@Kwoky (09.11.2017 14:11): Díky. Zkusím 1 a 2. 3 nevím, kde je ten převozník. V hradě týpek povídá o tom, že je na ostrově poblíž. Asi vím který, ale nemůžu se vylodit.
4) Za tím jsem byl, ale chtěl -matroš- -zboží- -zásilku- - ani jedno nemělo kýžený efekt na ingame Kwokyho, nic mi pro Rikuhahla nedal.
EDIT: 4 už mám, poslední slovo od S fungovalo
@Marty McFly (09.11.2017 14:06): 1) Musíš nejprve použít to kouzlo ze svitku - viz Zoltán
2) Řekni Karasovi, co jsi viděl. Že jsou -mrtví-
3) Je v pekle. Převeze tě jen v případě, že mu minci předáš.
4) Musíš se dostat do říše snů. Více ti poradí rikuhahl.
1)Našel jsem MIGa, dal mi svitek. Ale Danny pořád nereaguje na join.
2)Karasman mě zaúkoloval najít příšeru v jezeře. Tu jsem našel, zvědové jsou zřejmě mrtví na tom ostrově. Ale nemám jak se tam dostat.
3)Minci pro Chárona mám, ale nevím jak se k němu dostat.
4)Vím, že jsem Jumase někde viděl minulý playthrough v 1.0, ale tenhle ho nemůžu najít.
@Marty McFly (09.11.2017 07:54): Proč by ses neposunul dál ve hře? Dokončení téhle minihry není povinné, jen přijdeš o 1 VIPa. A jak už tu zaznělo několikrát - další možnost je použít cheat na minihry, tzn. zmáčknout hvězdičku.
@Gordon (09.11.2017 10:54): Jo tancování a hopsání s autem byl opruz. Když jsem randil s holkama a rozhodly se jít tancovat, tak následovalo nahrání pozice, kterou jsem si před každym rande raději uložil.
Ostatní byli v pohodě - nakonec i ten Vlak. Raptor šel taky bez problémů - těžkej, ale to už bylo jen na postřehu. Tady ale mačkám co nejvíce mohu, ale nejde to.
Připomíná mi to jednu misi z GTA-SA, která nebyla dohratelná na určitých konfiguracích. Třeba mám právě takovou kombinaci CPU+GPU, lag od nějaké aplikace v pozadí atd.
Po 18ti dalších marných pokusech to vzdávám a žádám DH, jestli by mi to někdo odjel. Musí to být nějaký lag na straně mého PC.

Zde je save

P.S - horní kůň opravdu dojede až po tom spodním, ale tak jen o 0.5s
@Marty McFly (09.11.2017 07:23): Musíš mačkat ještě zuřivěji :) Crashova taktika možná funguje podle toho, jakou máš klávesnici.
Na horního koně se vykašli, ten vždycky na začátku rychle vyrazí, ale pak mu dojde dech. Pokud se ti podaří jet tak rychle, aby ti stihl jen těsně odjet z obrazovky, tak máš šanci. Musíš jet od začátku do konce dost rychle a toho prvního bez problémů předběhneš.
Dostihy - mačkám L/R/L/R, skáču dobře, ale nestíhám jim. Hned na začátku mě předžene horní kůň a tak v půlce i spodní.
Přitom L/R mám natrénováno ze 7 dni a 7 noci.
@ugraugra (08.11.2017 17:55): Grafika je nejaká bugnutá, viď zaujímavosť "Vývojář hry, uživatel Ugraugra, dne 1.4.2016 oznámil, že po úspěšném testování Cryenginu bude celá hra předělána do 3D."
Narazil jste někdo ve verzi 1.1 ještě na nějaké bugy? Jestli ano, tak mi je prosím hlašte sem. Díky!
Raptor - klon jsem dohrál, dalo to zabrat. Teď ale nevím, jak dostat Crashe k join-nutí. Tam kde byl není, Leebigh v přízemí říká, že má být nahoře, kde nikdo není a úplně nahoře (na střeše) je Aaron Hill, co říká že nemá čas.
Keď Pivo si dá veľa pív na feste a opije sa tak sa začne divne pohybovať, čo mám potom ale robiť aby sa znova hýbal normálne? Skúšal som všetko možné aj smrť ale nešlo to.
Graficke zpracovani je nadcasove, tomu budou rozumet jen lide, co se vyznaji v umeni.

Jinak ten tileset, ze ktereho to vychazi, je starsi jak ja :o)
@Kwoky (07.11.2017 21:51): na tak to teda PRRR... má být rád, že má synek estetické cítění. Nic proti oldskůlu, ale občasné použití naprosto jinak pojatého assetu z toho chvílemi dělá, nebál bych se použít i slovo hodně, nepěkný pelmel.
Synek předevčírem zvědavě sledoval, jak pořizuji screenshoty ze závěru hry, kde mi to padalo, abych to i s chybovou hláškou poslal Ugrovi. A dneska večer rozhovor:

"Tati už to opravil ten Ugra tu hru?"
"Asi jo, protože už vydal novou verzi"
"Ty jo ten je dobrej, ale ještě by mohl opravit tu rozbitou grafiku..." :D
Kto do konca roka neodohrá Piva 2 a nezachráni DH pred zlou konvicou, za trest mu budú strhnuté body :)
@M.a.t.t. (07.11.2017 20:59): jo tak víš co já nevěděla že v prvním pivovi byly normálně použity postavy coby uživatele dh takže jsem nic takového nečekala a první koho jsem našla jsem byla já jak melu o synovi s tím že nevím kde mám manžela ;o) tak si říkám twl a to má být co. Po rozhovoru s par dalšími NPC jsem pochopila která bije ;o)

A pak když jsem našla rikuhahla tak jsem teprve pochopila jak na mě byl ugra děsně moc hodnej a vidí mě vlastně úplně normálně ;o))