Tématicky jsme hráli infected na Quarantine, můžete jen litovat, že jste to tentokrát nechytili. :-)
Nečekané posunutí startu (které jsem samozřejmě nezaznamenal) + večerní hovor H s rodiči = Kwoky nedošel.
@Kwoky (05.03.2020 13:12): Tak to jsme 2 :) ... najdou se další? Jinak budeme muset hrat nějakou blbost.. a určitě nechcete abych musel kvuli Kwokymu instalovat Dirt a hrat demolition derby
@Kwoky (28.02.2020 17:15): Ja jsem to vzdycky bral jako "demo" (kdyz uz jsem nekde byl, vzdycky to bylo relativne kratce pred vydanim, takze hra byla vlastne temer finalni). Nikdy jsem aktivne nehledal bugy ani jsem nic nenahlasoval, ocekaval jsem, ze kdyz to nahodou spadne, odesle se jim ten report automaticky.
Mně se právě líbí, že je každá postava velikostně stejná, jen má jinej skin.

Jak píšeš Kwoky, ale to je dobře, ptž QC stojí za nic (netcode, zvuky, LAN server, custom maps, čekání na hru, atd.) a tohle by mělo mít všechny vychytávky. Zkus si to zahrát. Na to, že je to beta, je to víc než hratelný a když není z FPS pořádně nic jinýho, tak beta nebeta :)
Corona virus detected! Emergency procedures started. QL will be destroyed at 5,4,3,2,1 Bum. :)
@zagro (28.02.2020 16:41): Díky za link. Trailer vypadá slušně. Jen jsem tam neviděl nic inovativního. Je to prostě převlečený Quake.

Trochu mimo téma, aniž bych se chtěl někoho dotknout. Osobně mě vždycky hrozně zajímalo, kdo se u her hlásí do closed beta testů. Ať nad tím přemýšlím jakkoliv, vždycky dojdu k závěru, že jen člověk, co nemá nic na práci. Pro mě je představa trávení času testováním nové hry úplně šílená. Je to něco jako stát frontu na nový Iphone :)
Pojdme to dotáhnout na 5000 příspěvku v diskuzi :)

Já začínám. Co si dát zítra Quake Live čtvrtek... prej možná pujde ukecat i H34da