Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Marvel: Ultimate Alliance

Marvel Legends

Raven Software •  Beenox Studios (PC) •  Zoë Mode (PC, PS4, XOne) •  Vicarious Visions (PSP, Wii)
24.10.2006
17.11.2006
19.11.2006
26.07.2016
28.07.2016
kompatibilní
75
39 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V tomto akčním RPG se setkáváme s těmi nejznámějšími superhrdiny z komiksů od vydavatelství Marvel Comics (Wolverine, Spider-Man, Captain America nebo Hulk). Hrdinové se přišli vypořádat se světovou hrozbou, kterou představuje Dr. Doom a jeho banda nohsledů, což jsou naopak ti největší záporáci z komiksů od Marvel.

Hráč si může libovolně vybrat z více než dvaceti hrdinů s různými schopnostmi, kteří budou tvořit jeho čtyřčlenný tým, přičemž sestavení známého týmu jako je např. Fantastická čtyřka přináší různé výhody. Jelikož je hra určená hlavně masám, tak jsou přítomny jen ty nejzákladnější RPG prvky jako je postup hrdinů na vyšší úroveň, vylepšování jejich vlastností, získávání nových dovedností apod. Proti týmu stojí více něž sto druhů nepřátel a nechybí ani řada bossů. Na některé bossy nestačí schopnosti hrdinů a je třeba použít určitou taktiku, která je mnohdy podložena speciální minihrou. Cesta k doktoru Doomovi vede přes známé lokace z komiksů, jako je Asgard, sídlo agentury SHIELD nebo Atlantis.

Hlavní kampaň lze procházet v kooperativním módu a také v soutěžním módu, ve kterém jednotliví hráči zvlášť získávají body za zabité nepřátele.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.