Quake Live

No je to zřejmé, Kwoky je u vlajek strašná přítěž týmu. Takhle zahodit slibně rozehraný match, to je strašné :'( ... Situaci jsem téměř zachránil efektním zaříznutím mazara, ale nestačilo to. Tak snad se bude Kwoky příště víc snažit :c

@mazar1234 (17.03.2017 20:24): To je vidět na videu. Nejdřív jsi mě rozptýlil svojí přítomností, pak jsem místo vlajky skočil na tebe a nakonec jsi mě zabil. To je hodně zásluh najednou během deseti sekund :)

Hmmm, taky jsem z hospody dorazil až teď. Problém je, že jsem tam byl i se ženou. Leda bych zahlásil, že ovulace začíná milence.

Najlepší bol dnes výkon Karasmana.

Demencia na záver dnes bola jedna z najdementnejších ever.
Vidno, že to vymýšľal Mítbol.
Poctivá havířská práce.

A co ta beta? Dostal jste se někdo? zatím ty obrázky vypadaji docela k světu - ikdyž moc vzdušné

Stejne ta po Brexite pobodaju srobovakom na ulici, nie je ti lepsie v Havirove?

Odchod Mitbola by podla mna (IMO) znamenal koniec Kvejg stvrtkov.

Prd, pekne bude sediet v Czechii a zakladat servery, za tie roky sme si zvykli a zvyk je zelezna kosela.

@HolyMeatball (09.03.2017 19:56): No jo, kde by ti rysavi pehavi zmrdi nabrali opticky kabel, ze.
Snad nejdes palit Whisky do Islay regionu.

Život je plný zklamání. :C Nejvyšší čas za mě začít hledat náhradu, za pár měsíců možná definitivně ztratím možnost zakládat. :o

Jak to, že se dneska nikdo ještě neptal, jestli něco bude??? Jak pak mám vědět, jestli něco bude??? :)

@Crash (04.03.2017 13:33): Hele strejdo, aby si nebol v opposite teame :-D

Náhodou, H34D je moc fajn týpek - keď ho mám v teame.

V opačnom prípade je to nenávidený ******. Ale to majú spoločné aj Mítbol, Fatality....... ono ich je viac :-D