@Artran (05.11.2017 17:15): Keď ti hra po trápení sa v prvom podlaží dungeonu spadne v druhom a máš to celé opakovať odznova... ok, beriem, že je to o niečo jednoduchšie, ale rozhodne to nepoteší. Ale inak, vlak napríklad má priebežné ukladanie.
@ugraugra (05.11.2017 16:50): No já failnul hned 3., pak 7. a teď i 8. otáku a mám nervy v troskách :D Který hajzlík házel ty atomovky? Tipnu Gándhího, na toho to sedí. Ale bude ještě chvilku trvat než tam zas dojdu :D
@ugraugra (05.11.2017 16:50): Aha. Já to opakoval třikrát a dal až napočtvrté.Selhal jsem na Doomu, Diablu 2 a právě poslední otázce, kde jsem si nejprve vyčerpal nápovědu , takže jsem nejprve tipnul, že žádné ponožky neměl a teprve napodruhé jsem využil Memphisovu nápovědu. Jinak bych se přimlouval za to, aby bylo možné hru nějak pauznout. Obzvlášť v tomhle kvízu to bylo nepříjemné.

@M.a.t.t. (05.11.2017 17:09): Jsem zásadně proti sajevování v minihrách! :-D
@Artran (05.11.2017 16:43): To ve skutečnosti neví nikdo, ani autoři hry.

Já si tu otázku vymyslel schválně absurdně těžkou - Konvice tě chce prostě dostat a porazit, ale Memphis zrovna tuhle odpověd ví, protože hru hrál. Je to jediná otázka, na kterou ti Memphis odpoví správně. Proto se ho hráč musí zeptat. Jenže tenhle můj nápad se nakonec ukázal jako špatný, protože to hráči nepochopili.

Když si k tomu přičtu, že se ta minihra musí opakovat při failu celá odznova a úplně neodsejpá... rozhodl jsem se jí trochu předělat a udělat více user-friendly. Už to skoro mám předělané a verze 1.1 vyjde ještě dnes.
Mám fatální zásek v 2. level dungeonu. V místnosti se čtyřmi tlačítky vůbec netuším, co mám dělat. Poradíte někdo? Když už jsem přežil tu frustraci z 1. levelu :D
@ugraugra (05.11.2017 15:17): Tak to je škoda :( Trochu to zamrzí. Že umře na konci Pivo by imho bylo dostatečné. Takhle to s ním odskáče jeden nevinný VIP. Ten konec s Walomem mi také nějak nesedl. Jinak jsem se ale celou dobu opravdu bavil. Obzvášť peklo bylo skvělé. Ale i MickTheMage je vykreslen dobře. Say taky pobavil. Chudák... :)) A rozhodně nedělat žádné ústupky stran obtížnosti! :)
Je možné projít druhé patro finálního dungeonu, aniž by mnou zvolený VIP zemřel?
Mně trvalo asi pět vteřin, než mi došlo, že s tim Virusem to byl záměr a přišel jsem o pět minut hraní :-D
@Walome (04.11.2017 21:55): Díky, nečekal jsem, že z tebe vypadne něco tak rozumného :D Opravdu si to zahraje max 50 lidí a ty 2 roky dřiny za to nestálo. Jsem blázen, že jsem to udělal. Ale věř mi, ty to musíš dohrát! Slibuju, že se ti tvoje role bude líbit ;)

@RomcaT (04.11.2017 21:01): Počítal jsem, že jsi zůstala doma s dětmi :D

@Fingon (04.11.2017 22:00): Díky, tyhle hlášky mi posílejte a já to do verze 1.1 fixnu, ať si to vaše děti mohou zahrát bez bugů.

@Crash (04.11.2017 22:29): úplně stejná? byl bych vděčný, kdybys mi přes poštu posílal všechny errory, na které narazíš, já si to proberu a opravím.

@Gordon (04.11.2017 22:04): Prostě klasické porodní bolesti. To mají všechny hry, co nemají aspon 10 testerů :)

@Ferdish (04.11.2017 23:01): Dá. Prostě zkoušej ;)
Dá sa nejako zakotviť na ostrovoch bez móla? Chcem sa dostať na ten hornatý, kde je vstup do pekla,
ale neviem ako...
Tvl na tu pasáž v tom dungeonu,kdy si přisunu ten most a pak mám projít tu chodbu, kde proti mě letěj ty 4 modrý hvězdy, na to je nějaká finta, nebo se to fakt musí jen projít??? Už tu mám asi 30 smrtí a začínám chytat nerva.

EDIT: No tak jsem to nakonec prošel, dostal se o patro níž, tam jsem obě postavy zabil načež vyskočila stejná chybová hláška jakou níže hlásí Fingon a po restartu hry jsem u Ugry doma. tak na tohle nemám nervy. Škoda, jinak mě to bavilo dost.
@Walome (04.11.2017 21:55): hele měla jsem to úplně stejně, našla jsem sebe, nejdřív jsem se lekla, pak mě napadlo zeptat se na Jumase i na Martínka a pak mě to praštilo do očí, že ty slova jsou takto označená. Jinak silně ti doporučuji do dohrát. Fakt se hecni a dohraj to ;o)
A tak jsem se prece jen dostal do druheho patra finalniho dungeonu...
___________________________________________
############################################################################################
FATAL ERROR in
action number 1
of Step Eventobj_fire
for object obj_avatar_ending:

Unable to find any instance for object index '513' name 'obj_control_final_dungeon_1'
at gml_Object_obj_avatar_ending_Collision_68
@Drekt (03.11.2017 00:43): mně to teda došlo během dialogů. Protože v intru se to takhle explicitně nepíše. Ale třeba Jumase jsem u Romcat odhadl sám a měl radost a pak jsem si všiml že tam jsou slova takto -označená- a došlo mi to.

A u intra jsem se smál, ten humor je krásně debilní, smála se i manželka, a to neví o DH lidech nic. Jasněže je zdlouhavý, ale tak tohle není nic co bych přísně hodnotil, je to fajn práce pro maximálně 200 lidí z nichž to bude hrát tak 50, takže klobouk dolu za tu práci, ačkoli výhrady bych samozřejmě měl, kdybych byl ve svém tradičním módu, ale nemám. Ale to jsem ještě nenašel sebe! Nebo možná našel, ale přehlédl jsem se :D

Spíš si říkám, co se to tady řeší nebo řešilo, protože řešit že se dialogy vypisují pomalu (když je asi po 5 minutách hry jasné, že se dá použít jen pár aktivních kláves, tak snad vyzkouším co jde na jejich urychlení, ne?) nebo že musím ťukat na šipky místo jejich držení... geeez, já jsem rád, že tahle prdel vůbec vznikla :) ale jestli ji zvládnu dohrát, to je otázka :) jsem čekal hříčku na půl hoďky a on je to komplexní gameplay!
Ještě je tam jedna situace, která nevím jestli něco znamená nebo je to bug. Když vlezu do hradu na jihovýchodu, tak je napravo konírna a u ní stojí sama ženská. Když vylezu na hradby, tak shora vidím jak ji dole Walome przní. Když seběhnu dolů ji zachránit, tak je Walome pryč. Zpátky na hradby a Walome znova jede muchlovačku. Když to takhle udělám několikrát, tak mi to potom při pokusu o vstup na hradby hodí fatal error NPC h4nek a hra se vypne.
@ugraugra (04.11.2017 20:47): takovej dotaz, když je před závěrečnou lokalitou to videiko jak se shromáždí všechny postavy že hry a jdou do boje. Tam chybim schválně nebo jsi udělal jen náhodný výběr. Já jsem ráda že tam chybim, logicky někdo musí hlídat dítě ;o) vid sousede ve hře ;o)
Schromáždit elitu DH v na první pohled klidném DHlandu a pak s nimy společně jít do epické závěrečné bitvy... Co mi to jen připomína?! Že ty ses inspiroval Mass Effectem 2?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)