Měl by někdo o tweaknutý Coalesced.ini? Upravil jsem např. lepší dohled, silnější DoF, slabší bloom, během míření pravým tlačítkem se čas zpomalí na polovinu (slow motion), klávesy pro volnou kameru, vypínání/zapínán HUD, zrušení unskippable movies, atd. atd. Jen nezaručuju nulovou ztrátu FPS. Ale vše jde samozřejmě přizpůsobit vlastním potřebám.
A ta optimalizace... ME1 mi na současném PC běží na 30fps (Citadela, jinde to je OK/62fps) v 720p. ME2 všude dá 62fps v 1080p.

BTW Screeny z komiksu Genesis: odkaz

Edit: Jednu chybu to ale má. Jak je teď asi ME2 hodně hrané kvůli blížícímu se vydání trojky, občas se nepovede ověření u serverů EA... A v takovém případě člověk musí ručně zadávat přihlašovací jméno a heslo :-(
Souhlasím s Kubulusem. Tahle hra hraničí s dokonalostí ve všech jejích složkách. DOKONALÁ HRA!
Např. v DA:O byla nabídka na seznam přímo v menu, tady nic nevidím.
Jak poznám, že je DLC plně funkční a implementované do hry?
Hele a má cenu levelovat a hrát danou postavu znova..? Nebude náhodou start trojky obsahovat také nějaké to smazání statů importovaných savů, tak jak tomu bylo ve dvojce..?
@NateLogan (21.02.2012 19:09): Nejde mi instalovat hru do složky Users/<jméno>/... Next prostě zbělá. Prý to ale řeší nějaké přemístění TEMP, nemůžu to ale znovu vygooglit.

Anyway, instalnu to na Program Files a pak přetáhnu kam potřebuju. Snad to pojede.

Jo a jak že se jmenovalo to DLC na import rozhodnutí z ME1? Žel časově asi ME1 nestihnu dohrát, takže budu muset přistoupit na alternativní řešení. Ačkoliv bonusy z ME1 tím bohužel nezískám=(

A ještě dotaz... Vylepšuje nějaké DLC textury / grafiku / cokoliv s tím spojené... základní hry?
@Say (21.02.2012 17:33): Co přesně nejede? Mě třeba blbne instalace jednoho DLC (Overlord, asi), plus u některých musím ručně smazat temp adresář vytvořený instalací předchozího DLC.
Vypni kontrolu uživatelských účtů a projeď si PC CCleanerem nebo podobným programem, i registry oprav. PC už si asi delší dobu nepřeinstalovával že..? Nejspíš ho máš zapráskaný bordelem, je dobré ho přeinstalovat minimálně jednou za půl roku.
Omg. Instalátor mi nechce povolit instalačku do users složky. Co s tím? Prý nějaké přesunutí TEMP či co.
Tahle příběhová:

ME2_CerberusArc
ME2_CerberusWpnArmor
ME2_EqualizerPack
ME2_FirepowerPack
@Say (19.02.2012 13:44): No pokud je to vše co máš tak chybí ty velký příběhový- Kasumi stolen memory, Overlord pak Lair of Shadowbroker a Arrival.

Oficiální lokalizace minimálně u Shadowbrokera a Arrivalu chybí, ale neoficiální existuje, instalace je snadná, ty češtiny mají vlastní instalátor, jen tam zadáš cestu k instalátoru toho DLC a pak už se to nainstaluje samo.
Takže... Které DLC mi chybí?

ME2_BloodDragon
ME2_Sentry
ME2_Terminus
ME2_UmbraVisor
ME2_Zaeed

A jak je to s lokalizací?
Mno, částečně může pomoci DLC Genesis, které do dvojky přidá ten interaktivní komiks z PS3, čímž může člověk částečně obejít jedničku. Akorát to není zadara.
Normální si ten save loadni jako běžnou hru, i po konci příběhu můžeš dál hrát a ty DLC, respektivě nové questy by se ti měli spustit, většinu oznámí hackett nebo dojdou emaily.
Jelikož už asi oba díly znovu zahrát nestihnu, chtěl bych aspoň s minulou postavou (má za sebou 1 a 2 díl) projít všechna DLC. Tzn. je možné nějak projít DLC, aniž bych musel dávat novou hru? A je vůbec možnost změnit ksicht importované postavě?
Těžko z dema trojky něco vyluštit, ale nevypadá to zrovna úžasně.
@Eru (15.02.2012 14:59): No já myslel že jsi reagoval na to jak Say psal že z achievmenů lze logicky odvodit že můžeš znovu načíst ten save do nové hry. Tak jsem psal že hned ten první ůspěch co tam je to tam právě má napsané tak že to z toho lze poznat.

Heh, to mě taky pěkně naštvalo, trochu jsem myslel že když jsem odemkl tyhle obtížnosti tak že se mi ta hardcore obtížnost hodí automaticky když načtu ten save s 50 levelem. Těšil jsem se na poslední úspěch (dokončit hru na hardocre) a v polovině hry koukám že mi zůstala původní obtížnost. To by se člověk p*sral :B Už na ten achiev kašlu ale, dokončím to na lvl 61 a honem na Mass Effect 2.
@Eru (15.02.2012 14:32): Jo ale máš u těch úspěchů napsáno za co to je, a tuším že tam je i jeden který se jmenuje řád cti, a ten tam má napsáno- Za dokončení hry- odemkne možost hrát na obtížnost hardcore a možnost dosáhnout lvl 51-60.
@Eru (15.02.2012 13:12): Se tě to samo zeptá při začínání nové hry, pokud najde předchozí save. Navíc pokud zkoumals ocenění, tak to z toho jde vyvodit tak nějak logicky.
Pls nevíte co mám dělat když my při instalaci ME3 demo naskočí DirectX Setup Error: An internal error occurred?
@Say (15.02.2012 11:20): Ano, hra je už hotová tudíž je to datum v podstatě jisté.

Sám jsem už před měsícem začal ME1 abych si udělal nové savy, jel jsem současně za dvě postavy (voják a adept) a ty jsem pak ještě rozdělil do dvou typů rozhodnutí (pragon a renegade). Udělal jsem 50 lvl (vše nalezeno a dokončeno) a začal hru s těmi savy znovu abych mohl dosáhnout lvl 61. Ale vzhledem k tomu že už sem ME1 hrál tak nejméně 12krát tak musím uznat že se do toho už moc nehrnu a teď jsem se docela sekl, jediná motivce v před je vidina na ME2 :D