Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nová verze Uplink dema, Uplinked. Potěšující na tom je, že to lze hrát i jako součást základní HL1 kampaně.
Dnes večer po 21 letech rozehráno, skvělé, opravdu skvělé demo! Zítra díky němu dokončím svou druhou hru za rok 2020 :) Je třeba dodržovat tradice když se blíží ty vánoce.
Demo HL které jsem hrál v době kdy vyšlo ve SCORE na CD. No nic musím si to stáhnout a celé projet.
Pokud by i dneska někdo chtěl zkusit původní verzi z odkazů a po spuštění nové hry se mu zobrazuje akorát plocha plus je slyšet zvuk z pozadí, změňte kompatibilitu na Windows 98 a ve video nastavení zapněte OpenGL renderování. Sice funguje jen na původním poměru stran a rozlišení, ale plynule funguje.
proste bud je to oficialni pridavek, nebo je to fanouskovska modifikace. Jedno lze, druhe nelze. Netreba se na to tvarit jak na jezka v kleci.
Eru: Napriklad Twin Dragon byl oficialne ve vyvoji, az na to, ze se puvodni hra neprodavala, takze se vykaslali na distribuci a proste to uvolnili zdarma. Napriklad Nehrim nema s oficialnosti nic spolecneho.
Drolin: Jenže Nehrim, pokud vím, není od tvůrců původní hry, čili se pořád jedná "pouze" o fanouškovskou modifikaci.
Eru: Taky se tomu divím. Zvlášt když nebyl přidán Nehrim, který lze považovat také za freeware datadisk.
RNDr. Gunár Pavel: V tomhle případě ti musím dát plusko za to, že se ti povedlo napsat komentář, který přečíst zabere skoro víc času, jak samotné dohrání hry :D:D:D
Tak se vám přiznám i když se stydím, já tohle vůbec neznal.Teď, při hraní jsem se vrátil o pěkných pár let zpět a znovu prožíval ty chvíle pařanského mrazení jaké mi už po patnáctém dohrání všech dílů, HL zkrátka nemůže nabídnout.Jednohubka, ale i tak díky.
Jo, právě na základě tvého komentáře, mě napadlo Uplink přidat a také jsem se divil, že tu ještě nebyl:).
Isair: Tak jsme to zvládli oba "viribus unitis" :D Když jsem psal comment na Lost Coast a zmínil v něm Uplink, divil jsem se, že tu ještě není..