Vida, o tomhle jsem dosud neslyšela, vypadá to zábavně :) Jen mi není jasná ta hra dvou hráčů na jednom počítači, jak je psáno v popisku, to si jako viděj do karet?
@kristmeister (16.09.2020 15:25): ano, myslím kletbu :-) Je to vždycky v podstatě o tom, kdo a kolik jich bude mít dřív. Babylon je pak až v druhém plánu, když je dost zdrojů. Já už si teda přesně ty karty v Arcomage nepamatuju, jestli tam bylo to samé.

Je ještě jedna česká freewarovka, více profi, Hrady, má normálně singleplayer kampaň a je tu, narozdíl od Mravenců, dost ignorovaná. Ale tam už si zase hodně berou z jiného žánru hry, něco jako Castle Duels je to.
[neexistující komentář]: jaký výborný nápad tu je? Vždyt je to jen přebarvené Arcomage a navíc je to celé o jedné kartě, která je úplně příšerně overpowered.
Změna téma: Kéž by Hollywood natočil podle Mravenců epický akční celovečerák, ach :D
Jak já to vidím, tak se to tu zase promaže a někteří jedinci, citliví na své veledůležité offtopic příspěvky, se zase naštvou či s křikem odejdou a bude z toho další pozdvižení a tak to půjde pořád dokola.
Kde mám popcorn?
Tady někdo napíše, že stahuje z torrentu a vy se z toho můžete posrat! Myslím, že existují důležitější věci v životě, než pitomý stahování.
@Zaraka (05.08.2012 21:53): je tady pár takových suchých, nemastných impotentních cosi, ale já patřím mezi ty co tvoří zdravé, hravé vtipné jádro...HA HA HA HAH AH'!

dík že jsi se připomněla mínuskem, napařím ti nové. :D ach jo už nemám kam :/ Trochu se rozepiš holka! :D

@Guldy (05.08.2012 21:45): Protože až pak jsem si to tvé pohádkové vyprávění přečetl a ohodotil, nechápeš na tom ještě něco? :D
@Zaraka (06.08.2012 00:39): Děsně drahou? Stála mě méně než má grafická karta a "hájím" ji proto, protože má skvělé hry, které si ovšem ty nikdy nezahraješ - to by sis nejdřív musela z hlavy sundat ty vrstvy bednění. Ten postoj ale není tak iracionální, jak se zdá, v profilu to máš vysvětleno dosti jasně.

Každopádně ti nejzuřivější odmítači bývají obvykle i největšími zájemci o to, co odmítají, kdyby ti někdo koupil tuto konzolku v holčičí barvě. Takových "zásadových" PCčkářů jsem znal totiž víc and guess what? ;D

Těmi několika tisíci jsem myslel ten Skyrim, který je, ať to může znít jakkoliv neoriginálně a nudně opět nejlepším RPG a hrou roku (2011). Jeho koupi si nemusím nijak obhajovat, protože vím co mě baví a co ne.
Za popisek v profilu bych ti ho dal taky, ale to bych pak vlastne hodnotil komentare z uplne prdelnich duvodu a byl bych za toho, na koho jsem poukazal prstem :/
Sakra, tu celou dobu jel flame jak svině a já se nepodíval. Příště vyberte hru, která mě zajímá :)
@Guldy (04.08.2012 22:56): co kecáš, máš ode mě jedno mínusko XDDD a už si stěžuje jaký že to jsem nespravedlivý šikanista...no to mě poliž :D To minusko jsem ti dal protože máš ve zvyku ošklivky nazývat krásnými nymfami a auta dobrá leda tak do šrotu, luxusními limuzínami, tak asi metaforicky řečeno o tvém herním vkusu :D
Tak bezte vice hodnotit, ne? Uz jednou se tu resila stejna vec a taky trochu zbytecne. Holt obcas nekomu vadi, ze sam pluska nema a jini zase ano. Spravedlive nebo jakkoliv jinak tomu chceme rikat to nikdy fungovat nebude. Nekdo zasluhuje a nema. Jiny treba i nezasluhuje a ma. Ve tretim pripade si je nekdo vynalozene sezene sam. A co? Ona ma 40, ja jen 10. Spani mi takova picovina opravdu nenarusuje.

Taky mi Konvice dal minusko jenom proto, ze ja jemu pridelil minus ke komentari s vulgarismem a nespocetnym mnozstvim chyb atd. Mame tu i nekolik hodnoticich expertu, takze jmenovat by se mohlo i dale.
To mám rád, když se mažou moje příspěvky ano. A přitom alespoň já jsem pouze řešil komentář Romci. Myslel jsem, že se to smí. Tedy, že diskuse je primárně na to, aby se bavilo o detailech hry a také o kvalitě/nekvalitě komentářů. Kde jinde to taky řešit, že...

RomcoT: tady nejde o tebe, jako spíš o princip. (i když pochopitelně nevím, kam se diskuse poté svedla, protože to nějaký chtrák smazal že, někdo, kdo si potřebuje honit triko nad tím, že mazat může)
Bože, Chocholouška na vás (zacílení si každý přeberte dle svého). Prosím VIP znovu o promazání diskuze, včetně tohoto mého postu, samozřejmě.
Pánové nestačím se divit..jedna žena, jeden komentář a takových sporu okolo? Pojďte se na to vykašlat. Hlavně pan Wuwuzela to tu žene do nepatricne výše ;o/ databáze her má snad jiný smysl, než řešení zabomysich sporů ;o/ smazání diskuze mi nevadí, už to šlo opravdu mimo.
Nestačím se divit co lidem dokáže vadit. Tyhle starosti bych chtěl mít:-) Jako by snad za to plusko dostala peněžní odměnu:-D
Tak off-topic je pryč a nahradil jej ještě větší a ještě horší. A přitom minimálně začátek smazané diskuze úplně off-topic nebyl. Tak aby to nebylo jako spam, shrnu to v jednom příspěvku.

Někdo se podivil, kde nabrala RomcaT za pár dní 40 plusů u svého komentáře. RomcaT vysvětlila, že získala a oplusovala nějakých 60 přátel. Ti zjistili, že napsala dva komentáře, tak si je přečetli. Tím, že si komentář přečetlo hodně lidí (a protože je to holka, komentář se jim líbil nebo jim alespoň nepřišel špatný, na revanž za její pluska a pro další minoritní důvody), dostalo se mu hodně plusů. A protože jí chybělo ještě 7 plusů k achievementu, tak napsala pár lidem, ať si komentář přečtou a případně ohodnotí.

Takové vysvětlení by tu být mělo, protože 40 plusů je u této hry jako pěst na oko a časem by se na to někdo opět zeptal.
Co se stalo? Proč je smazaná diskuze? Proč by se tu nemohlo diskutovat i o něčem jiném, než je samotná hra? Jestli se tu nechcete rozepisovat o důvodech smazání diskuze, napište mi to prosím Vás někdo do pošty. Moc by mě to zajímalo. Díky
Gunare: Rano jsem se probudil,setrepal jsem lehkou kocovinu a prvni,co mne napado bylo to,kdo mne uvede na tu spravnou moralni vlnu. Videl jsem pred vraty sáně a taky ze JO.

Kolik je Vam vy predlistopadovej dospelaku?? Kolik??

V mym okoli je spousta postarsich jedincu,co bych si predstavoval jako nahradu za otce,ale VY pane Gunare. Vy si na myho fotra nehrajte. Vy ne. Verte mi,ze jsem nechal veskery emoce rano na toilete. A verte mi take,ze vas zacnu brat vazne pouze tehdy, az budu schopen vyjmout si Vas ze zlucniku. A take pouze tehdy, az se prestanete presentovat, jako blb, ktery se vyziva v odkazech na rozmazlene vlny novointernetovych deti.

@konvice (21.07.2012 22:44): Tobe dekuju a fandim ti. Libi se mi, ze jsi schopen hazet aporty a jeste za to pochvalit zdejsi NEexistence. Na tebe se sem prijdu rad podivat, ale pouze se skytou identitou. Zamazal jsem po sobe stopy,vse promazal. Ale na tebe nezapomenu. Drz se.
I tohle potom smazte. At to neni videt na tak serioznim vebu.

A tolik jsem vam fandil - ubozaci
Je mi z vas zle.

S bohem. tedy S jinym Xindlem¨.

Timto Vas zadam o smazani mych veskerych aktivit na tomto NEserveru. Vcetne komentaru a jinych hovadin.

DEKUJI
Asi den jsen tu nebyl. Muze mi prosim nekdo vysvetlit,kam se podela podstatna cast teto diskuze?

Dekuji
MartinezZ: hrál jsem ještě na starším mobilu JAVA hru na stejném principu jako Mravenci/Arcomage, kde se stavěla kytička. Byla to česká hra v rámci soutěže becherovka game - Becher Gardener. Akorát to byl jen singleplayer, ale má to i kampaň :-)
@MartinezZ (05.07.2012 09:29): Vzkoušena Lite verze => smazáno.

1) Na Xperia Ray pomalé odezvy a reakce
2) Nepochopil jsem. Ať na protivníka útočím jak chci a čím chci, kradu mu stavím obě hrad i zdi, cokoli. U mě se nic neprojevuje a u něj ano. Takže já mám furt jen základní hrad 25 a zeď 15 a nic se mi nepřistavuje. Útočím na protivníka a tomu se nikde nic neodebírá. Protivník vesele staví a během pár chvil mi zboří hrad. Tuším v tom nějaký bug. Škoda.

Jó, kdyby byli přímo Mravenci... :)
Viděl jsem akorát tuhle placenou variantu Arcomage. Jestli je i přímo nějaká předělávka Mravenců, netuším.
Nějaká mobilní androidí alternativa? Tohle totiž byl a je hrozný žrout času :)