@H34D (17.11.2017 20:12): Nevím, co všechno už jsi zjistil, ale ten hlavní quest začíná u Falagara, který tě pošle za Karasmanem a toho musíš pořádně prokecnout. Dá ti hint kam jít.
Do prdele, poraďte mi někdo. :) Mám 12 VIP, což už by mělo stačit, ale teď nevím, kam mám jít, abych tu hru jakože dohrál. Přijde mi, že všude už jsem byl a akorát jsem se nasral, protože jsem musel znova udělat ty debilní miny. :D
Morálne dilema, ktoré mám už nejakú tu chvíľu: môžem si označiť, že hru vlastním, ak je to freeware?
Pivo se dnes stal nejnavštěvovanější hrou na DH za posledních 30 dní :)
@Tulareanus (13.11.2017 16:36): No hádky... nazval bych to různorodou komunikaci s co největším spektrem povah. To je prospěšné vždy.

A ne (ačkoliv třeba ano, ale nevím od koho :)), baví mě více interní pražské srazy. A také se mi poslední termíny kryly s jinými věcmi.
@Drolin (13.11.2017 16:30): Všetko čo robím, stojí za to, preto toho nerobím až tak veľa. Kvalita nad kvantitu! :)

Ja som nikdy nebol kontroverzný, to tí druhí! A hádky prenechávam Vám mladším a nepoučiteľným, ktorí sa radi takýchto internetových olympiád zúčastňujete.

Tak ty si bol len na jednom zraze, na ostatné si už dostala zaracha? :D
@Tulareanus (13.11.2017 16:12): Ovšem zde, mimo diskuze u obskurních karetních her, prakticky nijak! Plus je jedna stížnost za druhou na tvoji aktivitu zdejšího dobrovolníka :O

A už ani nejsi nijak kontroverzní a nezapojuješ se do hádek, tedy tvá aura jen upadá :(

Srazů je málo, takže to nezachrání.

@jones1240 (13.11.2017 15:49): Ty si se probral z hibernace a zanecháváš zde trochu stopu, která se vtiskla zdejšímu osazenstvu především tvým dětinským dováděním s panem Indiánem a panem Ugrou (krásné fotky). Ovšem máš i negativní reputaci, která vrcholila nedávným tajným srazem, kterého si neměl být svědkem! :O
@Bodkin (13.11.2017 15:09): Jaká hra, takový zákazníci (a diskuze) :P Navíc já to zde povyšuji

A Ugro, těš se na komentář! :)) Nejsem jako Jones co si to ani nezahraje.

@Bodkin (13.11.2017 15:09): Přece svoji neaktivtou! Jste tvořili se Sayem krásný pár a pak ti odešel... a ty si ho nenahradil. A se Zoltanem si zde veřejně píšeš moc málo.
@rikuhahl (13.11.2017 14:42): Kompletní žebříček poskytujeme pouze se schváleným grantem. Komplexní sociologické šetření něco stojí.

Ale prozradím tyto dva, že jsi to ty. Memhis stále zapomenul aktualizovat profil a vázne mu HR oddělení (plus zapojování do diskuzí nulové), a Croc, ten se snaží navázat na výkony z minula ale po zranění to už není ono. Ten plejer z dřívějších dob, který s Caelosem čeřil zdejší vody, je nenávratně pryč :(

Poslední registrovaný uživatel je Jape, a jde o bratrance Jaba, který se však zde jednou přihlásí a na stránky si již nevzpomene.
@Kwoky (13.11.2017 14:15): Drolin kouzlí s míčem, obchází dva protihráče, ve skluzu přihrává Jabovi, ten efektně zidanovkou ztrapňuje levého beka soupeře, centr před bránu, Walome nůžkami posílá do vzdálenějšího rohu branky, parádní gól dámy a pánové, tito tři hráči si perfektně rozumí v soukromí a tato jejich pohoda se přenáší i na hřiště..

Jo, úplně to vidím :)
@orromis (13.11.2017 13:41): Ano. Skutek utek zněl v mém příspěvku příliš neohrabně a fádně :( Skutek utekl je příjemné a svěží.

A abych nemlátil prázdnou slámu (zdravím Gordona), tak Bodkinovi nazančím škálu (orientační):

100 - Drolin
097 - Walome
092 - Jab
080 - UgraUgra
075 - Charllize
065 - Bodkin (tvůj peak ale byl 094)
050 - MCZ
025 - Tulareanus
000 - mysak.vrah

a tak dále

Data jsou brána z (ne)popularity, aktivity a dalších činností a interakcí v rámci webu.
@Bodkin (13.11.2017 12:18): Tvá pozice v lore DH značně oslabili, dokonce tě předbíhají i nováčci jako Gordon, Jones nebo Shoggot! Nenašel sis side kicka jako dříve Saye, a tak je vidět tvůj propad na škále popularity.
Teď se začínám strachovat, jestli v té hře vůbec jsem a jestli mě Ugra dokázal vystihnout nebo jestli jsem na úrovní ostatních noname lidí jako God, drolin, Gordon a spol...
@jones1240 (13.11.2017 11:17): Právě naopak, dialogy jsou čistou esenci současného světa, kdy se smývá individuálnost jednotlivých pozérů, a "nezaujatému" (schválně v uvozovkách jelikož nic takového z principu neexistuje) pozorovateli se tedy odhaluje nahá pravda. To, že tuhle pravdu už dávno odhalili ve svých dílech jiní, nemění nic na skutečnosti, že je třeba znova a znova na ni upozorňovat, neboť s každou generací vyrůstá přehršel nových "individualit", které jsou, díky svému pokřivenému přesvědčení o vlastní originalitě, sami sebou utvrzování ve své domnělé důležitosti pro samotné bytí lidstva.
Je to tak. Dialogy jsou hodně slabé, postavy odfláknuté. Potenciál místních vyhlášených exotů zůstal nevyužit.
@jones1240 (13.11.2017 11:27): Bude mě ale muset kontaktovat přes ICQ, jelikož na portálu FB se navzájem blokujeme. Knihy jsou ale připraveny :).

A bohužel, ale škoda plakat nad rozlitým mlékem. Věřím, že se pustí do dalšího dílu již s menším egem a pozve si experty na jednotlivé sféry. Přeci jen, nerad bych začal pana UgruUgru řadit mezi jména jako Derek Smart a Phil Fish.
@jones1240 (13.11.2017 11:17): To je to. Pravý umělec nehledí na jiné. Tvoří pro sebe.

Ale zmínil bych ty chybějící literární kvality. Kdo přečetl jedinou knihu (Alex Ferguson: Môj život ve slovenštině) v životě, nemůže už z principu napsat kvalitní dílo (nebo i jen dialogy). Na moji nabídku zapůjčení ruských klasik sice reagoval kladně, ovšem skutek utekl a místo čtení se věnuji určitým jiným koníčkům. A na hře to je vidět. Bohužel.
@Drolin (13.11.2017 11:04): Souhlasím s tím že dialogy jsou místy odfláklé a zaměnitelné co se týče postav s větším prostorem. Přitom je tolik místa na vtípky o dané o sobě či jí vtisknout bizarní charakter toho podle kterého je tvořena, dalo se s tím tak vyhrát, ale jde vidět jak Pan Ugra se snažil nikoho nenaštvat.
Byl jsem zaskočen, že jsem nebyl zmíněn.

Včera jsem tedy hrál, abych se dostal k sobě. Takto špatně napsanou postavu jsem už dlouho nezaregistroval. Ugra zcela nepostřehl esenci a ušlechtilé charakteristiky mé osoby. Celkově Pivo 2, na pohled i poslech pěkné dobrodružství, kazí až nebývale odfláknuté a tristní texty. Doporučoval bych zajít na školení k Jindrovi Rohlíkovi, protože tvůj psaný projev (a humor v něm) je kvalitou na rovni manuálu C++ přeloženého z čínštiny do češtiny.