Stejně by byla bomba, kdyby udělali hromadný remaster, kde by spojili města U, U2, ME, případně i C a UC do jedný velký hry.
@veselykralicek (16.06.2021 11:28): V pohodě. Jde to jen s použitím modifikace. Já ale doplatil i na neznalost ovládání při koupi dílů v obchodě. Používal jsem jen šipky do stran, ne nahoru a dolu. Přitom jsem tam v lednu kolikrát byl, ale prostě měl nedostatečný Visual Rating. A hlavně i v zahraničí toto dělá spoustě hráčů problém. Tak věřím, že do budoucna bude zdejší diskuze i můj komentář někomu užitečný.
@PavelU (komentář): Jen se zeptám, jak se vypíná to hodnocení vozidel? Já to totiž v nastavení nikde nenašel.. Člověk musel mít strašný ohyzdnosti, aby se to splnilo a pak to mohl zase odstranit a přišel o hvězdy. Ale byl to voser..
Hra stojí na hodnocení vozidel a z toho vyplývajících příležitostí k focení propagačních obálek. Jenže, tento systém znemožňuje větší flexibilitu hráče, s jakým autem jezdí, jak jej má upravené a podobně. A na Internetu je spousta dotazů, proč najednou nemůžou hráči ve hře postoupit dále. Je to právě kvůli tomu. Bez dostatečného Visual Ratingu se totiž neobjeví potřebné promo akce, bez čehož nedojde k URL závodům a následnému zpřístupnění dosud nepřístupné části města.

Já už v lednu našel řešení, ale nenapadlo mě jej tehdy vyzkoušet. Je totiž kompatibilní pouze s tímto patchem do hry. Jakmile nainstalován do NfSU2, rázem vše bylo, jak má. Na mapě žluté hvězdičky k focení, ani nebylo nutné někam dojíždět. Pořízeny fotky s autem, objevily se URL závody, ty dojeté. Načež mi hra otevřela náruč do kořán k prozkoumání mé zvědavosti. A samozřejmě, mapa byla v ten okamžik plná jízdních příležitostí, ať už okem pohlédnuto na jakoukoli její část. Asi tak. Tak budu snad opět vesele drandit. Jsem rád, že mi tato hra funguje.
Zdravím. Nevím, jak daleko jsem v NFS Underground 2, ale mám všechny závody odjeté, ale nevim co dál. A jsem relativně na začátku se mi zdá. Plno věcí na auta mám ještě zamčené. Prosím poraďte co mám dělat.
@Sasakr (02.03.2021 15:51): Hru jsem hrál začátkem ledna. Asi po týdnu si na ni docela zvykl. Začal využívat i navigaci ke každé barevné ikonce. Pak jsem už na mapě další závody neobjevil. Ale přiznávám, že celou metodiku pohybu a způsoby, jak se co dá provést, jsem neměl asi plně zmáknuté. Už jen fakt, že se musím vyznat v jednotlivých barvách. A pak ty podmínky smluv se sponzory, zvolil jsem ve druhé části složitější alternativu. Neměl ji asi splněnu. Tajné závody jsem vyzobal, i ty Outrun, tuším. No, nic to nemění na tom, že celková funkcionalita je v tomto u Undercover mnohem snazší.
@Bravewolf (01.01.2021 21:17): Jo, s režimem kompatibility se to celkem dalo. A to jsem včera musel najít jeden Win10 Fix, nový SPEED2.exe, s nímž hra normálně jde. Z nainstalované origošky mi hra jela zrychleně.
Zatím mě to baví, ale laborovat s hrou, aby neblbla, to je k zbláznění. Režim kompatibility mi vyřadí použité ENB Series, které tak nejde zapnout. Neustálé padání v průběhu závodu by znepokojilo každého. To asi způsobují dnešní procesory, dal jsem tam jeden parametr na to, bylo zas ok. V několika závodech, i s ENB Series. Pak jsem našel tohle, snad to k něčemu bude. A potřebuji nějaké rychlejší auto. Vyděláno dosud necelých deset tisíc.
Mám 15 let starou pálenou verzi od kámoše. Instalace, crack z CD, widescreen patch, remastered mod a jelo to.
Instaloval jsem to třikrát, než jsem to vychytal. Základní hra, 2 CD verze, z doby vydání. Oficiální patch 1.2 UK, Widescreen Fix a Windows 10 Fix. To by už mělo v pohodě fungovat. Bez té poslední opravy by mi hra běžela zrychleně. Zkoušel jsem i tuto HD alternativu, ta mi ale moc nefungovala. ENBseries-Night-MOD-for-NFSU2 to vcelku ztmavil. S tím si ještě možná pohraji, ale už to naštěstí funguje.
Zdravím, mám problém když hru zapnu jede to v pohodě i závody, různej tuning všechno jede ,ale když vjedu do lakovny tak mi hra pokaždé spadne zkoušela jsem jet do všech ale u každé lakovny to spadlo .nevíte čím by to mohlo být prosím ?
No myslím že kosmetické vylepšení mám veškeré k dispozici ale tuning motoru a ostatních věcí v sadě "extrém" (kit3) u některých částí je stále zamčený
Já mám dohráno na 100 % a taky se neodemklo všechno :-) Wide body kit se odemkne po vyzvání tuším tří street racerů a pochopitelně jejich poražení.
Ahoj, mám na vás otázku jsem v 68%postupu hry a na mapě nemám žádný závod ani při volném ježdění žádné ostatní auta na takové ty 1v1 pouliční závody..
Nevím jak nadále postupovat hrou, každému pomůže zvýšit hvězdičky u svého auta ale já mám 9.5 a už nevím co tam mám dát (na autě mám speciální vinyl, speciální disky,a rozšíření blatníků právě z těchto pouličních závodů) nevím jak nadále postupovat
@Sasakr (03.01.2020 10:58): Áno, ale presné umiestnenie tam nenájdeš. Maximálne názov štvrti. Plus myslím, že niektoré z týchto správ o secret závodoch ti prídu len v audio forme pri career rajdovaní po meste a nejdú znova prehrať, takže ak to nezachytíš na prvý raz, máš smolu...

EDIT: Ale je pravda, že v Garage -> World map je pre každý stage zoznam všetkých závodov, vrátane skrytých.
Na tajné závody tě přeci upozorňují telefonem! Ale myslím, že tam jsou i normálně závody, které na mapě nejsou. Další porce závodů je pak v garáži - world map.
Po dlouhé době jsem rozehrál Need for Speedy 2 a asi mám blbou paměť, nebo nevím. Proto se ptám někoho, kdo tu hru má nahranou! Jsou v té hře nějaké skryté závody a pokud jo, je nutné je všechny odjet, aby se mi odemkla další část města? Mně se totiž zdá, že jsem viděl nějaký závod, ale neměl jsem ho na mapě! :)
@themacs (07.12.2019 17:08): U2 se s tím hraje dobře, je to dobrý na vykroužení dlouhých zatáček a tak. Ale před tím jsem hrál třeba Dirt a tam mi to s tím nešlo, protože jsem s tím nedokázal v případě smyku dát dost rychle kontra. Přeci jen to je dost rychlá hra a auto je tam podstatně neposlušnější.
Teraz som skúsil znovu rozohrať hru, len som mal problém, že mi hra stále padala a zistil som, že táto hra má problém si viacjadrovými procesormi, takže vždy keď hru spustím musím spustiť správcu úloh a vybrať aby hra bežala len na jednom.
@Tommywise (26.04.2018 14:14): takový ten odlesk, zarivost... Google nefunguje? :)
Savy jsou ve složce s Dokumenty většinou, jako jak si chceš přenést auto do nejakého dalšího dílu, když tam třeba vůbec nebylo? V MW byl Eclipse, ale ten nový kulatý... Takže asi těžko
@Tommywise (26.04.2018 16:08): Pokud Most Wanted najde instalaci nebo savy z NFSU2, tak máš na začátku hry víc peněz na nákup auta, pokud si to dobře pamatuju... odinstalovat U2 můžeš, páč savy jsou v jiné složce než hra..
da se teda nejak to auto z NFSU 2 importovat do jinych dilu NFS? Jeste sem hru neodinstaloval a pokud ano tak jak?
prej se to auto co mam tady da importovat do jinych dilu NFS? Ale kde ho najdu ve slozce kde mam NFSU? Nic jako save tam neni...
za grafiku musim dat +5 (porovnaval sem to s GTA San Andreas ze stejneho roku a je to jako nebe a dudy.....jako 2 hry min. 5 let od sebe) ....uz chapu to jak JohnCZ rekl za na tato hre si odvaril grafiku :)))
ale za to ze uz je to stereotyp ke konci a jezdim zavody jen proto abych mel na dalsi dil/vylepseni a tak ztracim motivaci to dohrat protoze ma kara je co se performance tuningu tyce na max....tak musim tech 5 bodu hodnoceni ubrat.

btw: nedaji se tady aspon vkladat fotky tady na DH do diskuze? Rad bych se pochlubil mym vysledkem :)))))
@Tommywise (20.04.2018 22:36): s tím musím s tebou souhlasit, já jsem spíš za decentní tuning is a hra tě nutí použít ze sady, ve které se ti třeba nic nelíbí, jen proto, že to je vyšší řada no...
Screen asi nejlíp Frapsem, nebo jakoukoli jinou utilitou na to vhodnou. Přímo screenshoty asi dělat ve hře nejdou. Kdyžtak mrkni do nastavení kláves.