Quake Live

ne, že bych se na vás netušil ale dneska hlásím zpoždění. Tak ne že se všichni rozehrejete než přijdu!!

Neni jediny, me to take nebavilo. A to mam celkove runnery nebo parkour hry rad. Jenze v Quakovi je u me strasne snadne "utrhnout" mys (pri rychlem pohybu rukou mys prestane reagovat a zastavi se nebo odskoci nekam doprdele) takze rocket jumpy v 9 z 10 pripadu podelam a dal uz to nema moc cenu hrat. Takze s mym nemotornym strafejumpingem jsem to dal za 28 a mohl jsem si klidne dat slofika, protoze rychleji bych to nedal.

@mazar1234 (10.02.2017 22:14): Tak u mě to není takové překvapení, u mě má závodní simulátor před střílečkama přednost. Takže ano, asi si jediný. Stejně jako v tom, že stále odoláváš tomu nablblýmu poskakování a nikdy se nepokusíš o rocket jump, jsi prostě černá ovce. :-)

@Kunick (10.02.2017 22:19): Však on Vás Inquisitor Tulareanus pritiahol späť!
A to, že som pol metra od teba za papierovou stenou neznamená, že ťa nepočujem.

BTW prečo sme nehrali tú graficky peknú mapu čo tu spamoval Súkromník !!!!!!!

@mazar1234 (10.02.2017 22:14): Waaat? Jsem skoro celý sraz mlčel, a půl večera dokonce s Falagerem hrál HeroRealm. Si vypil tolik toho slovenského haluzkového životabudiča, že si měl halušky a slyšel mňa všade!

@Kunick (10.02.2017 22:02): Ty si toho na zrazu říkal tolik, že si nepamatuju nic :-D (aneb menej je niekedy viac)
Ja som urobil jednu jedinú scénu a Mítbol ma dodnes hejtuje, tomu hovorím efektivita.

@Crash (10.02.2017 13:01): Cožééé i ty múj Brute?

To som jediný koho to vôbec nebavilo a v polčase sa alt+tabol do internetu?

@Kwoky (09.02.2017 23:31): Super :D na srazu říkam, že bychom mohli někdy i zazávodit pro zpestření a sotva se nedostavím tak se to hned zařadí na program... už si připadám jako Private M a jeho příchody, právě ve chvíli kdy jsme dohrali Dust ...

@Fatality (09.02.2017 08:20): já vím, za zdržení se moc omlouvám, bylo to souběžně s tím srazem trochu složitý. Během příštího týdne už by to melo byt zkompletovano s cenami rozdanými a tak vůbec šeckým.

A dnes samozřejmě o půl osmé, drahé hvězdičky. C:

No moment, Hexa nebude, Karas nebude, to tam jako ten cvičnej terč budu dělat sám??? :-O

A to já zase tentokrát dojdu, tak se to vyrovná. Pojmenuju se Hexaplex a nikdo nic nepozná :)

Ze zítřejšího klasického čálku čaje u QL se už dopředu omlouvám. Tak moc netrénujte, aby mi to následující týden nechybělo.

Na srazu padl dotaz, čím se před zápasem startuju. Tak jsou to tyhle dva songy.

Tenhle, když potřebuju fakt dobře duelit: odkaz
Tenhle, když se chci zaměřit spíš na pohyb. Jde o první z tohoto videa: odkaz

@Crash (26.01.2017 14:28): Sakra ja som úplne zabudol, že budem musieť vykonať generálne upratovanie bytu, páč cez víkend mi budú fotrovci chodiť prikrmovať tigra a nemôžu vidieť realitu :-D

Buď dojdem neskôr alebo vôbec.

Hele Mítbol, Hanička sa dožaduje hry, ešte zmenežuj "Há-Třicet-Štyry-Déa s Pájterom de Vrís" a budeme mať celebritný večer.

Exkluzívne na Dé-Há.

Stay Tuned!

Ano čtvrtky se hrály pořád. :)

Jinak očekávám, že na TS podrobíme Meatballa důkladnému výslechu ohledně organizace srazu, nerad bych se dočkal dalšího překvapení, např. v podobě toho, že chata byla zbourána, nebo se nachází v jiném městě, atd. :D

@HolyMeatball (19.01.2017 13:54): No tak to je náhodička. Zrovna do téhle diskuze jdu po několika týdnech, jestli se dneska hraje a on mě Jarin postrádá. Přestal jsem to tu sledovat kvůli tomu turnaji, předpokládal jsem, že se díky němu čtvrtky zrušily a budou se hrát turnajové zápasy. No a když už je po turnaji, tak bych se zase mohl ukázat... ;-). Takže ano, dneska večer dorazím, pokud se na to nezapomenu...

Nějak jsme zazdili to "lůzr" finále, ale asi už to Meatballovi nebudem komplikovat, aby to mohl uzavřít. Nicméně kdyby si někdo chtěl spravit na Crashovi chuť v duelu, tak klidně napište, jsem pro každou špatnost. :)