Změna interpretů OST? Výběrová tabulka, která se ptá na předchozí herní zkušenosti hráče (jak se to bude skara od sebe lišit, jestli dám RPG nebo action?)? A stejně to bude epic, jako ME2.

Btw, kdy že to má vyjít? Už už abych si podruhé sjel předchozí díly a měl pak co importovat do posledního dílu.
Uvidíme. Konkrétně s OST k fontáně nejsem kompatibilní, líbí se mi, ale rychle to zapomenu.

BTW nepřijde vám, že mimika a motion-capture u dema ME3 jsou takové divně prkenné/trhané?
@Tulareanus (15.02.2012 04:14): V podstatě ve všem se shodneme. Akorát já se o Mansella nikdy nějak více nezajímal (AFAIK nikdy jsem neviděl film, ke kterému on skládal hudbu). Moje znalosti o něm začínají a končí s profláknutým (by YT) Requirem for Dream. plus sem tam něco, co jsem shlédl na YT.
@NateLogan (15.02.2012 03:23): V ohľadoch mimo hudby ostávam skeptický, ale vzhľadom na to, že Clint Mansell nie je klasický gýčový sláčikový kompostér a jeho soundtrack The Fountain je moje najobľúbenejšie filmové ostčko, tak inak ani nemôžem. :)

Čo sa príbehu týka, ja sa hlavne bojím, že to bude strašne obvious, že jednoducho, to čo si každý myslí, že tam bude a musí byť tam bude a nejaké zvraty a prekvapenia tam buď nebudú alebo budú pôsobiť kŕčovito, len aby tam boli.
@Tulareanus (15.02.2012 01:44): Tož mě se právě hodně líbí jak Mysti, tak ME (hlavně dvojka). A tohle zatím vypadá na mnohem větší skok než jaký byl mezi 1 a 2. Jestli se zbytek OST povede, budu jedině rád, ale absence ME theme mi bude chybět.

Plus historie jasně ukázala, že přechod z Hollywoodu do her, kde je najednou všecko víc dynamické, nemusí dopadnout dobře ani v případě těch největších machrů oboru.

Prostě mi to už od oznámení nevoní, plus BioWare momentálně nevěřím (DA2, EA, pre-order bonusy), příběh nemusí dopadnout moc dobře (dvojka příliš přešlapovala na místě, budou to buď muset hodně zahustit, nebo udělají otevřený konec, nebo to obecně nějak pokazí), plus CE edice je o 1/3 dražší než CE u ME2 s velmi podobným obsahem (případné zklamání bude víc bolet).

Prosím, ať se ve všem pletu.
@NateLogan (15.02.2012 01:17): To je pravda, ale: je to podobné, ako keby si tvrdil, že hudobník je nováčik, lebo do svojich najnovších nahrávok zakomponoval iný hudobný žáner/nástroj, tie skúsenosti a hlavne skladateľský um sa do toho premietnu. Navyše sme z tej hudby zatiaľ dokopy nič nepočuli a tá jedna melódia čo teraz koluje po nete je obstojná. Jacka Walla mám veľmi rád za jeho soundtracky k Mystom a Jade Empire, ale určite nemôžem tvrdiť, že z ME 1 & 2, by som padal na zadok.
Hmmm, pořád si stojím za tím, že vyhodit původní tvůrce hudby a nahradit je nováčkem v oboru byla velká chyba.
Fajn demo. Nelituji tak ani v nejmensim, ze si hru necham pri launchy utect a koupim za pul roku v nejake vetsi sleve.
no já si v demu našel celkem dost věcí, který bych rád změnil nebo je tam vůbec neměl!!
twle chcu běhat a ten kokot pořád jenom skáče!!!

a ten Anderson běhá jak naprcanej kačer... grafika taky nijak oslnivá, doufám že nás v plné verzi čekají textury s lepším rozlišením...
Ale je to EPICKÝ !!! Ta hudba, ty záběry na Normandii, ti Reapeři letící k zemi. Ááách! Po dlouhé době hra, na kterou se opravdicky těším jako malej Jarda.
"Tohle není o strategii nebo taktice. Tohle je o přežití!"

Nic debilnějšího jsem dlouho neslyšel :-D
@NateLogan (23.01.2012 21:40): Reklamní kecy jsou reklamní kecy.
A co se vidu a slechu týče - na GT vyšlo video o Jamesi Vegovi (nová postava), v GTTV bylo pár nových záběrů a rozhovorů (ohledně dabingu, mise na Marsu atd.), 14.2 vyjde demo (jak SP tak MP)...
Osobně jsem taky rád, že to s informacemi nepřehánějí tak jako u dvojky, kde hráč, který sledoval trailery, pomalu znal celou hru...
A kvôli hlasovému ovládaniu to má byť lepšie s Kinectom? :D Tak ak sa im kvôli tomu zdvihnú predaje, ako reklamu to použiť môžu. Ale aj tak, určite je lepšie prepnúť sa do toho taktického módu a všetko spraviť manuálne. .)
@Marcusss (23.01.2012 19:56): Ne. Ale už jen propagace, že ME3 bude bez Kinectu něco méně, je přinejmenším divná. Plus stále platí to, že po ME3 není ani vidu, ani slechu, kromě blbostí jako multiplayer a Kinect.
Heh. Tak mě napadlo, nikde jsem neviděl video s Shepardovou. Ta není kánon?
@hvezdosvit (23.01.2012 09:48): Aha, dobré vědět, i když jsem to zatím nikdy nepotřeboval. A proč vlastně hodnocení jednotlivých DLC pouze vypisuješ do diskuze, když je můžeš na DH hodnotit?
@Eru (22.01.2012 23:21): Miranda s Jack se chytly, nacez ma Sheppard stranila Jack, obe holky kravky jako tram, obe to mely v detstvi tezky, ale prislo mi, ze Jack je na tom hur a ze kdyz ji nepodporim uz to nikdy nenapravim. Nejsem si jisty, co jsem vybral, mozna neco smirliveho, ale urcite to stranilo Jack. Miranda se se mnou dlouho nechtela bavit, ale protoze je to sbestredna Cerberova "hodna holka", nechala se presvedcit, ze jsem Jack podporil protoze ona je prece ta chytrejsi ;) a protoze v posadce je treba jen spokojenych namorniku.
@Eru (22.01.2012 20:37): Jen doplnim. Naopak to napravit jde.. Kdybych si mohl vybrat, zbavil bych se obou.
Tak jsem to dojel.. no ne uplne s cistym stitem.

Jsem zvedavy, jak mi ma rozhodnuti backfire-uji ve trojce do xichtu.

DLC: Arrival 9/10, Shadowbroker 8/10. Kasumi 7/10. Zaeed 7/10. Overlord 6/10, ale je na zaver je jedno z tech moralnich rozhodnuti, kvuli kterym stoji za to hrat Mass Effect. Hammerhead nebrat, leda ze by nekomu chybelo mako.
Mal by som otázku. Dostal som sa k pasáži, keď sa Miranda hádala s Jack a keďže som nemal dosť bodov na možnosť ochrancu, rozhodol som sa v prospech Mirandy. Pokiaľ získam body do ochrancu a odomkne sa mi pri Jack možnosť ochrancu, získam opäť jej lojalitu alebo nie?
Mordin je srandovni a nektery jeho kecy casto vyvolaji vic, nez jeden usmev. Thana a Samaru jsem posledne jeste v parte nemel, Samara ma moc pekny nastup - fantasticky motion capture. Jeste mi chybi Legion a Tali.

Asi je spravne, ze jsou tak prvoplanove odlisni, aby si s ni nimi kazdy dozdobil svuj pribeh podle sveho. O nic jineho, nez o dozdobeni a preskladani priehu, vlastne u vetsiny her nejde. To nejhezci pak kresli pohlceni atmosferou a hracova predstavivost.
@CJ (15.01.2012 21:10): Zatím jsem našel čtyři obchody - dva na Omeze, jeden na Citadele a jeden na Ilium. Všude se dají ukecat slevy a zrovna tyhle položky patří mezi ty nejlevnější.

@Tulareanus (14.01.2012 16:07): A ty se taky nezlob, ale takhle mi to prostě vyhovuje. Komentář můžu přepsat vždycky, ale paměť už neslouží tak dobře jako kdysi.

Mimochodem, teď jsem četl, že Mass Effect 3 půjde hrát ve třech modech, teď jsem se ještě nerozhodl, jestli pojedu v modu Roleplay nebo Story:-P

Přestaňte se navážet do Ashley a do Maka, ani jeden si to nezaslouží.

@Say (14.01.2012 16:40): myslíš, že crack by pomohl?
Ebb: Korgan & Jaheira, Edwin & Minsc & Jaheira, Yoshimo. Navíc skutečná variabilita, jak si utvořit družinu.

Ad dabing - anglický je dost bída, obecně. Když už, tak doporučuji němčinu :)
Say: Aj knihy čítaš výhradne len v originálnom znení? :D Nehrával si náhodou niektoré hry s češtinou? :)
Teraz neviem na ktorú z mojich dvoch otázok si odpovedal "určite jo" :>
Myslíš tie nahlúple, nesympatické postavy? Nalia? Jan? Aerie? Valygar? Anomen? Jedna horšia od druhej.