@H34D (13.05.2022 21:03): Kdysi jsem něco podobného hrál (možná hangtime 1?) a střídaly se tam pasáže "tý jo, to je dobře vymyšlený" a "to nedám, ani kdybych se posral". Že to někdo zahraje na jeden zátah jen s minimem chyb, je čiré šílenství :)
Teď slušně ujíždím na tomhle videu: DFWC 2019.

Pokud by se vám líbilo, tak ještě rozhodně stojí za vidění starší DFWC 2017, také na Youtube (beztak vám ho to nabídne v doporučených).
Také děkuji všem za všechny společné hry během těch více než dvou let na Dawn-Serveru (i předtím u Steva) a také teď za milá slova!

Kdyby byl někdy nějaký server potřeba, tak se ozvěte. Tahle společnost mi připadá solidní, na support vždy reagovali bleskurychle a ceny považuji za přiměřené. (@H34D (20.08.2020 10:21): Kolik by sis představoval za 10 privátních slotů ty? A víš o nějakém poskytovateli?)
Takže čtvrtečnímu DH kwejkaření je definitivně konec?! Fňuk... byly to fajn roky, ale už jsem taky skoro vůbec nechodil.
Také děkuji, byl to pro mě tehdá zkraje 2015 dost zásadní bod, nebejt vás tak bych se pravděpodobně ke kvejkovi nikdy nevrátil, a to by spustilo hrůznou řetězovou lavinu. :)
Taky díky, snad se všichni zase někdy sejdeme, aspoň na nějakém srazu :)
Díky za roky zábavných čtvrtků, taky nedorazím, ale bylo to fajn. Ten server mi přijde vlastně docela drahý, divím se, že to Watchout platil. :) Třeba si za nějaký čas můžem zahrát Xonotic. :)
Tak to by chtělo se sejít, jako dnes mi to uplně nesedí ale zkusil bych dorazit
Dnes je poslední den, kdy náš QL server běží. Pokud si tedy chcete ještě naposled zahrát, máte příležitost. :-)
Pokud by chtěl někdo server převzít, tak se mi prosím ozvěte do pošty. S deseti sloty s heslem to dělá 37 € za rok.
Velice rád, chtěl jsem zase konečně jednou napsat! Akorát že dnes ráno nám zřejmě překopli ve vesnici kabel, takže internet nepůjde nejméně do víkendu. Tak snad třeba příště...
Zdravíčko vespolek, teď ve čtvrtek mně (a ostatně nejen mně) uteklo, že předplatné serveru vypršelo, pročež nefungoval. Ode dneška je zase vše v pořádku a server opět běží. Rozhodl jsem se nicméně snížit počet slotů z 20 na 10.
Dneska po delší době opět dojdu. Musím obrousit rez ze své svalové paměti :)
@watchOut (18.05.2020 13:35): Uhhhhhhhh........o tom, že bych udělal dedicated server pro QL jsem už kdysi uvažoval ale u toho se člověk musí prokopat takovým množstvím sraček, že se mi do toho dvakrát nechce. Hlavně nestačí jenom server instalačka, ty krom toho ještě potřebuješ na sevrer nahodit a taky nakonfigurovat Steam Command Konzoli, bez které se to nerozjede.

Navíc mám pochyby, že by to tahle mašina utáhla. Pro srovnání, můj bývalý server měl 16GB RAM, taky 4-jádro a Minecraft nám na něm párkrát crashnul celý server. Sice to bylo v situacích, kdy jsme dělali masivnější exploring apod... ale i tak. Možná bych to rozjel ale netroufám si tvrdit jak moc by to bylo stabilní...
@Sarno (18.05.2020 10:41): Pokud se ti to podaří protlačit přes naty, dynamické IP adresy a kdo ví, co ještě, tak to bude super. Nešel by tam pak dát i ten gameserver? :-) A možná by stačil i některý starší slabší model.
A bez ohledu na to vše Raspberry vřele doporučuji!
...a když už jsme u té konsolidace: navrhuji na příští rok snížit počet slotů ze současných 20 na 10. Nebo nás někdy bylo i více? 20 to určitě nebylo, že?
Pokud by bylo třeba, tak na našem Dawn serveru je TS3 možnost taky, a to za 16 € na rok pro 10 lidí. Bylo by něco takového k něčemu?
No vzhledem k tomu, že se k tomu nikdo nevyjádřil negativně tedy server ruším. Zároveň tedy založím ten Discord server a uvažuji, že bych tam střelil i channely navíc, když se starý server využíval i pro pár jiných her (viz comment od Kwokyho).
@Sarno (16.05.2020 09:03): Ha, 'každý čtvrtek'. Zkus jednou měsíčně. :D

Přihodil bych k tomu, že Dis by nemusel dále někdo řešit, server tam už dávno mám. A i kdybych neměl, založení nového je otázka pár kliků. :)
Chci se zeptat, jak moc velký problém by jste měli s přechodem na Discord, co se týče komunikace? Uvažuji totiž, že bych ten svůj dosavadní server zrušil.

Jde totiž o to, že už jej nevyužívám tak jako dříve. Minecraft server zeje prázdnotou, jelikož už to všichni mí známí přestali hrát a nějak nevím, co tam místo toho nahodit. A platit 1,200 ,- měsíčně jen když to využíváme každý čtvrtek se mi moc nechce :D

Co se týče Discord sevreru, založení a nějaký management bych pořešil, to by nebyl problém.
@HolyMeatball (14.05.2020 22:11): obávám se, že by pouhé rozehrání nestačilo.. Jestli se mi podaří hrát s vámi častěji, tak se do toho snad zase dostanu, do té doby se budu v týmových hrát počítat jako - 1 hráč :D