Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Horizon Chase Turbo

15.05.2018
28.11.2018
kompatibilní
71
21 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Horizon Chase Turbo je závodní hra inspirovaná závodními tituly z 80. a 90. let, jako jsou například OutRun nebo Lotus: The Ultimate Challenge. Grafika vychází z 16bitové generace konzolí, avšak její styl převádí do moderního zpracování za využití polygonové estetiky a křiklavých sekundárních barev.

Horizon Chase Turbo nabízí v singleplayeru cestu kolem světa, během které se podíváte na rozličné lokality, jako například USA nebo Island. Každá trať ve hře je jedinečná, jak svým tvarem, tak i prostředím. Ve hře je několik typů aut, které si odemykáte získáváním peněz za vítězství v závodech. Hra nabízí i multiplayer, který je možné hrát klasicky po síti, ale zároveň nabízí i možnost hrát ve splitscreenu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Původně jsem si chtěl jen HCT zkusit, ale tyto arkádové závodymě chytly.

Je to myslím skvělé arkádové závodění u kterého, zejména v hotseat, dokáže člověk strávit hodně času. Hra obsahuje i dost odemykatelného obsahu v podobě nových aut, aby motivovala dokončení turnajů v plné míře. Můžete také taktizovat, jaké auto si vezmete na danou trať s ohledem na její vlastnosti.

Nejvíc mě mrzelo, že neobsahuje možnost jet pouze s přáteli závody ve dvou na libovolné trati. Také mě často štvalo, že u pokročilých tratí byla obtížnost spíše založena na snížené viditelnosti pro hráče, tedy bez vlivu na počítačové protivníky.

Pro: Hotseat zavody, rostouci obtiznost trati i chovani protivniku, velky vyber aut

Proti: Obtizna prehlednost, nekdy neprijemne efekty, nemoznost vlastnich malych zavodu se spoluhracem

+15
  • PC 80
90 léta jsou zpět, starý dobrý LOTUS :) Jenom živější barvy, možnost hrát s kamarádem na jednom PC. Typická arkádová záležitost, která ničím nepřekvapí no na druhý straně nezklame...

Arkádová část je také ve výbavě auta, nemusíte nijak taktizovat, vždy vybíráte jeden z tří upgradů, které ve hře málem vůbec necítit. Rozdíly mezi vozidly jsou minimální, ale přesto citelné.

Za taktické prvky se dají označit nutnost tankování - seberete ikony s benzínem na trati a druhý taktický prvek je nitro. Vždy startujete s třemi náplni a na některých okruzích můžete další chytnout.

Verze hry: Epic Store Free 27.6.2021

Pro: 2-4 hráči na jednom PC, hudba, čistá arkáda minimální taktika, v co-op je to fakt sranda s přítelkyní

Proti: nemožnost online, minimální modifikace aut, čistá arkáda minimální taktika

+10