Asi ceka, az neco nasadis na auto, nebo az budes mit dalsi level hvezdicek (vzhledu) nebo tak neco ne?
btw: mam za sebou 2 odjezdene smlouvy... prece pokud jeste nemam v tuningu vsechno na plno a neco je zamcene, musi prece minimalne jeste jedna smlouva od te Rachel byt. Tu sem cekal po poslednim zavode te druhe smlouvy ale, proste nic. :(
lol tak ted fakt nevim.... odjel sem vsechny zavody,vsechny foceni,atd....na mape mam jen obchody .... cekal sem ze po poslednim zavode dojde sms ode te Rachel nebo jak se jmenuje o dalsi nabidce,ALE ONO NIC? Nevite co ted? pritom nemam vse vytunene naplno,sou tam nejake zamcene moznosti
tohle je vlastne taky simulator, protoze tuning existuje a vytunene auty taky zavodi...hmm? Co je potom akrkadovka?
zajimala by me definice arkadovky... odflaklej simulator? Ja si to tak predstavuju, jakoby simulator melo byt neco kvalitnejsiho,lepsiho. Takze teoreticky, kdyz by Michael Schumacher hral F1 2012 ktery tady ma hodnoceni skoro 90% a je definovan jako simulator, po x hodinach hrani rekl ze je to sracka a nema to nic spolecne s realitou. Tak by mohl rict... je to jen arkadovka..?
@Tommywise (20.04.2018 16:28): Jak psal Kwoky, já už si to taky nepamatuju. Ale tak přece můžeš mít víc aut, tzn. pokud uvidíš dlouhou trať bez zatáček, vem si jedno auto, na zatáčky jiný. Ani nvm, jestli se na sprint/circuit dá něco nastavovat, já myslel, že je to jen pro drag a drift. Nebo prostě zkoušej všechny možnosti toho tunění na svým autě. Nvm jak ti líp poradit. V reálu, když si koupíš Mustanga, tak ho taky nikdy nepřestavíš tak, aby ti jezdil okruhy, je to těžký americký auto dělaný na rovinky.

Btw. 80% je vysoký hodnocení, měl bys začít hrát i špatný hry, aby ses to naučil používat :D
prave moje auto ma nejvetsi top speed a nejmensi ovladani :(

a ja bych rad tady tim ladenim to rad obratil, protoze me stve ze soupere predjizdim jen na rovinkach a zatackach sem k nicemu (jenze mam moje oblibene auto ktere nebudu menit)
Tommywise: Kdysi jsem tuhle hru znal nazpaměť a moc rád bych ti se vším poradil. Jenže už je to fakt mraky let a já už ani nevím, že tam byla nějaká hydraulika :) A myslím, že (bohužel pro tebe) to tu takhle má většina lidí.
@Bursoft (20.04.2018 13:49): dik za odkaz, neni neco podobneho i pro url a circuit? I kdyz to circuit je dost rozmanite, jednou sou to dlouhe trate s dlouhymi zatackami,jindy zas neco jak street x. Me jde hlavne o to aby auto nesmykovalo a radeji presnejsi zataceni/ovladatelnost na ukor pred top speedem/akceleraci
@Tommywise (20.04.2018 13:41): Tak snad proto, že v multiplayeru hraješ proti jiným lidem, co si třeba dali práci to auto poštelovat. U driftů s dobrým nastavením můžeš udělat třeba "nekonečný" drift (od první zatáčky až do konce závodu sbíráš body za drift), u dragu taháš lepší rychlosti. Ale v singlu je to jedno, je jednoduchej a AI porazíš i s oběma zlámanýma rukama..

Např. tady to máš se screenshotama..
@Tommywise (20.04.2018 11:55): Nemusíš řešit nic, v singleplayeru můžeš hrát všechny módy, aniž bys cokoliv šteloval na autě. Na netu je hromada návodů, jak to ideálně nastavit pro každej typ závodu, ale v singleplayeru to nemá smysl. Co se týče hydrauliky, sprejů atd.. nevím, co ti na tom tak vadí, nemusíš to vůbec používat. Btw. nereálný to není, koukni na youtube. A i kdyby bylo, proboha, je to Need for Speed, definice arkádových závodů :D

Moc to řešíš, prostě hraj a užívej si to, jestli tě to nebaví, tak to odinstaluj a máš klid.
proto nemam rad hry kde musim resit dilema a nevim jak na to (planovani,strategie,atd.) Treba uz sem 2x mel nainstalovane HaD 2 ale proste ta slozitost planovani a hlavne dilema ktereho vojaka si vybrat a kam poslat me odradila a pokazde sem to odinstaloval. Na druhou stranu JA2 je taky slozita hra plna dilematu ale tu miluju

U NFSU2 to mam tak ze jedu s autem a resim to ze to ma byt jinak nastavene a nejhorsi je ze nevim jak a to me nici to si tu hru uzit
tak to ladeni vozu v garazi fakt nechapu, to zakladni nastaveni je totiz pro vsechny druhy zavodu stejne a navic vubec nevim jak to spravne nastavit :(

treba ty brzdy (zadni nebo predni) ?
nebo pneumatiky (silne - slabe) ?
atd...

vyzna se v tom nekdo?
Pokud si NFSU2 dobře pamatuji, tak auta prodávat nešlo. Tuším v žádném NFS nejde prodávat auta, jen kupovat. Ale to nevím 100% ...
A kde se da auto prodat? Uz mam konecne Eclipse ale nemam vatu a chcu prodat to auto s kterym sem zacinal. Ani v garazi ani v autoprodejne to prodat nejde,tam to jde jen koupit...?
mam pocit ze to auto nastavene pocitacem jezdi strasne do smysku,jakobych jel drift... JENZE to ladeni auta lze jen na urcitych modech a mezi nemi neni Sprint a normalni jezdeni po meste na mape.
Nastavit si lze jen Drag,URl, Drift a okruhy a stejne nevim jak co presne nastavit, krome toho prvniho coz je Podvozek/ predni a zadni zaveseni..kde vim presne co nastavit protoze se tam pise jasne 'aby byla lepsi prilnavost pneumatik' a taky to jde poznat (na okruzich a URL to auto mnohem vic sedi na silnici...uz bez driftu)
ta hydraulika se mi vubec nenlibi, naprosto nerealne a smesne. Ale to jako kvuli tomu abych mel vic bodu tak to tak musim met? To je pekne na nic :(

a to ladeni ve zkusebne je dost alchymie, skoda jen ze neni kazda moznost detailne popsana abych vedel jak to nastavit podle druhu zavodu, mam to v cestine a a i tak sem z toho jelen
@mrazikcomp (18.04.2018 16:01): No, to už jsou asi o dost novější díly ne? Já skončil někde u Carbonu, pak jsem ještě zkoušel asi 2 díly, ale už mně to vůbec nebavilo. Já si ty savy vždycky uchovával jak jsem se k tomu vracel, takže jsem to už měl poodemykané většinou :)

@Tommywise (18.04.2018 17:04): Některé shopy musís i objevit sám mám dojem, pak by se měly na mapě ale ukazovat už. A vinyly a polepy se asi odemknou až s vyšším levelem.
S těmi MP3 to nebude tak jednoduché jak v GTAIII :) nikdy jsem to neřešil, hudba byla v obou NFS:U parádní i v most wanted.
https://www.youtube.com/watch?v=hFCxD_5dwnw - nevypadá to, že by byla ta hydraulika využitelná jinak, než ve free roam...
Visual shop musíš navštívit pro ty paint věci: http://nfs.wikia.com/wiki/Tuning_Shop
mam pocit ze to co me chodi v tech sms kach ze mam nejake nove dily tak kdyz tam prijedu tak tam nic neni... nebo jak mam najit karosarnu, dkyz neni vyznacena na mape?

a jaktoze uz sem otevrel 4te auto a porad nikde neni moznost vynilu a polepu na auto? Nikde tam tu moznost v obcohde se specialnimi dily nevidim... jen neony, svetla, hydraulika (ta je k necemu dobra?,..atd.. WTF

A da se nejak vlozit vlastni pisnicky do hry? Neco sem nasel v anglictine na netu ale je to strasne slozite na me ...pres ruzne konvert. programy,atd... sem myslel ze jen najdu ve slozce s hrou Music a nahazu tam mp3ky XD
@Tommywise (18.04.2018 14:50): přesně, je fakt parádní! Já se v tom ladění nikdy nijak nevrtal, dával jsem tam vždy co šlo na max pro zvýšení výkonu. Ovšem pro ty drifty jsem vždy něco vypinal, ale už nevím co, něco s handlingem, brutálně to pak umožňovalo dělat ty drifty hrozně dlouhé a jezdit skoro pořád přes 90°. Ale už nevím co to bylo, možná nějaký asistent pro steering, fakt teď nevím. Stačilo to vypnout myslím až při samotném závodě v nastavení ovládání.
@Tommywise (17.04.2018 16:38): jab tím myslel, že se fakt NEvyplatí kupovat staré věci, jako třeba tu grafiku. Ale pokud nemáš/nechceš nový PC, tak holt nic jiného nezbývá.
K NFS, to auto by pak mělo jít prodat pokud se nepletu, ale samozřejmě ne za tolik, kolik jsi do něj narval. Prostě pak auto vyměnís a tunis další, nic na tom není. Prachy budeš mít pořád nějaké, tak abys stačil na protivníky. Já hrál taky s Nissanem 240, byl jsem na něj zvyklý už z NFSU1, někdy ani není potřeba měnit káry a s na max natunenym základním autem se to da taky dohrát. Akorát třeba na drifty jsou každé auta jinak dobré.

@PRIVATE MARTIN (17.04.2018 18:36): rx-8 má hodně dobré maximum otáček, snad 10.000 nebo víc ještě, asi díky nám tomu Wankelovu motoru. Tu jsem jezdil v most wanted. A na pc jsem si tedy nikdy nevšiml, že by mi savy odemykaly auta v dalším díle :D
@Tommywise (17.04.2018 18:04): Ja som začal s Nissanom 240 SX, ten som túnil do určitej časti a potom, keď už som usúdil, že je dýchavičný, kúpil som Mazdu RX8 a s tou som jazdil až do konca hry. Sakra, to bol ale parádny auťák. :D

Mimochodom, hral som to na PS2, save som si nechal na karte a keď som potom začal hrať Most Wanted, RX8 som mal odomknutú už od začiatku. Podobne to bolo aj s Carbonom, keď objavil, že mám na karte save z Most Wanted. Celkom dobrá odmena za lojálnosť, nie? :D
jak je to s tim kdyz chci jine auto a nelibi se mi ani jedno z tech co sou na zacatku kariery?
musim tunit to stavajici a davat do nej penize, nebo se to da hrat tak ze budu setrit abych mel pak co nejvic penez na to auto ktere prijde pozdeji (Mitsubishi Eclipse).

Jako jde me o to abych zbytecne vse nedaval do toho prvniho a pak kdyz budu chtit konecne to ktere chcu,tak nebudu mit prachy. Ale zas si rikam ze jesi tuneni neni povinne pro to abych vubec mohl pokracovat v kariere...

Nevim hraju to po x letech...
@Jab (17.04.2018 12:07): Jj, tohle u tohodle molochu nikdy nepochopím, z nákupu starých sportovních her (NHL,FIFA), NFS. ...prachy bez jakékoliv námahy. Jsem si řikal že je to možná kvůli právům (písničky, značky), ale když není ani Sims 1...
@Red (16.04.2018 23:12): tak ted sem prave pred mesicem kupoval grafarnu starou GTS 260(predtim sem mel integrovanou Intel chipset), k tomu mam dual core 2.93 a 2 GB RAM ... podle me to na NFSU2 musi stacit. NFSU2 ma i doporucene HW naroky daleko nizzsi..... by me zajimalo kde je problem

takze novej komp ted opravdu ne, jen jeste dokoupim 2 GB ramky
tam sem nic nenasel, jen nejake mody ktere (pokud to je teda HW narokama) to beztak jeste zhorsi...

verzi mam 1.2
celkem zmatek mam v te mape kdyz zacnu novou karieru.Jako to si musim vybrat jen ty auta zakladni co tam sou na zacatku? A co kdyz se mi ani jedno z nich nelibi, ja myslel ze tam bude Mitsubishi Eclipse...ale k tomu se asi musim napred dostat co ? :(

A co je zajimave tak ze hra neni uplne plynula (mam na mysli kdyz jedu a divam se na mizici okoli tak to neni uplne plynule,ale skubane) ale pritom prevysuju doporucene HW pozadavky.... spis si myslim ze to tak je jako bug?
Pánové a dámy,potřebuju poradit,hru jsem po dlouhé době začal hrát znovu,mám win7 a ve hře když zapnu nitro,tak mi hra spadne a hlásí mi to něco o rozlišení,nevíte jak se toho zbavit?děkuji
Jedná se o soubor dimap.dll? Našel jsem jinde, nfscars.net mi blokuje Malwarebytes Anti-Malware.
Nazdar. Občas dostane závislák na závodních gamesách chuť i na hodně starý kousky, ale často narazí nja problém s kompatibilitou hry a verze windousu. Stalo se to i mně - dostal jsem chuť si dát NFS Underground 2 (muj jednoznačně nejoblíbenější díl NFS). S instalací a spuštěním hry problém není, funguje dokonce i widescreen patcher, ale průser je to, že mnou nastavená konfigurace ovládání nezůstane uložená. Někoho to možná netrápí, někoho to pěkně nasere, když po každym novym spuštění hry musim znova nastavit, kterou klávesou chci co ovládat. Zajímavý, že konfigurace grafiky hry uložená zůstává, "kariéra" taky, ale "controls config" se vždy resetuje na default. Netušíte prosím někdo, co stim? Stejnej problém mam jak s NFS U2, tak i se starší Underground (1). Zkoušeno na Win7 32bit i Win7 64bit.
Dragonzoolův mód funguje a rozhodně stojí za to si ho tam hodit. Jinak grafika se nastavuje normálně v nastavení ve hře, to přeci nejde nenajít.