Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mega Man X4

Rockman X4

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
září 1998 Saturn
25.09.1998 PS1
1999 PC
10.01.2006 PS2NGC
02.09.2014 PS3PSPVita
24.07.2018 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
Capcom Co.
Čtvrtá část dobrodružství slavných Maverick Hunters, Mega Mana X a Zera, začíná tam, kde skončil předchozí Mega Man X3. Po třetí porážce zločinných robotů Mavericků a jejich vůdce, Sigmy, byla vytvořena nová skupina lovců zvaná Repliforce, kterou vede obří robot General a jeho pravá ruka Colonel. Obří plovoucí město Sky Lagoon se náhle zřítí z oblohy na pozemskou aglomeraci plnou lidí. Mega Man X a Zero se ihned pouští do vyšetřování příčiny neštěstí. Repliforce se proti tomu postaví a oba hrdinové musejí znovu do boje. Kdo stojí za tragédií a podivným chováním těch, kteří měli Maverick Hunters pomáhat?

Čtvrté pokračování série Mega Man X přichází s novou dávkou 2D akce, přičemž svým charakterem nijak nevybočuje ze zavedených pravidel předcházejících částí. Hráč má možnost vybrat si, zda bude hrát za Zera nebo X. Dějové linky se na základě výběru postavy nepatrně odlišují a oba charaktery disponují odlišnými schopnostmi. Mega Man X využívá X-Buster, plazmový kanon umístěný na paži. Zero spíše upřednostňuje boj zblízka a k tomu používá Z-Saber. Navíc je obdařen speciálními technikami skoků, které však nemůže v průběhu hry nijak vylepšovat.

X-ův a Zerův příběh pokračuje v pátém díle, Mega Man X5.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.