Quake Live

@Kwoky (20.04.2018 17:24): To je úplně normální. Já na výšce odevzdával hotový program asi ve 23:58 poslední den termínu (e-mailem ofc). Holt debugovat vlastní (i víceméně jakýkoliv) zdroják je o nervy :D
Ale tak v zásadě nejsem proti :) Jestli servermaster už dokončil fázi nestíhání. Já dneska odevzdával bakalářku 15 minut před definitivní "zavíračkou". To neříkám, že bych se chlubil, ale abyste viděli, jakej jsem debil. A taky proto, abyste věděli, že jsem nejdřív dělal web DH Masters, protože život je prostě otázkou priorit :)
Takže dnes Unreal Turnament? :) Quake Live stále není ve slevě!
Aa hlavně na poslední chvíli! Člověk letí z práce a zbytečně...
Omlouvám se, dnes to nestihnu vůbec. Buď založí Head-náhradník, nebo můžem dát zítra, pokud by byl zájem.
Na Youtube je konečně k vidění první hustomasité video z Q3 ode mě a Kwokyho, které ukazuje náš špičkový duelový a trikový skill.
Rok: 2004
@watchOut (12.04.2018 15:04): Je položená proto, že mě prostě až moc láká vymyslet miniturnaj v nějaké hopsavé mapě :) Pamatuješ si na minisérii SVOZ? ("S větrem o závod")
Pokud to bude dnes, tak se předem omlouvám, že nedorazím.
Mítbole Darthe kde jsi, dyť vyděláváš tvrdou jměnu = OP PC za pár měsícú.
Jak to, že tu není Privatovo tradiční: "Dneska niečo či nič?" :)
Dnes parádní hra! díky všem. Už mi to chybělo :D

@Steve (15.03.2018 17:13): Výborně, já už se bál, že když samooprava metodou "ono to vyhnije" nevyšla, tak že se naše kvákování pomalu chýlí k apokalypse. :)
Podařilo se! Dnes v osm, tradiční raketové orgie. Bring Your Own Rocket Launcher
Nebojte se poddaní, kontaktoval jsem hlavního arcizaříkávače Sarna, provedeme rituál
@PRIVATE MARTIN (15.03.2018 15:44): Měl by. Před turnajem jsem platil za měsíc, takže by to ještě mělo šlapat.

Kdyby byl problém se serverem na Quake Live, tak watchOut objevil nějakou možnost, jak si server pronajmout asi za euro měsíčně :)
@Crash (08.03.2018 15:11): Keď to začínalo, bol som akurát chorý, takže sa mi moc turnajovať nechcelo. A ako som pozeral na tie zápasy, ani by som sa moc nechytal.

@Sarno (08.03.2018 16:47): No už by bolo aj na čase. Bohvie kedy budeme zase hrať QL. :D

@Rapier (08.03.2018 17:32): Síce platené, ale každú chvíľu v zľave. A na DH to má skoro každý. UT je síce podobné, ale hrá sa to trochu inak než Kwák a navyše si nie som istý, či by to úplne všetci rozbehali.