Quake Live

Tak jestli to dnes má vůbec cenu. Já možná taky netihnu, a to už pak bude akutní nedostatek snadných terčů.

@Kwoky (19.04.2017 20:21): Víme, že ses nezbláznil, jen budiž poučen, že nejsi "génius zodia káli" ale "hlupák zodiákální"... česky "zvěrokruhový. :D

Jinak já jdu s Lauronou a spol. do hospody, takže nás nečekejte.

@HolyMeatball (19.04.2017 20:18): - Snad géniové zodia káli, snad osmapadesátá vyšší inteligence spikli se proti ubohému starci... Možná, že zmýlil jsem se v planetární klasifikaci považuje drchničku a zazichu za rostlinu Saturnovu, kterou je bezesporu fenykl. Třeba se v nepřátelském znamení Štíra střetl mikrokosmos s makrokosmem. Zkrátka, quake server se ne a nedaří.
- A kolik času ještě budeš potřebovat?
- Snad týden, snad den ....snad osm let.

Kdyby si někdo myslel, že jsem se zbláznil, tak nezbláznil :) odkaz

Tak mi včera konečně přišel klíč k Quake Champions. Pustím hru a hned končím na obrazovce "Choose your region", kde se zobrazí chyba:

"The server is not responding. For possible solutions, visit help.bethesda.net and search for error"

Nesetkal se s tím někdo z vás? Jak to vyřešit? Oficiální cestou jsem řešení nenašel. Zkoušel jsem vypnout firewall, ale bez efektu.

EDIT: Tady je člověk se stejným problémem: odkaz

Mě nepustili do bety, takže jim na to mrdám. Ne že bych to stihl tenhle víkend vůbec nainstalovat, ale JDE O PRINCIP. >__>

Beztak že tam nejde nastavit stejný model pro všechny enemáky a vypnout ty trapný šipečky. Někdo, kdo si už hrál, by mohl možná potvrdit? *v*

@Steve (07.04.2017 12:33): Ty speciální schopnosti by snad měly být v kompetetivních hrách vypnuty. Jinak mi to jako pay2win nepřijde, ingame pronájem hrdinů je celkem fajn, jednoho hrdinu (Anarkiho) jsem dostal zdarma z bedny a jednoho jsem si koupil, někde mi dropla ingame měna :) Snad to není porušení embarga :-D Jo a hrál jsem proti noctisovi :)

@Steve (07.04.2017 12:33): Počkej, až si vypneš všechny světla, částicové efekty, výbuchy, krev, blikátka a jiné chujoviny, vybliješ textury a konečně bude vidět, co je ta hra vlastně zač. Do videí je to hrozně načančané.

Osobně bych byl megahappy, kdyby šly v Quake champions použít staré mapy a dema. Ale to je asi sci-fi.

@Garion (06.04.2017 14:21): No zrovna když tam jsou různý postavy s jinýma vlastnostma a zdarma má být jen jedna, tak to zní hodně jako pay2win...

Jinak mě to teda pořád nepřesvědčilo, z každýho videa mi to přijde furt špatný :(

Bude to jen do 9.4. 22:00 hod. Všichni jsme zavázáni mlčenlivostí. Vyjadřovat se můžeme jen na oficiálním fóru. Ale samozřejmě nějaký info ukápne :)

Tak cena, bude to f2p, pokud nebudeš chtít vše. Pokud ano, tak očekávej spíš něco kolem 50eur.

Já doufám, že se všichni přesunou na QC, pokud to teda bude hratelný. Ať je CZ&SK komunita opět trochu na úrovni (početně).