Já dnes opět ne. A asi bych tenhle stav roztáhl i do dalších týdnů, protože mě pořád pobolívají prsty a i když ne, tak usedat k hraní hodinu a půl před soumrakem mi jaksi nejde.
konečně mám nový monitůek a jsem zpátky u 144hz, zítra tedy stoprocentně na serveru budu, i kdybych měl být sám. C:
Já chci tu F-16, pokusím se dorazit! I když skákání není můj šálek kávy.
Tak dobře, že jste nepřišli, zahráli jsme si s watchoutem prima vyrovnaný duel. (To zas bylo keců...)
Já taktéž. Btw, Clan Arena v žampiónech je docela dost fajn, trochu mrzuté, že až po třech letech je v tom to, o co valná komunita žadonila, alé je to fajn. Ale klasiku to prostě nenahradí, mno. Ajo, to do té míry, že už to nepíšu ani do tamního profilu, ale rovnou sem.
Já bych se stavil. Když je ten zelený čtvrtek, tak by to chtělo Toxicity. :-)
Ahojte, dnes se zúčastním. Už můžu taky s klidem vyklopit, že jsem na tenhle čtvrtek (nejblíž aprílu) plánoval, že si zahrajeme tu trojmapu z prosincového videa. Bohužel se to ale nepodařilo, protože QL takovou zpotvořeninu nebyl schopen přijmout. Jako náhradu vám tedy nabízím alespoň video, ve kterém si mapu můžete blíže prohlédnout:
Tak já oznámim sekretářce, ať mi na večer nic neplánuje :D

Jen pro jistotu 20:00?