@Paul (15.04.2020 22:57): Mně to nevadí. Mrsknu to na fb bazar nebo Aukro, za pár hodin si pro to někdo dojde nebo to cestou do práce hodím na poštu a vrátí se mi prachy. Když na konzoli něco koupím za plnou, tak to prodám o 200 levněji, což mi přijde jako lepší kšeft než dát 50€ za digital na PC. Kdyby to tak šlo dělat i na PC, tak super. Nosit bazarovky do JRC je teda pro velmi líné lidi, protože tě akorát tak oškubou solidně. Lepší si to prodat sám.
@Charllize (15.04.2020 22:52): však krabicovky (resp. sběratelky a steelbooky) ano, ale na polici. Do PC mi stačí ten aktivační klíč.

@Fritol (15.04.2020 22:51): nemožnost přeprodávat je nevýhoda, jasně. Ale upřímně, přeprodávat konzolový krabice je taky vopruz. V podstatě jsem to využil jen v JRC když měli akci "dejte nám dvě svý hry a my vám dáme RDR2 za korunu" :)
@Paul (15.04.2020 22:45): Mě to docela mrzí, ale není to ani tak problém digitální distribuce jako spíš toho, že dnes má na PC všechno aktivační klíč, i když to vyjde na DVD. Na rozdíl od konzolovek to pak už není prodejné, takže kupovat krabičky nových her na PC postrádá smysl, ať už jsou na jakémkoliv nosiči.

Taky mechaniku nemám už pár let a na starém PC jsem ji stejně nepoužíval. Ale občas uvažuju že si koupím externí. Nedávno jsem si chtěl zahrát Vietcong a nemám to jak nainstalovat. :D
@musa (15.04.2020 21:52): 66.4GB, steam verze.

@Fritol (15.04.2020 22:31): však to je ono, v době kdy nastoupilo BR na PC už byl "nothing stops this train" digitál a PC hráči neměli důvod BR mechaniky kupovat. Já už ani nemám připojenou žádnou mechaniku tak..půl dekády? A přehrávání filmů z BR mechanik na PC taky moc nejede, kvůli DRM na to člověk potřebuje něco jako PowerDVD který stojí 100 eur..takže další důvod proč to nikdo nekupoval.
@DEU (15.04.2020 22:30): Na PC nikdy BR mechaniky masove neproniknuly, prodavat hry na BR pro PC by byla obchodni sebevrazda. PC skoncilo u DL DVD, aspon v masovem pojeti. :)

@Fritol (15.04.2020 22:31): tak proniknuti noveho media na PC byl vzdycky problem. CD pocinaje. Ale uz se to vyresilo samo, dobrovolne se mechanika na media vytesnila..jakoby to nikdy nebylo :)
Ne, nejlepsi bylo kdyz vysla hra na PC v krabicce, uvnitr byl jeden disk a na nem pouze instalator Steamu a kod na papirku :)
@musa (15.04.2020 21:52): JJ, kde jsou ty doby, kdy nam nejdriv pripadaly hry na 5GB obrovsky, pak bylo 10GB, pak to nejak rychle skocilo na 30GB a ted ma KC:D skoro 80GB (zadnou vetsi hru zatim neznam)
Vím, že jsem se tu už někdy ptal, ale zapomněl jsem si odpovědi založit, tak prosím ještě jednou. Kolik místa zabere na disku KCD se všema datadiskama prosím?
@Kunick (09.04.2020 19:32): chápu správně že tam budou v neděli streamovat nahraný záznam koncertu z 2018? To je super, mrzí mě že jsem tam nebyl, ale raději bych ten záznam ke stažení, nebo na youtube v co nejvyšší kvalitě, než jen dočasný one time stream..
@Paul (25.03.2020 19:43): jo, je pravda, že loady byly fakt nekonečný :-D Přečetl jsem u toho skoro celou knihu, když jsem čekal na načtení hry :-D netušil jsem, že konzolisti mají stejný problém...to je blbý, tam to člověk úplně nepředpokládá, tady jsem byl rád, když jsem si popoběhl a měl to plynule :-D

hele já si to říkal stejně, že je škoda to hrát v takové situaci v jaké jsem to hrál, ale zase na druhou stranu nemůžu říct, že bych si to neužil. Mafii jsem tenkrát hrál hodně podobně, na poprvé jsem taky nevěděl čí jsem, ale byl jsem rád, že mi to vůbec jde. Na podruhé už jsem to hrál na jiném počítači a byl překvapený, že ty legendární závody se rázem dají docela i dát :-D tak třeba se k tomu také jednou vrátím na lepším stroji, vč. DLCček :)

@Bursoft (25.03.2020 19:53): jo, dík, málem jsem u toho zdechnul :-D
@Bursoft (25.03.2020 19:53): Jj, pripomína mi to detstvo, keď som hral Doom 2 na 386SX v zmenšenom okne a Low-Detail prepináčik.

Keď sme si potom kúpili DX2 80Mhz tak sme zrazu hrali úplne inú hru :-D až nám pripadala fotorealistická.
@malarkey (25.03.2020 19:03): no ty krávo :D respekt, tomu se říká trpělivost a houževnatost! A já si myslel jak to maj konzolisti blbý, kde ta hra vypadá hnusně, jede na 30fps s dropama a loaduje se 3 minuty .D
Ale skoro je mi to až líto, tahle hra je takovej masterpiece, že by si zasloužila aby sis jí mohl vychutnat krapet...lépe :)

Skoro mám chuť to zkusit nainstalovat na svůj dva roky nepoužívanej notes co má Geforce 920M, jak by to jelo na tom..
@ntz (24.03.2020 23:22): Jo....tak tím rozlišením si mě těžce rozesmál, :-DD já to hrál 800 na 600 a v okně :-DD

@Paul (24.03.2020 20:02): jinak tady jsou ty screeny, něco jsem udělal, ale přímo ze hry to není, jedno je video a druhý když hraju kostky, chlubil jsem se kamarádům...na to okolí moc nekoukejte :-D
@ntz (24.03.2020 23:22): @Paul (24.03.2020 20:02):
ahoj kluci, screen bych Vám vyfotil, ale přiznám se, že jsem hru po dohrání smazal. Měl jsem tendenci ji hrát ještě dál, ale nějak jsem na to moc neměl nervy. Nejhorší momenty jsou jednoznačně z Přibyslavic, kdy jsem měl co dělat, abych se vůbec dostal přes boj do vesnice, protože se to sekalo jako svině, tam tipuju tak jeden snímek za tři vteřiny :-D....no a když už jsem se tam teda jakože dostal a doufal, že teď to půjde, tak se mi NTB přehřál a vypnul....takže jsem nasranej udělal restart a doufal, že to dám. Jo, jako velká trpělivost. Kdybych nebyl převážně lučišník, tak bych byl asi v těžký prdeli :-D u lučišníka mi to totiž kupodivu docela šlo...tam těch snímků bylo i víc jak jeden ku třem :-D ale když došly šípy, tak šlo do tuhýho...

Jinak děkuji za pochvalu komentu, byla to taková moje osobní zpověď, na tu hru jsem se hrozně těšil a vůbec nepočítal s tím, že bych jí vůbec zapnul...ale světe div se, šlo to.

I když teda pravda, že ke konci a u posledního boje, záměrně nebudu spoilerovat, tak tam se mi NTB vypínal na špatný slovo...to bylo fakt docela o nervy :-D
@malarkey (komentář): Obdiv že ti to na takovém laptopu vůbec běželo. Moc to nechápu. Mohl bys udělat nějaké screenshoty jak to vypadalo? (ideálně se zapnutým fps display, jak je v menu :))

Jinak super koment, samozřejmě souhlas..je to strašná pecka a už aby bylo pokračování.
@musa (23.03.2020 18:18): Jj, je to tak trosku cez sablonu, ale drviva vacsina je fajn.
Akurat je otazne ako by to bolo spracovane, striedali by sa ti tam postavy? A ich linky, tzn. Oldrich/Oto/Divis, ale ako neprotestoval by som proti tejto teme.
Je možné v DLC kingdom come deliverance womens lot ( který jsem zatím nehrál,hrál jsem jen základní hru bez jakéhokoliv DLC a jediné DLC které mě zaujalo je stejně jen ten womens lot kde se dá hrát za Terezu ) má stejnou svobodu možnosti a interakci s prostředím a lidmi ( ať už ty pozitivní či negativní ) jako v původní hře např zabíjení lidí občanů kteří nejsou nepřátelé např zabít i svého vlastního otce či Henryho nebo kohokoliv jiného ( prostě vyblnout se tam a experimentovat ) nebo někoho vykrást např se dostat někomu do domu a vykrást ho a třeba i zabít a co se týče zabíjení tak má Terezka taky různé animace zabíjení ? Např uškrcení udušení podříznutí zapíchnutí umlácení atp atd a nebo je to čistě jen lineární omezené ořezané bez možnosti dělat si co chci a různě experimentovat blbnout zkoušet a mít tu volnost svobodu jako v původním kingdom ???....
Občas mám fakt co dělat, abych se nezačal smát nahlas. Bitka s Bohutou. Během ní omylem zvednu týpka v bezvědomí. Po mši:
Hej, co si myslíš tady nosit bezvládné tělo? To si pěkně odsedíš. Ty vole, omyl, sorry :-D
@Paul (04.03.2020 18:15): Tak jsem dnes brousil po netu a hledal ty možné konce - zjistil jsem, že byl ten tvůj šťastný, pak byl špatný, no a já měl ten velmi špatný. Po pravdě dlouho mi už v jakékoli hře takový zvrat neznechutil další hraní :-(
@Paul (04.03.2020 17:37): Dyk jsem vykonal celou tu pouť ze Sázavy do Úžic pěšky, všude jsem se modlil, prachy jsem kostelu věnoval, pokání jsem činil... Není tam čistější duše nad tu moji! :-) Ale tomu sázavskému faráři jsem potom pěkně rozbil hubu, stálo mě to 150 grošů, ale užil jsem si to, za to jeho svědectví.
@Paul (04.03.2020 16:31): Ale já jsem se fakt snažil, dělal jsem co se dalo a nejen já, skoro všichni mleli pantem a nakonec taková hrůza. Ovšem to s lazebnicí mi zrovinka moc nepomohlo, netušil jsem, jaké to může mít následky :-)
Ale co mě fakt dostalo, bylo to snad půlhodinové video a pak jsem tak nějak doufal, že během vykonávání rozsudku se Jindřich, syn kováře, vrhne na pranýř a pěstmi tam rozpoutá peklo, k němu by se ještě přidali další a bylo by to, žádnou velkou ochranku tam ten biskup neměl. Achjoooo... takhle by taková pěkná a milá holka skončit neměla (ne že by šeredy měly, ale přece jen, znáte to sami).
právě důmám, že DLC zakoupím, plnej paklík stojí 279,- na PS Storu :-)
Vůbec jsem netušil, že v rámci DLC je i takový parádní úkol nebo spíš více úkolů s Johankou. Úplně mi spadla brada z toho konce, nevím jestli je jenom jeden a pokud ano, brrrrrr :-(