Quake Live

@mazar1234 (18.01.2018 19:46): jako odvážný, že jsem vyslovil, že v QCh je nutné skákat nebo, že jsem ochoten se to naučit?
Ať je to jak je to, já jsem jako pan. Churchill. Nikdy se nevzdám! :)

PS: Mezi námi právě bojuji v rámci herní výzvy s Layers of Fear na Xone S, i když v jiné kategorii. Už mě naskakuje i husí kůže, začíná to být nějaké strašidelné.

PPS: aha Q Ch je neplacený? Tak to jsem nevěděl. Já viděl, že na Steamu stojí poměrně dost. Dík za info ale vy ho stejně nehrajete ve čtvrtky.
Tak jsem zjistil, že švagr hrál Quake Champions pouze když byl neplacený, tedy asi v Alfě. Nyní hraje jen Unreal Tournament 4, který je zatím zcela zdarma. Kdyby jste na něj přešli jsem ochoten se to naučit hrát. :) Když jsem se s ním bavil, tak říkal, že na to QCh ho nejvíce sralo, že všichni skákali, že celý pohyb po mapě byl založen jen na skákání.

Viz. Unreal Tournament
Tak jsem mrknul na pár her v Kwokyho archivu a fajn to bylo, tak příště zase můžem streamovat. :)
Sakra, tady to bude jak na Oskarech, přímej přenos na všech kanálech. :D
Minulý pátek mě to fakt bavilo, takže na dnešek se těším. Snad budou zase dobré mapy a vyrovnané týmy a žádný freeze. :) Kwokyho stream je dobrý nápad, později proklikám archiv. Matně vzpomínám, že když jsme tady začínali QL hrát, tak jsem taky streamoval, můžu se tedy klidně dnes v tomto přidat. :)
@Kwoky (11.01.2018 13:19): Ty si nikdy nehral tak dobre, aby sme ťa podozrievali z cheatovania :-D
To skôr Mítbolovic havířu by mal streamovať !

Ináč super, dnes robím zajtra voľno takže samozrejme sa hrá vo štvrtok, minulý týždeň sa samozrejme hralo v piatok lebo som mal voľno vo štvrtok.
Všetko je to Stevova chyba, idem mu zaspamovať mail a večer mu za DDOSujem server takže si moc nezahráte chlapci.
@Kunick (11.01.2018 09:17): Já dojdu. A jestli s tím někdo nebude mít problém, tak bych si dovolil to i streamovat přes Twitch. Takže všem konečně odhalím svoje cheaty :)
@mazar1234 (04.01.2018 18:38): jj Battlefield je pochopitelně lepší. :) To je škoda no, že už je to placené přidal bych se, nemám s kým hrát.

@Jab (04.01.2018 16:39): aha tak tohle je taky placené a navíc pekelně drahé na střílečku. Nic pro mě. :) Ale ukázal bych Vám zač je toho loket. Tedy min. pokud tam jsou vrtulníky a klasické útočné pušky. :)
@Crash (04.01.2018 17:12): Co žampión ale Butterfíld!
Zlatí CS-kacíři.

@Rapier (04.01.2018 16:17): Ono to svojho času bolo zadara, než to schramstla Zenimax čubka takže kto si to nainštaloval pred tým tak mu to v knihovne ostalo (ako napr. ja).

To si spomínam, že to tehdá hrali aj "ľudia", čo to mali v nejakej úplne inej verzii, browserovej či čo ani nie Steam a v pohode sme hrali.
To ještě někdo hraje Quake? Kdyby to bylo zdarma asi bych to i s Vámi zkusil. Švagr nějakého nového quakea a unreala hraje ale toto asi bude hodně legacy, že? Tenhle quake je zdarma nebo placený? Aha placený. :)
Takhle to prý vypadá, když se nový a nezkušený hráč poprvé připojí do online hry :) Možná to některým z vás připomene dávno zapomenuté pocity s Quake Live :) odkaz
Na můj ping mi nešahej, já tam totiž na rozdíl od tebe v pátek budu lagovat. :D
TVL to je sen, po dlhom čase mám vo štvrtok voľno a vy to nadrbete na piatok.....

Už aby to prebral Mítbol do svojich zvrátených Afrika-Like diktátorských rúk.
Byť teda PING sa zdesaťnásobý.
Crasha s jeho dedinským internetom založeným na dymových signáloch by som preventívne vyradil :-D
Předem upozorňuji, že letos začneme čtvrtky pěkně v pátek, abychom si zvykli, jak to normálně nebude :)