Tak World Tour dojeto :-) Po prvotním zklamání, kdy jsem si hru spletl s Hotshot Racing a po strastiplných začátcích tomu nakonec asi musím střelit těch 85 % :-D

Moc se mi nezdají ty ostatní game mody. Turnaje a tak. Je tam něco nového nad rámec World Tour? Nebo je to víceméně to samé?

Co ty DLC? Stojí za to? Summer Vibes nebo Senna?
Člověk k tomu sedne a 2 hodiny v pytli. Ty body už nejsou problém, s trouchou skillu jich člověk nasbírá dost, aby se nikde nezadrhával. Jinak jsem v Číně a po všech těch upgradech můžu říct, že nic rychlejšího jsem nehrál. Vůbec si to neumím představit na 60 Hz. A chtěl bych to vidět třeba na 240 Hz OLEDu.
Hm, tak nastalo to, čeho jsem se bál. Pro další progres je potřeba nasbírat dost bodů. A to znamená jediné, drtit závody dokola, dokud se nezadaří dostatečné skóre. To vzhledem k ne zas až tak úžasné hratelnosti bude asi vcelku vopruz.
Hehe, pocit z prvního závodu nic moc, z desátého pecka :-D Člověk na to naskočí a nejde to vypnout. Naskočilo AutoHDR, jede to lock 120Hz/FPS. Pěkné je to.
No jo, to je asi první recyklace, jinak jsem snad vždy novou hru přidával.

Každopádně to stojí za vyzkoušení, dobrá hra na odreagování.
Už se těším na příspěvěk příští rok, že bude zdarma na Epic!