Tak "vlak" docela v pohodě, bál jsem se, kolik tam bude celkem úrovní, ale za chvíli to bylo hotový :D
Tak jsem se řídil radou a mačkal obě tlačítka současně a dal jsem to napoprvé :D
@Ferdish (10.11.2017 20:32): Hned po ní a potom nejen 1)Nahoru/dolů a pak doleva, ale 2)Nahoru/dolů a přitom zároveň doleva, jinak se to nestihne.
A na konci buď úplně dole, nech proletěch 2-3 řadu odzdola a pak vyraž z 1. řady odzdola do 2., která je už prázdná.
Ja na ten posledný dungeon naozaj nemám nervy...neviem sa dostať cez chodbu s modrými stelami na konci prvého podlažia. Nejaké rady ako to prejsť?

Tipujem, že táto sekvencia striel (viď obrázok) je najťažšia na prekonanie, takže je zrejme najlepšie vliezť do chodby hneď po nej, mám pravdu?

@ugraugra (10.11.2017 13:13): A tohle bude platit do budoucna, když hru dohraju třeba až za měsíc, tak dostanu DH body, nebo to bylo jen pro ty první hráče, který DH vlastně zachránili a díky nim pořád funguje? :)
@ugraugra (10.11.2017 13:35): hm tak to mě dost se*e protože ten screen jsem měla taky, a asi před 2 dny jsem ho z plochy smazala a ještě navrh vysypala koš. Škoda, že jsi to někam nenapsal, že je dobré ti to poslat se screenem.
@ugraugra (10.11.2017 13:13): asi se to odvíjí od prvního zaslaného kódu, že? Protože to jsem měla hodně smrtí. V tom druhém kódu, který jsem ti poslala mám plný počet ačívu a 0 smrtí ;o). Předpokládám to, vzhledem k tomu, že mám jiný počet bodů než Jumas.
btw zkontrolujte si ve svém profilu v záložce Aktivita, jestli vám přišla bodová odměna ;)
@Marty McFly (09.11.2017 23:53): Jo to mi moc nepomohlo... :)

___________________________________________
############################################################################################
FATAL ERROR in
action number 1
of Step Event0
for object obj_control_final_dungeon_2:

Unable to find any instance for object index '156089' name '<undefined>'
at gml_Object_obj_control_final_dungeon_2_Step_0
Je nějaká možnost jak to obejít?
S použitím svitku jsem měl taky problém a hezky dlouho trvalo, než jsem na to přišel. Ale přišel jsem na to :)
@Marty McFly (09.11.2017 15:02): Když kotvíš u Zoltana, tak zajeď na jih, je tam ostrov s nějakou věžičkou, ale nejde na něm vystoupit, když k němu ale připluješ, tak se objeví tabulka, a tam napiš název toho kouzla, co máš v inventáři (Dracoignis tuším).
@rikuhahl (09.11.2017 14:41): To by bylo hezké. Bohužel jsem nebyl na DH poslední dobou tak moc aktivní a tak si myslím, že ve hře nejsem. Ještě nejsem u konce, ale šance na objevení se snižují.

S tím Zoltánem prosím jako pro blbého - mám svitek u sebe. Co dělat dál? Na Zoltána zkouším -svitek- a nic. Jak ho jinak použít na mapě (na všechny spammery na ostrově), to nevím.