Quake Live

Ano čtvrtky se hrály pořád. :)

Jinak očekávám, že na TS podrobíme Meatballa důkladnému výslechu ohledně organizace srazu, nerad bych se dočkal dalšího překvapení, např. v podobě toho, že chata byla zbourána, nebo se nachází v jiném městě, atd. :D

@HolyMeatball (19.01.2017 13:54): No tak to je náhodička. Zrovna do téhle diskuze jdu po několika týdnech, jestli se dneska hraje a on mě Jarin postrádá. Přestal jsem to tu sledovat kvůli tomu turnaji, předpokládal jsem, že se díky němu čtvrtky zrušily a budou se hrát turnajové zápasy. No a když už je po turnaji, tak bych se zase mohl ukázat... ;-). Takže ano, dneska večer dorazím, pokud se na to nezapomenu...

Nějak jsme zazdili to "lůzr" finále, ale asi už to Meatballovi nebudem komplikovat, aby to mohl uzavřít. Nicméně kdyby si někdo chtěl spravit na Crashovi chuť v duelu, tak klidně napište, jsem pro každou špatnost. :)

@Steve (17.01.2017 10:51): Vybavuju si ještě jeden mód, to byly jako vlajky, ale hrálo se na kola jak Counter Strike.

Je celkem neuvěřitelné, kolik variant se dá vymyslet. A to jste ještě neviděli hokej, který se dal zapnout v Quake 3 Arena :)

A nebyl by tam nějaký King of the Hill mód (Domination s jen jedním bodem uprostřed)?

@Kunick (16.01.2017 20:10): Sakra toho jsem si nikdy nevšim, zní to dobře. Nebo teda aspoň líp jak nějaké ty granátové spamy apod. :D

@mazar1234 (16.01.2017 21:04): Red Rover nebyl myslím nic moc

Jinak ještě ten 1-flag CTF by stál za zkoušku? A pak taky někdy Meatball zmiňoval nějaké miliony variant instagibů a cosi. Proč vlastně hrajem furt tak konvenčně?! :D

@Crash (16.01.2017 20:40): A to pozerám na ten Red Rover to sme tuším 1x možno 2x hrali a čo si pamätám tak to nebolo najhoršie. To by sme tiež mohli ešte niekedy skúsiť... každopádne treba tú server master lamku Mítbola zaspamovať požiadavkami a on aby mal chvíľu kľud tak tam niečo z toho nahodí.

@mazar1234 (14.01.2017 23:59): Zkopíruješ to do složky, kam se ti ukládají záznamy (cestu ti teď z hlavy neřeknu). Pak pustíš hru, v tom horním hlavním menu dáš Statistics - Replays a vybereš si to v seznamu.

@Kwoky (14.01.2017 23:45): A to ten Aerowalk totálne posral, mal ho čisto vyhraný a potom skratoval, nič nezbieral a prehral.
Ale on je to filuta tá hlavička páč potom už predviedol svoj klasický rocket-aimbot-cheat ako ho poznáme.

Tak Garion:watchOut 2:1. A měli jste to vidět! Pro mě to byl nejlepší zápas celého turnaje!

Aerowalk (moje volba) jsem vyhrál 10:4, ale rozhodně ne zadarmo - skóre bylo dlouho velmi vyrovnané a oddechnout jsem si mohl až ke konci.
https://s28.postimg.org/hydt5vfq5/is_N4_ ... lk_2017_01_14_16.jpg

Almost Lost (Garionova volba) byla opět velmi vyrovnaná, a to jak v nasbíraných předmětech, tak i ve vyměněné damage. Ke konci jsem se dostal pod časový tlak s horším skóre, což byla voda na Garionův raketový mlýn. Otočit se mi už nepodařilo.
https://s28.postimg.org/tm7v0f4v1/is_N4_ ... ost_2017_01_14_1.jpg

Rozhodovalo se na Campgrounds. Celou dobu se mi zdálo, že mám navrch, ale vždy jsem místo Gariona nacházel jen jeho letící rakety. V osmé minutě jsem prohrával 2:4 a zapnul all-in mód. V deváté minutě se mi podařilo snížit na 3:4 a sebral všechny předměty. K vyrovnání mi v tu chvíli scházelo jediné - Garion. Ten se strategicky pohyboval mezi žlutým brněním a raketometem, což jsem zjistil až okolo 9:45. Na srovnání mi to bohužel nestačilo.
https://s28.postimg.org/8o1p2c50d/is_N4_ ... ounds_2017_01_14.jpg

GGs!

Ve stínu ó velkých diskusí si dovolím ještě pokračovat v té naší...
@Garion (14.01.2017 18:02): To jsem vskutku mohl, bylo by to lepší než čekat, až se znovu ozveš ty. Summa summarum, chceme tedy ještě hrát? Dnes mohu od 21:30 do půlnoci řekněme a zítra kdykoliv. :-)

Plánuješ Meatballe nějaký souhrnný článek? Ptám se proto, že:
1) chci vydat souhrnný článek k DH Masters, tak abychom se termínově nesešli
2) mohl bych ti tam přispět nějakými dojmy :)

A jsem fakt rád, že už mám odehráno a můžu zase chvíli normálně žít :D

@mazar1234 (14.01.2017 18:52): Díky, že za mě kopeš :) Ale nevyhrál jsem, nemám nárok.

@Kunick (14.01.2017 19:11): Zajímalo by mě, jaké moje statistiky sis připravil. Ve streamu to myslím nezaznělo.

Záznam ze streamu - https://www.youtube.com/watch?v=RrWvDoEJ8TI

Taky se připojím k děkovačkám - díky všem účastníkům, nakonec to byla docela bezbolestná jízda. :D A že máme již tento víkend hotovo beru za bezvýznamné, ale velké plus. :)

Pakliže se kluci domluví na ty extra duely o páté místo, stačí hvízdnout. U Ještěra a H34Da s matchem o třetí místo samozřejmě počítám bez odmlouvání. :)

Taky gratuluji Fatalitymu a čest poraženým. :) Díky Meatballovi za fajn turnaj, který se nám přes veškerou snahu nepodařilo rozbít. :)

Stream byl fajn, komentování také, akorát Hexa by měl už pořešit mikrofón (nebo nevím kde je problém), občas vypadáváš i na Teamspeaku ale teď to bylo výraznější. Kdyžtak si pusť ten záznam uslyšíš sám.