Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Petr K. • 39 let • ČR - kraj Praha

Profil

Psal se rok 1990 (nebo 1991, už nevím) a při návštěvě příbuzných se strýc pochlubil svým novým PC. A protože chlubení je mu vlastní, tak se mimo jiné dostalo i na hry, takže tyto dvě osudové věci mě zasáhly v jeden okamžik. No a právě tou první hrou vůbec, kterou jsem kdy na vlastní oči viděl a hrál, byl Commander Keen 1. Na černobílém monitoru, ale co... čtyřhodinová návštěva se pocitově smrskla na 10 minut a já byl nadosmrti zaháčkován :-)

Hodnotím pouze hry, které jsem opravdu alespoň několik hodin hrál (nebo se o to alespoň pokoušel).

Nejoblíbenější žánry:
Závodní
Simulátory (skoro čehokoliv)
Plošinovky (spíše ty oldskoolové)
FPS
Strategie (budovatelské)

Nevlastním žádnou z moderních konzolí, ale jako oko v hlavě si hýčkám Sega Master System II, včetně "všech" tří her :-) Veškeré mé hraní obstarává stolní PC (v současnosti i5 4690K, Asus ROG Strix GTX1070Ti, 16GB RAM, 500GB SSD + 8TB HDD)

Existuje už jen jedna závislost ještě silnější, než na hrách a tou je hudba. Bez her nějakou dobu přežiju, bez hudby ne. Jen stručný výčet stylů, které aktivně poslouchám - hardstyle, hardcore, trance, drum n bass, dub techno, ambient... a mohl bych pokračovat :-)

P.S. Proč jsem sakra tenhle web objevil tak pozdě?