Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Marvel: Ultimate Alliance

Marvel Legends

76
34 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.10.2006 PCPS2PSPXboxX360
17.11.2006 PS3
19.11.2006 Wii
26.07.2016 PS4
28.07.2016 XOne
Vývojáři:
Raven Software, Beenox Studios (PC verze), Zoë Mode (PC verze, PS4 verze, XOne verze), Vicarious Visions (PSP verze, Wii verze)
V tomto akčním RPG se setkáváme s těmi nejznámějšími superhrdiny z komiksů od vydavatelství Marvel Comics (Wolverine, Spider-Man, Captain America nebo Hulk). Hrdinové se přišli vypořádat se světovou hrozbou, kterou představuje Dr. Doom a jeho banda nohsledů, což jsou naopak ti největší záporáci z komiksů od Marvel.

Hráč si může libovolně vybrat z více než dvaceti hrdinů s různými schopnostmi, kteří budou tvořit jeho čtyřčlenný tým, přičemž sestavení známého týmu jako je např. Fantastická čtyřka přináší různé výhody. Jelikož je hra určená hlavně masám, tak jsou přítomny jen ty nejzákladnější RPG prvky jako je postup hrdinů na vyšší úroveň, vylepšování jejich vlastností, získávání nových dovedností apod. Proti týmu stojí více něž sto druhů nepřátel a nechybí ani řada bossů. Na některé bossy nestačí schopnosti hrdinů a je třeba použít určitou taktiku, která je mnohdy podložena speciální minihrou. Cesta k doktoru Doomovi vede přes známé lokace z komiksů, jako je Asgard, sídlo agentury SHIELD nebo Atlantis.

Hlavní kampaň lze procházet v kooperativním módu a také v soutěžním módu, ve kterém jednotliví hráči zvlášť získávají body za zabité nepřátele.


Poslední diskuzní příspěvek

Čtyřicet éček za deset let starou (byť výbornou) hru ... Zajímavé je současné vydání dvojky na PC, ale problém je, že příliš není o co…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.