Hotshot Racing

09.09.2020
10.09.2020

Hotshot Racing je závodní hra pojatá v retro stylu závodních automatů, která vás vrátí do minulosti, kdy tyhle automaty byly zcela běžnou součástí hospod a heren. Hra nabízí retro závodění na 16 tratích, které jsou zasazené například do Las Vegas, hor, pobřeží nebo džungle.

Hra obsahuje klasické režimy: časovku „Time Trial" a závodění „Grand Prix" proti počítačem ovládaným vozidlům. Dále hra nabízí dva speciální módy, a to „Cops and Robbers", kde soupeříte nejen s trasou, ale i s policií. Koho policie dopadne, ten se přidá na její stranu a chytá další závodníky. Druhým režimem je „Drive or Explode“, ve kterém hráč musí v určitém časovém limitu projet kontrolní body, aby nedošlo k explozi jeho auta. Autoři hry zdůrazňují, že závodění se neobejde bez driftování.

Hra podporuje splitscreen až pro 4 hráče a také online závodění pro 8 hráčů.

Driftování jsem si docela oblíbil. Zkuste tady tu první trať. Takže Hotshot Racing by mi snad mohl sednout.