Dnes se bohužel nemůžu zúčastnit, takže jsem nechal zapnutý QL a Xonotic bych zkusil až za týden.
@watchOut (28.09.2019 09:57): Super! Hele pokud jsou takový možnosti a je fakt zřejmě zájem vyzkoušet něco jinýho, neuděláme nějakou anketku? Já bych si třeba to CSGO zahrál, nebo třeba L4D2 je v tom versus módu taky dost dobrý, příp. i Trackmanii bychom mohli potočit ^^ Ale zřejmě bude těžký se shodnout.
Čau lidi! Ve čtvrtek jsem tu nebyl, jak jsem byl řekl, a příští čtvrtek tu taky nebudu, takže máme dost času dát dohromady strategii do budoucna. :-)
Proti žádnému z návrhů vůbec nic nemám (ani proti CS:GO) a následující čtvrtky můžeme postupně zkoušet.
Se serverem se to má tak, že změnu musí provést admin (já, Kwoky, Steve, Jaryn). Máme k dispozici jeden virtuální stroj a na něm může běžet nejvýše jeden herní server pro kteroukoliv z her z níže uvedeného seznamu. Admin herní server spustí velmi jednoduše jako aplikaci we webovém rozhraní a pak jen hráčům sdělí adresu pro připojení a heslo. Také je možné nastavit časový plán, podle kterého se servery přepínají automaticky, takže klidně může od pondělí běžet Xonotic a od čtvrtka QL. Teď jsem kupříkladu zkusil spustit Xonotic na 85.14.193.208:26000 (dhcz.by.dawn-server.de:26000).
Tak příště dáme Xonotic, protože tam jsem lepší než Fatality, že?
@H34D (19.09.2019 21:45): A to krásně navazuje na naši včerejší diskusi, které hry z nabídky serveru bychom kromě Quake Live mohli zkusit - Xonotic je totiž jedna z nich. Najde se dost zájemců o to, abychom to některý čtvrtek zkusili? Následující dva týdny bohužel nebudu moct, ale třeba by to zvládl i Kwoky. :-) Nebo potom potom.
It was really great today, if you know what I meat. :-)

Na zajímavost je to slabé, ale hráli jsme dnes mapu Fuse, ve které se odehrála velká část Kwokyho turnaje v Xonotic.
@Kwoky (19.09.2019 12:47): Mně osobně by přišel ideální tak týden aspoň - nejsem typ, co by cokoliv vyseknul tady-a-teď. Musím to spíš usedět a umlátit takovým způsobem, aby tu mapu přestalo bavit mně vzdorovat. :-)
Nevím, jestli dnes dojdu. Viděl bych to tak na 30 % ano, ale rozhodnu se až večer.

Jinak Kunick má pravdu. Nedostatečná konkurence vede k zakrnění :)
@Kunick (19.09.2019 10:16): orly? To jste hráli bez kwokyho, Heada, marwela? Fatality se nikdy neukázal? A jako nebál bych se, jestli i dnes dorazí mlčenlivý watchout, mohl by to gauntlet s velkým DŽÍ.

A vůbec, nepřijde mi, že by ses ty (nebo kdokoliv jiný for that matter) nějak přestal zlepšovat.
Tak teď naozaj nevím, jestli být offended nebo ne. Na jednu stranu kompliment, na druhou stranu náznak, že se tomu hodně lidí možná vyhýbá kvůli mě. :D

Ještě mi řeknete, že od půlky 2017 do půlky 2018 jste zažívali zlatou éru DH kvejgáření a budu triggered k odinstalaci!