Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Twin Dragon

Shadow Warrior: Twin Dragon

Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
freeware
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
03.07.1998
Vývojáři:
Level Infinity, Wylde Productions (sekundární vývojáři)
Twin Dragon je prvním z původně plánovaných tří přídavků pro Shadow Warrior. Prodeje Shadow Warrior ale dopadly pod očekávání, a tak nakonec vyšly jen dva (vedle Twin Dragon ještě dlouho ztracený Wanton Destruction v roce 2005), oba ve freeware formě.

Hlavním nepřítelem datadisku je Hung Lo, Lo Wangovo zlé dvojče, jež bylo po narození adoptováno jinou rodinou. Datadisk obsahuje novou epizodu o 13 levelech, 3 nové úrovně pro multiplayer, novou grafiku a zvuky.

Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře


Nic moc datadisk. Neobsahuje vůbec nic nového. Ani jeden nový druh nepřítele. Žádná nová zbraň. Jen nálož dalších levelů. Design se drží spíš na úrovni horších levelů v původní hře. Dost mě krkalo, že spínače, nebo přístupové cesty ke klíčům, které byly potřeba k dalšímu postupu. Byly spíš ve formě secretů. Vedlo to k častému tápání co dál.

Stejně tak časté bludiště spíše hru degradovali. Vrchol toho všeho byla poslední mise. Naštěstí vše ostatní dobré z minula zůstalo zachováno. Humor, svižná akce, pořádná porce krve. Poprvé jsem si i pořádně ohrál zdejší soundtrack. Vůbec neni špatný.

Datadisk nemá moc levelů. Herní dobu bohužel navyšuje zmiňované hledání a bloudění. Obtížnost zůstala stejná. Tedy celkem vysoká. Až na slabého bosse. Nové grafiky jsem si nevšiml. Je pořád stejně hnusná. Teda alepoň ta v původní verzi.

Pro: slušná akce, zbraně, humor, hudba

Proti: otravný secret postup, žádné novinky

+6+6 / 0