Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MouseCraft

72
3 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.07.2014 PCPS3PS4Vita
srpen 2015 WPhone
Vývojáři:
Crunching Koalas, Plaything Inc (sekundární)
Oficiální stránky:
http://mouse-craft.com/
Pomůžete šílenému kocouřímu vědci Schrödingerovi v jeho experimentu dostat jeho tři myšky se sebedestruktivními sklony k vytouženému sýru?

Mix her Lemmings a Tetris, kde se musíte starat o své slepé svěřence a pomocí stavění tetrisových bloků Tetrominů je bezpečně dovést z bodu A do bodu B. Čeká Vás 80 místností, kde v každé číhá plno nástrah (voda, kyselina, mechanické myši, dynamit, nebo elektřina) a na konec úrovně se dostanete jen s pomocí sedmi druhů Tetromin, které musíte skládat ve správný čas a na správné místo. Aby to ale nebylo tak jednoduché, je pro další postup třeba ještě sbírat modré krystaly, které se v každé místnosti objevují na těch nejroztodivnějších místech. Pro dohrání hry není však třeba posbírat všechny krystaly a zachránit všechny myši.

Hra také nabízí level-editor, ve kterém se zhostíte role šíleného vědce vy a zde můžete stavět ty nejzapeklitější hádanky. Hudební stránku hry má na svědomí skladatel Mikolai Stroinski, který se již podílel na Dark Souls II a The Vanishing of Ethan Carter


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.