidi halucinujou a objednávaj si, jak kdyby byli v restauraci. Dokonce kolem toho ani nedělali žádný haló. Samo, vydat to měli v roce 14, ale co už.
Já si pred par lety koupil krabicovku na ps3 spolu s mgs IV, že si někdy někde půjčím ps3 a zahraju si to. Teoreticky si tohle na ps4 kvuli pohodlnosti někdy koupím ale v hodně velký slevě.

Už "remaster" gta trilogie ukázal jak je jim nějaká jejich hrdost na vlastní dílo u zadku. Tímhle to jen potvrzuji. Navíc udělat to po tom co právě za to gta dostali bídu. Škoda no. Přitom taková možnost to vydat vyvoněný.
Co jsem teď koukal, tak na Xbox storu to stojí 30+10 USD, takže +10 USD za to, že se vůbec obtěžovali. Jako kdyby to ještě běželo v 60 fps, tak snad i řeknu To nemuselo bejt!
Výběr platforem je docela logický. PS4 verze půjde spustit na PS5, Xbox je zpětně kompatibilní - ten neřešíme, na Switchi to dosud nebylo a PCčkáři se rozhodnou, jestli to budou emulovat přes Yuzu nebo Xenii.
@Hitsuran (08.08.2023 14:37): Na Switchi v pohodě běží Skyrim nebo dokonce Witcher 3, proč by tam neběželo tohle? Pokud to tam poběží špatně, tak to bude chyba vývojářů, ne Switche. Je to port, ne remaster.

A že to nevyjde na PC je škoda, ale co je tak s podivem na tom, že to vydají na Switchi? Prodají tam mnohem víc. A beztak to vyjde na PC za rok, klasický Rockstar postup.
Tak oni to vydaj na Switch ale ne na PC??? :D A to chci vidět jak to na tom Switchi bude vypadat a běžet.
No, tak to si to rovnou mohu zahrát na PS3 :) už jsem se bál, že se k tomu nikdy nedostanu
Jsem to hral na xboxu po dohrani dvojky a bylo to hrozny :) to se lidi poserou uz jenom z tech vznasejicich se ikonek. Jsem doufal ze to aspon trochu ucesou do "immersivu" dvojky.
@Fritol (07.08.2023 17:22): A proč když to má být jenom port? Původní 360 verze se tam furt prodává a na nových Xboxech ji pustíš ve zpětné kompatibilitě, která navíc dostala tu péči navíc a jede plynule ve 4K.
Na Switchi to budou lidi kupovat, tam jsou zvyklý na takovýhle ceny a nic moc lepšího tam čekat nemůžou vzasade, třeba dvojku nebo tak něco.
50 éček za re-release/port 13 let starý hry. Tady se Rockstáří hlavouni jasně řídili známým pořekadlem "kdo nic nedělá, nic neposere" tudíž je vidět, že se z demasteru GTA poučili :D

Retardi.
Jak jsem psal, nečekám nic...a nic jsem nedostal. Prostě moderní Take2/Rockstar.
@Charllize (07.08.2023 17:26): No, spousta PS hráčů si tohle koupí. Na jejich místě by mě asi naštvalo, kdybych si zahrál tohle za 50€ a za rok nebo dva vydali remake a zas po mě chtěli 70€.

Osobně teda nevěřím, že remake bude v dohledné době, možná tak za 5 let, až se na tohle zapomene.
Teď hraju na emulátoru (xenia canary, xbox360 verze) a musím říct že to vypadá fakt luxusně.Vysoké rozlišení a 60 fps k tomu.
Ježíšííí, bych snad i zapomněl, jak skvělá hra tohle je. Budu se k tomu muset vracet častěji.

Nezkoušel někdo náhodou ve zpětné kompatibilitě na Xboxu One? Někde jsem zahlídl, že to na něm jede mnohem lépe, než na 360
tak laso už mám; ty efekty bouřky/deště jsou tam snad lepší než ve dvojce - zvlhlá země, tvoří se tam i louže, kapky na obrazovce; Ty ostatní detaily: otisky stop v písku, po šlápnutí do kaluže krve - krev na botách - krvavé šlépěje; také pohyblivá/ohebná tráva, keře při kontaktu.
@Paul (22.01.2019 10:16): Před nějakou dobou jsem viděl podobné video, akorát hra nebyla tak odladěná. Ale podle tohoto videa se to fakt hýbe hezky a docela věřím že to bude fakt přes tohle hratelné na PC :) Ale asi nebudu mít potřebu to už hrát, dohrál jsem to 2x a z toho jednou na 100%
Na jedničce mě docela vytáčí, že tu není nastavitelnej auto aim na koni ... buďto je free, což při honičkách absolutně nejde nebo je částečný a plný, což hru degraduje na směšně nízkou obtížnost .. škoda :/
Jinak na tom Xku to vypadá opravdu parádně :)
Jsem měl za to, že jednička běží na X360 v 720p, na Xbone v 1080p a na XboneX 4K.
A ona běží na Xbone taky jen v 720p ? To je zklamání :(
Jsem si chtěl od kamaráda půjčit xbone abych si to tam znovu po dvojce dojel, ale to abych sehnal kamaráda co má Xko :D
@kuler91 (20.11.2018 11:40): Jednička je naprosto skvělá a atmosferická hra, která má naprosto skvělé postavy a i parádní příběh, ale musíš si na něho chvilku počkat. Začátek je sice vleklý, ale to byl i ve dvojce (podle diskuzí si nejspíš hrál napřed dvojku). Já to hrál v klasickém pořadí jednička a teď dvojka. Dvojka se pro mě stala nejlepší hrou vůbec, ale jednička je taky skvělá. Teď je samozřejmě otázka jak se ti bude jednička hrát po dvojce. Příběh dvojky je prequel takže jednička na ni navazuje, ale hratelnost je samozřejmě už starší. Určitě tomu dej šanci a zkus neporovnávat s dvojkou :) Myslím si že nebudeš litovat, jen musíš nějak vydržet prvních pár příběhových misí :)
Mám za sebou odhadem hodinu a zatím příběh úplně netáhne, počítám s tím, že tomu budu muset dát trošku víc času :)