Quake Live

Dneska nič. Private nenapsal, je to špatný :)
Začínáme v osm :)
Možná by jste měli fixnout server. Rozhodl jsem se, že prubnu svůj internet, jestli už se uklidnil, ale zahlásilo mi to "server full" a co nevidím, ono je tam cca 20 botů co se melou hlava nehlava :D
Battle royale mi obecně do života nijak zvlášť nezasahuje, ale za to takové LoLko, to krade čas skoro všem v mé grupě a nad kvejkem a podobným kvůli tomu ohrnujou nos. :(
Fascinuje me, kolik studii stale investuje do vyvoje multiplayerovych her, kdyz je vseobecne znamo, ze tam se uzivi jen nekolik velkych znacek. Bylo by fajn, kdyby se ti hraci vice rozprostreli a dali sanci i jinym hram. Takhle my, kteri bychom radi hrali neco jineho, nemame moznost, protoze vsichni hraji PUBG nebo Fortnite nebo Overwatch.
Tento čtvrtek nedorazím. Hledám náhradního servermastera :)
Já se neřítím, já dojdu poklidnou chůzi s nabitým railgunem. :-)
@PRIVATE MARTIN (06.07.2018 16:12): Peníze netřeba řešit, beru to jako zase jinou formu podpory Databáze ze své strany. :-) CoD nemám, ale server bych nastavit mohl. Nějaká herní nastavení by pak už musel udělat někdo jiný. Klidně mi napiš do DH pošty a můžeme to někdy otestovat.
@Steve (06.07.2018 12:22): MEH. Díky! Na druhou stranu jsme zase kvůli celovečernímu tápání s příkazy našli možnost zapnutí gravitace pro RL a PG. Báječné koření!

@marwel (06.07.2018 12:41): Chtěl jsem sejmout břímě ze Stevových ramen, kdy musel zakládat, řešit dynamické IP adresy a forwardovat porty. A hlavně taky třeba být online, když se mělo hrát. Takže jsem prošel nabídky dedikovaných serverů a v Německu našel jednu za rozumnou cenu a s dobrou nabídkou služeb. Měsíc jsme testovali, došli k tomu, že je to krok dobrým směrem, a server jsem tak objednal na celý rok. Vyděláme na tom ještě něco navíc, například možnost hrát v našem kruhu rodinném i jiné hry.