Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Twin Dragon

Shadow Warrior: Twin Dragon

03.07.1998
67
28 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Twin Dragon je prvním z původně plánovaných tří přídavků pro Shadow Warrior. Prodeje Shadow Warrior ale dopadly pod očekávání, a tak nakonec vyšly jen dva (vedle Twin Dragon ještě dlouho ztracený Wanton Destruction v roce 2005), oba ve freeware formě.

Hlavním nepřítelem datadisku je Hung Lo, Lo Wangovo zlé dvojče, jež bylo po narození adoptováno jinou rodinou. Datadisk obsahuje novou epizodu o 13 levelech, 3 nové úrovně pro multiplayer, novou grafiku a zvuky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Nic moc datadisk. Neobsahuje vůbec nic nového. Ani jeden nový druh nepřítele. Žádná nová zbraň. Jen nálož dalších levelů. Design se drží spíš na úrovni horších levelů v původní hře. Dost mě krkalo, že spínače, nebo přístupové cesty ke klíčům, které byly potřeba k dalšímu postupu, byli spíš ve formě secretů. Vedlo to k častému tápání co dál.

Stejně tak časté bludiště spíše hru degradovali. Vrchol toho všeho byla poslední mise. Naštěstí vše ostatní dobré z minula zůstalo zachováno. Humor, svižná akce, pořádná porce krve. Poprvé jsem si i pořádně ohrál zdejší soundtrack. Vůbec neni špatný.

Datadisk nemá moc levelů. Herní dobu bohužel navyšuje zmiňované hledání a bloudění. Obtížnost zůstala stejná. Tedy celkem vysoká. Až na slabého bosse. Nové grafiky jsem si nevšiml. Je pořád stejně hnusná. Teda alepoň ta v původní verzi.

Pro: slušná akce, zbraně, humor, hudba

Proti: otravný secret postup, žádné novinky

+9